9 листопада 2018, 09:38

Виїзне заняття майбутніх екологів НУЦЗ України на базі лабораторії КП «Харківводоканал»

7 листопада в рамках вивчення дисципліни «Гідрологія» здобувачі вищої освіти групи - майбутні екологи Національного університету ицвільного захисту України під керівництвом доцента кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Бригади О.В. відвідали лабораторію санітарно-епідеміологічного контролю якості води КП «Харківводоканал».

Метою заняття було знайомство з основними методами аналізу якості питної води, що подається споживачам м. Харкова. Студенти та курсанти відвідали основні підрозділи підприємства – відділи санітарно-мікробіологічного, фізико-хімічного та радіологічного аналізів, ознайомились та побачили на власні очі як відбувається підготовка стерильного посуду для мікробіологічних аналізів за 4 основними напрямками: бактеріологічним, вірусологічним (зокрема вірус гепатиту А), паразитологічним та гідробіологічним. Здобувачі вищої освіти відкрили для себе нові методи аналізу питної води – спектрофотометричний та хроматографічний. Навчання триває!