НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Співпраця факультету техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ з федерацією «Обміни Франція – Україна».
9 листопада 2018, 09:41

7 листопада 2018 року відбулася робоча зустріч декана факультету техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ Олександра Мєтєльова та завідувача кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки  Сергія Артемʼєва з представниками федерації «Обміни Франція – Україна». Координатором зустрічі виступив старший викладач кафедри Цимбал Б.М..

Під час зустрічі було розглянуто питання ухвали угоди про співпрацю між університетом та трьома вишами Франції, можливості щодо організації й проведення стажування і практики студентами та викладачами університету.

Про результати проведеної зустрічі було здійснено доповідь ректору університету, який підтримав той комплекс заходів, що сплановано факультетом ТЕБ стосовно розвитку міжнародної співпраці з федерацією та вишами Франції.