НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Вперше за всі попередні роки патентної діяльності Національного університету цивільного захисту України, за неповний рік кількість отриманих свідоцтв про інтелектуальну власність перевищило півсотні!
9 листопада 2018, 09:54

Відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи та корисні моделі» в Державному реєстрі патентів України станом на 01.11.2018 року зареєстровано 50 наукових розробок, заявником і власником яких є Національний університет цивільного захисту України.

В 2017 році університет подав 45 заявок та отримав 43 охоронних документи на право інтелектуальної власності, а протягом січня-жовтня 2018 року – вже подано 61 заявка та отримано 3 патенти на винаходи, 47 – на корисні моделі.