16 листопада 2018, 20:44

Здобувачі вищої освіти факультету цивільного захисту успішно склали комплексний екзамен

16 листопада 2018 року  на факультеті цивільного захисту НУЦЗ України здобувачі вищої освіти склали комплексний екзамен за освітнім ступенем «магістр» за спеціальностями 261 «Пожежна безпека» та 263 «Цивільна безпека».
Працювало дві комісії під головуванням полковника служби цивільного захисту Удянського Миколи Миколайовича, начальника факультету цивільного захисту, та полковника служби цивільного захисту Чабаня Сергія Григоровича, першого заступник начальника  Головного управління ДСНС України у Харківській області.
Завдання комплексного екзамену охоплювали всі профільні дисципліни відповідних спеціальностей, під час якого здобувачі продемонстрували високий рівень фахової підготовки, належне володіння практичними навичками у галузях пожежної безпеки та цивільного захисту, що підтверджувались їх відповідями на питання екзаменаційних білетів.
Вітаємо здобувачів вищої освіти з їх останнім і найважливішим екзаменом в стінах магістратури НУЦЗ України, а також бажаємо успішно захистити свої магістерські роботи.