3 грудня 2018, 11:32

Команда КВК «Люди в погонах» Національного університету цивільного захисту України вкотре здобула перемогу в 1/4 фіналу Харківської відкритої міської молодіжної ліги

30 листопада 2018 року команда КВК Національного університету цивільного захисту України «Люди в погонах» взяла участь в 1/4 фіналу Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВК, яка відбулася у Палаці спорту Національного технічного університету «ХПІ».
Командам на даному етапі потрібно було підготувати два конкурси «Візитна картка» та «Музичний біатлон».
На початку гри команди зіграли в один з обов’язкових та невід’ємних конкурсів кожної гри КВК «Візитна картка». В цьому конкурсі учасникам потрібно було якнайяскравіше та найоригінальніше представити команду глядачам. Без сумніву, вихованці університету стали найкращими в даному етапі гри. Гучні оплески глядачів й високі оцінки журі – найвища нагорода команди за проявлену оперативність, імпровізацію й гарне почуття гумору.

В другому конкурсі гри «Музичному біатлоні» командам потрібно було заспівати свої так звані «карапулі» - гумористичні, короткі пісні. І вкотре вихованці університету довели, що актуальність, нестандартний підхід, смішний матеріал - і все це через призму нашої служби - дає результат гарного виступу.
Овації глядача - і знову максимальна оцінка журі.

Наша команда стала переможцем 1/4 гри, отримала призовий фонд у розмірі однієї тисячі гривень й з легкістю пройшла до півфіналу, який в лютому наступного року.

Побажаємо удачі нашій команді і пам'ятайте, що сміх і рятувальники подовжують життя!

Антон Мирошниченко, клуб НУЦЗУ