на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Спортсмени НУЦЗ України стали переможцями та призерами чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства
3 грудня 2018, 13:24

Спортсмени НУЦЗ України стали переможцями та призерами чемпіонату світу з військово-спортивного багатоборства

1-2 грудня у Харківському палаці спорту відбувся чемпіонат світу з військово-спортивного багатоборства. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів з 26 країни світу. До складу збірної команди України увійшли 4 вихованці Національного університету цивільного захисту України.
У запеклій боротьбі І місце у ваговій категорії до 65 кілограмів виборов курсант 3-го курсу факультету пожежної безпеки Молчанов Сергій, а бронзу у ваговій категорії також до 65 кілограмів одержала Сабіна Міщенко, курсантка 5-го курсу факультету оперативної рятувальних сил. Їхнім тренером є інтерконтинентальний чемпіон з професійного боксу, тренер збірної НУЦЗУ з рукопашного бою, викладач кафедри фізичної підготовки Валентин Головко.