4 грудня 2018, 14:54

Огляд-конкурс художньої самодіяльності факультету оперативно-рятувальних сил

3-го грудня 2018 року в клубі Національного університету цивільного захисту України відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності факультету оперативно-рятувальних сил. Колектив художньої самодіяльності факультету представив глядачу та компетентному журі сучасну інтерпретацію казки всесвітньовідомого данського письменника та казкаря Ганса Крістіана Андерсена «Снігова Королева».

З любов’ю! Колектив художньої самодіяльності факультету оперативно-рятувальних сил.