5 грудня 2018, 09:21

Для майбутніх фахівців з охорони праці НУЦЗ України відбулося виїзне заняття на базі Україно-Британського підприємства «Українська чайна фабрика AHMAD TEA»

4 грудня старший викладач кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗ України Богдан Цимбал організував та провів виїзні заняття з дисципліни "Управління та нагляд у галузі охорони праці" для майбутніх фахівців з охорони праці на базі на базі Україно-Британського підприємства «Українська чайна фабрика AHMAD TEA».

Ahmad Tea — британська сімейна компанія виробник чаю зі штаб-квартирою у Саутгемптоні, Велика Британія. Компанія виробляє широкий спектр чорного, зеленого і трав'яного чаю. Ahmad Tea продає свою продукцію у понад 80 країнах світу та нараховує майже 200 найменувань чаїв. Нерідко продукція компанії може бути знайденою в деяких ресторанах, готелях, чайних магазинах, а також на полицях мереж супермаркетів.

Виробничі потужності компанії розміщені у Великій Британії (Саутгемптон, графство Гемпшир), Шрі-Ланці, Китаї, Ірані, Україні, Росії та ОАЕ. В Україні діє Українська Чайна Фабрика, котра працює з 1999 року, і розташована у місті Харків. А сам бренд представлений в Україні починаючи з 1993 року.

За чашкою ароматного чаю студенти дізнались про процес переробки та фасування чаю, відвідали цехи фасування чаю.

Процес переробки розсипного чаю складається з шести складних технологічних операцій, а збір чайного листя — один із найбільш трудомістких процесів в усій харчовій галузі світової економіки.

На шляху від плантації до пачки чайний лист проходить через такі процедури, як збір, підсушування, скручування, ферментація, сушіння/запікання та сортування.

За допомогою експертного методу оцінки професійних ризиків виконали оцінку робочих місць таких, як фасувальник, водій електрокари, контролер фасованого чаю, налагоджувальник обладнання тощо. Вихованці НУЦЗУ відвідали музей чайної продукції та дізналися про історію чайного виробництва.

Висловлюємо подяку адміністрації та екскурсоводу Анастасії за цікаву чайну лекцію, нестандартний та творчий підхід.

Кафедра охорони праці та техногенно-екологічної безпеки, прес-служба НУЦЗУ