на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » В НУЦЗУ завершено низку занять для керівного складу курсантських підрозділів з психологічних інновацій
5 грудня 2018, 12:26

В НУЦЗУ завершено низку занять для керівного складу курсантських підрозділів з психологічних інновацій

05 грудня у Центрі впровадження психотренінгових технологій Національного університету цивільного захисту України пройшло останнє інтерактивне заняття для керівного складу курсантських підрозділів з психологічної роботи з майбутніми рятувальниками з використанням сучасних інноваційних технологій. На заняттях був присутній проректор з персоналу Вадим Попов.
У рамках проведення семінарських занять з начальниками курсів, заступниками начальників курсів, командирами навчальних взводів з питань організації виховної та соціально-гуманітарної роботи співробітники науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології провели заняття з теми «Методи профілактики залежностей». На заняттях згадали вивчений матеріал щодо соціодемографічних особливостей адіктів, особливостей схильних до субстанцій та поведінки, які пригнічують нервову систему, а також навпаки активізують її.
Керівники курсантських підрозділів особисто, під наглядом науковців науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології, розробили профілактичні програми щодо залежностей курсантів, з урахуванням їхніх психологічних особливостей.
Саме ці програми будуть впроваджені в практичну діяльність НУЦЗ України.

 


Відділ виховної та соціально-гуманітарної роботи, фото – Ігоря Котова
 


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх