7 грудня 2018, 11:05

Професійно-орієнтаційна робота кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки НУЦЗУ

04 грудня 2018 року  старший викладач кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки НУЦЗУ Назаренко С.Ю. на базі  Броварського районого відділу Головного управління ДСНС України у Київській області провів профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів закладів середньої освіти м. Бровари.

Школярі отримали презентаційні листівки, в яких зазначена вся необхідна абітурієнту інформація стосовно підготовки та вступу до Національного університету цивільного захисту України за державним замовленням та контрактом.

Кафедра інженерної та аварійно-рятувальної техніки