7 грудня 2018, 11:07

Огляд-конкурс художньої самодіяльності факультету пожежної безпеки

Доброю традицією в університеті стало проведення огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед факультетів. 06 грудня в клубі відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності факультету пожежної безпеки.

Проводиться конкурс з метою виявлення та розкриття творчих можливостей курсантів та студентів, сприяння їх подальшому розвитку та популяризації національних культурних традицій, розвитку художнього самодіяльного мистецтва. З кожним роком різножанрова палітра концертних номерів набуває нових відтінків і значень, а разом з ними зростає і рівень майстерності виконавців. Виступи учасників були по особливому пронизані духом новорічних свят.

Студентська рада факультету ПБ.