27 грудня 2018, 14:12

Інструктаж особового складу факультетів цивільного захисту та оперативно-рятувальних сил

Проректор з навчальної та методичної роботи Назаров Олег Олександрович провів інструктаж особового складу факультетів цивільного захисту та оперативно – рятувальних сил щодо правил поведінки та несення служби в період Новорічних та Різдвяних свят. Звернув увагу на посилений варіант несення служби, випадки травмування, поведінку у громадських місцях, у місцях з масовим перебуванням людей та своєчасне прибуття з відпустки у встановлений термін.