на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Співробітники НУЦЗ України та Військового технічного університету у м. Варшава обговорили питання про співробітництво
28 грудня 2018, 11:14

Співробітники НУЦЗ України та Військового технічного університету у м. Варшава обговорили питання про співробітництво

20-21 грудня 2018 року делегація Національного університету цивільного захисту України у складі проректора з наукової роботи Володимира Андронова і начальника кафедри пожежної та техногенної безпеки об’єктів та технологій Юрія Ключки відвідала Військовий технічний університет у м. Варшава.
Під час зустрічі з керівництвом університету, науково-педагогічними працівниками кафедр обговорювалося питання подачі заявки на грант НАТО та проведення на базі Національного університету цивільного захисту України міжнародного семінару. Тематика гранту направлена на використання безпілотних літальних апаратів під час ліквідації надзвичайних ситуацій, де взяли б участь представники Польщі, Марокко, Угорщини, Італії, США, Азербайджану тощо.
Отримання гранту та проведення семінару в рамках гранту сприятиме міжнародній обізнаності про ДСНС, провідний заклад вищої освіти з питань цивільного захисту, налагодженню нових контактів з представниками ЄС та НАТО, підвищенню компетентності науково-педагогічних працівників Національного університету цивільного захисту України.
Також під час відрядження було обговорено питання про можливість співробітництва у науковій сфері, а саме: спільних досліджень та публікацій, участь сторін у редакційних колегіях збірок наукових праць тощо.
У перспективі заплановано зустріч у січні 2019 року на території Словацької республіки, де також будуть розглянуті питання участі НУЦЗУ в програмі Еразмус.

Прес-служба НУЦЗУ


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх