29 грудня 2018, 12:26

Начальник факультету цивільного захисту НУЦЗУ провів інструктаж зі слухачами магістратури

Начальник факультету цивільного захисту НУЦЗУ Удянський Микола Миколайович провів інструктаж зі слухачами магістратури  з правил поведінки у побуті, безпеки праці під час  перебування у канікулярній відпустці та привітав слухачів  з наступаючим Новим Роком,  побажав натхнення та успіхів. Також слухачам були вручені сертифікати учасників науково-практичної конференції та грамоту Максименку Максиму - кращому бомбардиру з міні-футболу.