14 січня 2019, 12:03

До НУЦЗУ для проходження курсу підвищення кваліфікації прибули слухачі

14 січня до Національного університету цивільного захисту України на курс післядипломної освіти прибули  слухачі  з різних областей України для проходження курсу підвищення кваліфікації.

Курс  підвищення кваліфікації  проходитимуть  терміном навчання два тижні особи середнього начальницького складу служби цивільного захисту, які обіймають посади начальників, головних провідних ,старших інспекторів відділів (відділень, секторів) запобігання НС за застосування санкцій, обліку пожеж та НС.

По прибуттю до Національного університету цивільного захисту України  зі слухачами навчальної групи  було проведено вступний інструктаж, стройовий огляд, вхідний контроль знань. Програма курсу підвищення кваліфікації  Національного університету цивільного захисту України передбачає всебічне поглиблене вивчення  спеціальних дисциплін, які стосуються порядку організації профілактичної роботи, щодо запобігання НС, удосконалення знань, щодо нормативно-правової бази ДСНС України .

Сергій Іващенко, начальник курсу післядипломної освіти, прес-служба НУЦЗУ