на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » 14.02 – у НУЦЗУ перебуватимуть іноземні представники Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США. Акредитація ЗМІ
13 лютого 2019, 15:02

14.02 – у НУЦЗУ перебуватимуть іноземні представники Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США. Акредитація ЗМІ

14 лютого з 09.00 до 16.00 на базі Національного університету цивільного захисту України перебуватиме делегація іноземних представників Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.
Візит зарубіжних колег зумовлений можливістю проведення на базі НУЦЗУ тренінгів за напрямом “Радіаційний, хімічний та біологічний захист” у рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги “Тренінги із запобігання розповсюдженню РХБЯ-2 та технічна допомога”, зареєстрованого у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України 30.05.2018 року за №3279-01, бенефіціаром якого є Державна служба України з надзвичайних ситуацій. У рамках візиту передбачено зустріч представників Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США з ректором університету Володимиром Садковим, ознайомлення із науково-дослідними лабораторіями спеціальної хімії та хімічної технології, де курсанти продемонструють свої навички та вміння щодо роботи із сучасними приладами, що були передані університету як технічна допомога від іноземних партнерів, теплодимокамерою, де буде відпрацьовано дії групи радіаційної та хімічної розвідки з виявлення пошкоджень технологічного обладнання в задимленому середовищі. Також американські експерти матимуть змогу спостерігати за діями курсантів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру на навчально-тренувальному полігоні та діями магістрів управління щодо комп’ютерного прогнозування наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з витоком хімічно небезпечних речовин у кризовому центрі.
Початок заходу о 09.00 за адресою: м. Харків, вул. Чернишевська, 94. Акредитація ЗМІ триватиме до 17.00 13 лютого за тел.: (057)707-34-59.

Національний університет цивільного захисту України


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх