на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Семінар-нарада з уповноваженими особами з питань запобігання та виявлення корупції підвідомчих МВС установ
9 лютого 2019, 12:20

Семінар-нарада з уповноваженими особами з питань запобігання та виявлення корупції підвідомчих МВС установ

За ініціативи Міністерства внутрішніх справ України та за участі представників Національного агентства з питань запобігання корупції, Консультативної місії Європейського Союзу в Україні у Харківському національному університеті внутрішніх справ проходить семінар-нарада з уповноваженими особами з питань запобігання та виявлення корупції підвідомчих МВС установ.
Учасником семінар-наради став начальник сектора з питань запобігання та виявлення корупції Станіслав Скляров разом із  представниками науково-дослідних установ, закладів вищої освіти, медичних установ, медичних реабілітаційних центрів, територіальних медичних об’єднань, інших державних установ МВС з усіх областей України.
Метою заходу є підвищення компетенції уповноважених осіб щодо основних положень антикорупційного законодавства та організації роботи із запобігання корупції в закладах, установах і на підприємствах, що належать до сфери управління МВС.
Учасників семінар-наради привітав ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він підкреслив важливість теми боротьби з корупцією і зазначив, що стратегічним напрямом запобігання цьому явищу є розвиток громадянської свідомості та демократизація усіх сфер суспільного життя. «Корупція роз’їдає основи державності, знищує довіру людей до суду, поліції, інших органів влади. Тому питання боротьби з корупцією є запорукою збереження державності».
Начальник Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС України Анатолій Фодчук зазначив, що проведення семінару-наради саме на базі Харківського національного університету внутрішніх справ не є випадковим. Організація роботи вишу щодо запобігання корупції була визнана найкращою. Анатолій Богданович наголосив, що «побороти корупцію можна за допомогою створення системи запобіжників, яка не буде давати можливості вчиняти порушення або значно ускладнить їх скоєння». Звертаючись до присутніх у залі уповноважених з питань запобігання та виявлення корупції, він закликав їх у своїй роботі керуватися чинною нормативною базою, спілкуватися одне з одним, обмінюватися напрацюваннями та досвідом, а під час виконання своїх обов’язків шукати такі шляхи вирішення проблем, які дадуть можливість не допускати правопорушень, мінімізувати їх і зробити важкодоступними».
 
 
 

Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх