на головну
укррусангл

Новини

НУЦЗУ — це провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій IV рівня акредитації » Новини » Фахівці НУЦЗУ провели навчально-тренінгові заняття для харківських волонтерів
9 лютого 2019, 12:59

Фахівці НУЦЗУ провели навчально-тренінгові заняття для харківських волонтерів

09 лютого фахівці Національного університету цивільного захисту України провели навчально-тренінгові заняття з безпеки життя для харківських волонтерів. Захід відбувся у рамках реалізації навчального циклу “Volunteer school” та за підтримки Управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради. У заняттях взяли участь 56 учнів випускних класів шкіл Харкова та студентів 1-2-х курсів харківських вишів. Захід складався із трьох етапів.
Старший викладач кафедри психології діяльності в особливих умовах Наталія Світлична продемонструвала майстер-класи з домедичної допомоги, начальник щойно відкритого в університеті Центру впровадження психотренінгових технологій Світлана Лєбєдєва провела низку інтерактивних занять з особливостей надання екстреної психологічної допомоги постраждалим в осередку надзвичайної ситуації та визначення ролі й місця волонтерів у надзвичайних ситуаціях державного та регіонального рівнів, а викладач кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Олена Олійник довела інформацію про заходи щодо безпечної евакуації постраждалих з будівель та споруд у разі виникнення пожежі. 

 

 

Вікторія Коленко, прес-служба НУЦЗУ, фото - Сергія Мішеніна


Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх