на головну
укррусангл

Новини

11 лютого 2019, 11:14

Як навчались харківські волонтери в НУЦЗУ - в ефірі ЗМІ

Як зберегти життя у надзвичайній ситуації?

Репортаж Ксенії Лукош, ТРК Інформбюро

Як діяти під час пожежі, евакуації та як надати домедичну допомогу, повинна знати кожна людина. Так, 9 лютого фахівці Національного університету цивільного захисту України провели навчально-тренінгові заняття з безпеки життя для харківських волонтерів. На майстер-класі з домедичної допомоги кожен зміг продемонструвати свої знання на практиці зі спеціальним медичним манекеном. Також волонтери дізналися, як надати екстрену психологічну допомогу. Авжеж, не обійтися і без знань щодо пожеж та евакуації.
Одинадцятикласниця Дар'я дуже вподобала майстер-класи з домедичної допомоги. Вона, навіть розповіла про ситуацію, яка з нею сталася. Дівчинка потрапила в дорожньо-транспортну пригоду на міському електротранспорті, та один з пасажирів сильно травмував руку. Дар'я не розгубилася та надала домедичну допомогу. Як зберегти своє життя в надзвичайних ситуаціях - дивіться у сюжеті.

https://www.facebook.com/informbyuro/videos/vb.1584236101790438/283727128963937/?type=2&theaterМожливо, ваш коментар буде першим?

Ваш комментарий

Авторизуйтесь с помощью учетной записи на другом сайте:
ИЛИ оставьте сообщение анонимно:
Фото

К сожалению, для анонимных пользователей мы вынуждены использовать защиту от спама.
Если код неразборчивый, перезагрузите картинку.

antispam

Інші новини:

до списку новин »
^ Наверх