11 лютого 2019, 11:15

До НУЦЗУ для проходження курсу підвищення кваліфікації прибули слухачі

11 лютого до Національного університету цивільного захисту України на курс післядипломної освіти прибули слухачі з різних областей України для проходження курсу підвищення кваліфікації.

Курс підвищення кваліфікації проходитимуть терміном навчання два тижні особи середнього,старшого начальницького складу, які обіймають посади начальників караулів державних пожежно-рятувальних  частин, рятувальних відділень.

Програма курсу підвищення кваліфікації Національного університету цивільного захисту України передбачає всебічне поглиблене вивчення спеціальних дисциплін, які стосуються порядку ведення аварійно-рятувальних робіт в зоні НС,  удосконалення знань, щодо нормативно-правової бази ДСНС України.

Сергій Іващенко, начальник курсу післядипломної освіти, прес-служба НУЦЗУ