11 лютого 2019, 12:18

Курсанти Національного університету цивільного захисту України завітали на навчальну практику до Київського районного підрозділу ДСНС

08 лютого до Київського районного підрозділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області на теоретичні та практичні заняття у рамках навчальної практики завітали курсанти та студенти 3-го курсу факультету «Пожежна безпека» Національного університету цивільного захисту України.
Діючі співробітники ДСНС розповіли майбутнім рятувальникам про характеристику Київського району, промислові зони, житловий фонд, кількість та яку небезпеку несуть об’єкти з масовим перебуванням людей, довели статистику надзвичайних ситуацій (подій) різного характеру, їх причини та збитки за останні 5 років, а також продемонстрували макети вибухонебезпечних предметів.
У другій частині занять фахівці державного пожежного нагляду довели до присутніх основні вимоги Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та ознайомили з матеріалами проведених планових перевірок і перевірок виконання приписів про усунення порушень вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.

ГУ ДСНС України у Харківській області