16 листопада 2018, 21:00

Співробітники кафедри НУЦЗУ взяли участь в VII Міжнародній науково-технічній конференції «Проблеми надійності та довговічності інженерних споруд і будівель на залізничному транспорті» (ТРАНСБУД-2018)

Науково-педагогічні працівники кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту НУЦЗУ взяли участь в VII Міжнародній науково-технічній конференції «Проблеми надійності та довговічності інженерних споруд і будівель на залізничному транспорті» (ТРАНСБУД-2018).

16 листопада 2018, 20:58

В НУЦЗУ відбулися комплексні екзамени за освітнім ступенем «магістр» за спеціальностями підготовки кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки

16 листопада на кафедрі охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ відбулися комплексні екзамени за освітнім ступенем «магістр» за спеціальностями підготовки кафедри. Здобувачі показали високий рівень знань та отримали добрі оцінки.

16 листопада 2018, 20:52

Державна атестація зі спеціальності 261 «Пожежна безпека»

15 та 16 листопада 2018 року в Національному університеті цивільного захисту України відбулася  державна атестація здобувачів за другим магістерськім рівнем вищої освіти денної форми навчання зі спеціальності 261 «Пожежна безпека».

16 листопада 2018, 20:46

Державна атестація з спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»

16 листопада 2018 року в Національному університеті цивільного захисту України відбулася державна атестація (у формі екзамену) з спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» у здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» денної форми навчання.

16 листопада 2018, 20:44

Здобувачі вищої освіти факультету цивільного захисту успішно склали комплексний екзамен

16 листопада 2018 року  на факультеті цивільного захисту НУЦЗ України здобувачі вищої освіти склали комплексний екзамен за освітнім ступенем «магістр» за спеціальностями 261 «Пожежна безпека» та 263 «Цивільна безпека».

16 листопада 2018, 20:39

Караул навчальної пожежно-рятувальної частини НУЦЗУ здійснив черговий виїзд на гасіння пожежі

Подія сталася 15 листопада на вулиці Мироносицькій, 94. Перший караул навчальної пожежно-рятувальної частини Національного університету цивільного захисту України о 16 год. 54 хв. під керівництвом викладача-методиста – начальника караулу НПРЧ майора служби цивільного захисту А.В. Клімова  виїхав на пожежу за другим номером виклику.

16 листопада 2018, 20:36

Змагання на першість ХОО ФСТ “Динамо” з настільного тенісу

15 листопада 2018 року відбулися змагання на першість ХОО ФСТ “Динамо” з настільного тенісу серед навчальних закладів, де команда НУЦЗ України під керівництвом тренера з настільного тенісу підполковника служби цивільного захисту Вавренюка С.А. посіла загальнокомандне І місце.

16 листопада 2018, 20:34

Участь духового оркестру НУЦЗ України у концерті естрадної та джазової музики, присвяченому памяті видатного харківського музиканта, трубача Олександра Дорожко.

12 листопада відбувся концерт естрадної та джазової музики, присвячений пам'яті видатного харківського музиканта, трубача Олександра Дорожко.

сторінка 1