Cьогодні, 15:48

Підрозділи МВС, серед яких — парадний розрахунок НУЦЗУ, готуються до участі в параді з нагоди 27-ї річниці незалежності України

На столичному Хрещатику триває підготовка до військового параду з нагоди 27-ї річниці незалежності України. Цьогоріч у ньому візьмуть участь 154 рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Cьогодні, 11:19

Підготовка перших курсів НУЦЗУ до складання Присяги

На навчальному полігоні НУЦЗУ продовжується підготовка першокурсників до урочистого  складання Присяги служби цивільного захисту.

Cьогодні, 09:08

Представники НУЦЗУ заохочені нагородами голови Харківської обласної ради

Представники НУЦЗУ заохочені  нагородами голови Харківської обласної ради

21 серпня у Будинку рад відбувся урочистий прийом з нагоди Дня незалежності України. Кращих представників колективів різних сфер та напрямів вітав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, відзначивши нагородами обласної ради.
Серед нагороджених — представники Національного університету цивільного захисту України: заступник начальника факультету пожежної безпеки Ростислав Черепаха та старший викладач-методист навчально-методичного відділу Наталія Колосова.

17 серпня 2018, 15:49

Вступна кампанія до ад'юнктури та аспірантури НУЦЗУ триває

З 13 серпня в Національному університеті цивільного захисту України розпочались вступні випробування до ад'юнктури та аспірантури навчального закладу. Як зазначив проректор з наукової роботи полковник служби цивільного захисту Володимир Андронов, набір кандидатів на навчання проводиться за п'ятьма науковими спеціальностями – «Пожежна безпека», «Цивільна безпека», «Психологія», «Публічне управління та адміністрування» і «Технології захисту навколишнього середовища» на денну, вечірню та заочну форми навчання. Наразі вступники склали іспити з філософії та іноземної мови, а вступна кампанія триватиме до 23 серпня.

17 серпня 2018, 09:02

Співробітники НУЦЗУ запатентували три чергові наукові розробки

25 липня 2018 року відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи та корисні моделі» в Державному реєстрі патентів України зареєстровані чергові наукові розробки, заявником і власником яких є Національний університет цивільного захисту України.

15 серпня 2018, 14:52

Вісник Національного університету цивільного захисту України: Серія Державне управління – включено до групи Б.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 15 січня 2018 року № 32, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 6 лютого 2018 р. за № 148/31600, яким затверджено Порядок формування Переліку наукових фахових видань України, Вісник Національного університету цивільного захисту України: Серія Державне управління – пройшов експертизу МОН України, згідно з поданими документами і наказом № 775 від 16.07.2018 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 5 липня 2018 року», його включено до групи Б.

14 серпня 2018, 15:22

Вступна кампанія до ад'юнктури та аспірантури НУЦЗУ триває

З 13 серпня в Національному університеті цивільного захисту України розпочались вступні випробування до ад'юнктури та аспірантури навчального закладу. Як зазначив проректор з наукової роботи полковник служби цивільного захисту Володимир Андронов, набір кандидатів на навчання проводиться за п'ятьма науковими спеціальностями – «Пожежна безпека», «Цивільна безпека», «Психологія», «Публічне управління та адміністрування» і «Технології захисту навколишнього середовища» на денну, вечірню та заочну форми навчання. Наразі вступники склали іспит з філософії, а вступна кампанія триватиме до 23 серпня.

14 серпня 2018, 14:38

Ректор НУЦЗУ відвідав навчальний полігон

Сьогодні, в світлий празник медового Спасу навчальний полігон НУЦЗУ відвідав ректор генерал-лейтенант служби цивільного захисту Садковий Володимир Петрович ,який під час розводу на заняття поздоровив весь особовий склад перших курсів, побажав успіхів та надихнув з мужністю та гордістю подолати всі труднощі, які виникнуть під час підготовки до...

сторінка 1