Cьогодні, 15:25

22.11 — фахівці НУЦЗУ проведуть практичне відпрацювання дій персоналу та мешканців гуртожитку у разі виникнення пожежі на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка. Акредитація ЗМІ

22.11 — фахівці НУЦЗУ проведуть  практичне відпрацювання дій персоналу та мешканців гуртожитку у разі виникнення пожежі на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка. Акредитація ЗМІ

22 листопада з 14.30 до 15.30 фахівці Національного університету цивільного захисту України на базі гуртожитку Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка відбудеться практичне відпрацювання дій персоналу та мешканців гуртожитку у разі виникнення пожежі.

Cьогодні, 13:51

Курсанти НУЦЗУ відвідали мистецький захід до Дня Гідності і Свободи

21 листопада курсанти факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України відвідали культурно-мистецький захід “Гідність і Свобода — гасла нашого народу”.

Cьогодні, 11:06

Профорієнтаційна робота кафедри НУЦЗУ у школах Харкова

21 листопада старший викладач кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України Цимбал Б.М. відвідав учнів 11-го класу Харківської загальноосвітньої школи №41.

21 листопада 2017, 16:21

Зустріч 2-го курсу факультету цивільного захисту НУЦЗУ з випускником університету

На 2-му курсі факультету ціивільного захисту відбулась зустріч із випускником університету.

21 листопада 2017, 16:21

Революція гідності, охрещена кров'ю.

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

21 листопада 2017, 16:17

До ювілею Реформації

20 листопада на історичному факультеті ХНУ імені В.Н. Каразіна проведено Міжнародну наукову конференцію «Спадок Реформації: до 500-річчя 95 тез Мартіна Лютера та пам’яті Ю.О. Голубкіна (1941–2010)».

21 листопада 2017, 16:16

В НУЦЗУ відбулося виїзне заняття з загальної екології в Музеї природи

20 листопада 2017 року майбутні екологи 2-го курсу в рамках дисципліни «Загальна екологія» разом з викладачем стали учасниками екскурсії до Музею природи Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна на тему «Різноманіття тваринного світу». Слухачі були вражені багатством колекції музею. Велика увага була приділена питанням взаємодії живих організмів між собою і середовищем їх існування, питанням адаптації, користі і небезпеки, яку вони представляють для людини.

21 листопада 2017, 16:10

Кураторська робота кафедри психології діяльності в особливих умовах НУЦЗУ

18 листопада 2017 року викладач кафедри психології діяльності в особливих умовах Гура С.О. провела виховний захід в рамках кураторської діяльності зі студентами та курсантами старших курсів соціально-психологічного факультету нашого університету. Викладач і курсанти та студенти навчальних груп П-14-341, П-14 -342, МЕКП -17-351, МП-16-362 відвідали театр «Мадригал», який презентував відомий та улюблений харків’янам театралізований мюзикл «Дон Жуан», де одержали приємні яскраві емоції та враження від побаченого та почутого.
сторінка 1