Новини - Сторінка 10

6 листопада 2017, 12:59

На базі Національного університету цивільного захисту України Міжнародним офіційним центром TOEFL було зареєстровано навчальний центр з проведення тестування.

6 листопада 2017, 08:44

Безцінний зв'язок поколінь!

Наші випускники шанують та пам'ятають свою альмаматер! Черговим підтвердженням цього стала передача до бібліотеки кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки авторської книги випускника ХПТУ 1986 року.

3 листопада 2017, 14:54

Міжнародний науковий журнал «Східний часопис безпекових студій» - результат спільної діяльності НУЦЗУ та Поморської Академії, зареєстровано у Польщі

Навчально-науково-виробничим центром Національного університету цивільного захисту України спільно з Академією Поморською в Слупську (Польща) було зареєстровано фаховий міжнародний науковий журнал «Східний часопис безпекових студій» («East Journal of Security Studies») у Міністерстві юстиції Польщі.

3 листопада 2017, 14:51

Виїзне практичне заняття на базі аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Харківській області

В НУЦЗУ відбулося виїзне практичне заняття на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області.

3 листопада 2017, 10:23

Команда КВН университета «Люди в погонах» - в 1/4 финала молодёжной лиги КВК

1 ноября 2017 года команда КВН Национального университета гражданской защиты Украины «Люди в погонах» участвовала в 1/8 финала молодежной лиги КВК, которая проходила в ККЗ «Украина».

3 листопада 2017, 10:20

Земля, Всесвіт та філіжанка Кави

Відвідини Харківського планетарію ім. Ю.О. Гагаріна з переглядом відеопрограми «Від Землі у Всесвіт» у межах кураторської години для студентів спеціальності «Охорона праці» завершились екскурсією до єдиного у країні … Музею Кави.

3 листопада 2017, 10:18

Від Землі у Всесвіт

Для другокурсників факультету техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України у межах вивчення дисципліни «Культура безпеки» саме на такий формат перетворилось заняття, що передбачає розкриття та аналіз небезпек природного походження.

3 листопада 2017, 10:14

Виїзне семінарське заняття майбутніх екологів НУЦЗУ до музею Південної залізниці

Майбутні екологи 3-го курсу НУЦЗУ стлаи учасниками виїзного семінарського заняття у музеї Південної залізниці.