Новини - Сторінка 10

2 лютого 2018, 11:08

Профорієнтаційна робота кафедри пожежної та рятувальної підготовки НУЦЗУ триває

Науково-педагогічні працівники кафедри пожежної та рятувальної підготовки Національного університету цивільного захисту України продовжують проводити заходи щодо профорієнтаційної роботи в школах Харкова.

2 лютого 2018, 11:05

Караул навчальної пожежно-рятувальної частини НУЦЗУ здійснив черговий виїзд на гасіння пожежі

Подія сталася 1 лютого за адресою: провулок Соляниківський, 10/12. Другий караул навчальної пожежно-рятувальної частини Національного університету цивільного захисту України о 19 год. 22 хв. під керівництвом викладача–методиста – начальника караулу НПРЧ майора служби цивільного захисту Клімова Андрія Володимировича виїхав на пожежу за першим номером по спец виклику.

1 лютого 2018, 15:22

Виїзне заняття майбутніх екологів НУЦЗУ в Аптеці-музеї

31 січня у рамках вивчення дисципліни «Екологічна експертиза» майбутні екологи НУЦЗУ під керівництвом доцента кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки відвідали Аптеку-музей.

1 лютого 2018, 11:58

Начальник кафедри НУЦЗУ Ігор Толкунов — гість програми “Позиція-об'єктивно” на ТК Сімон. Відео

Начальник кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Національного університету цивільного захисту України Ігор Толкунов розповів телеглядачам про щорічну акцію “Абетка рятувальників”, що проводить університет, героїчну професію рятувальника, а також запросив на День відкритих дверей, що відбудеться 24 лютого 2018 року.
Приємного перегляду!

1 лютого 2018, 11:41

Майбутні інженери з охорони праці НУЦЗУ відвідали музей кави

31 січня 2018 року майбутні інженери з охорони праці НУЦЗУ в межах вивчення навчальної дисципліни «Промислова екологія» відвідали музей кави.

31 січня 2018, 10:12

На факультеті цивільного захисту НУЦЗУ відбулась зустріч курсантів із випускниками НУЦЗУ

30 січня відбулася зустріч особового складу 4-го курсу факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України із випускником 2012 року факультету пожежної безпеки, провідним інспектором відділу пожежної безпеки Управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Харківській області, капітаном  служби цивільного захисту Станіславом Дорожком випускником 2014 року факультету цивільного захисту, провідним інспектором відділу пожежної безпеки Управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Донецькій області, старшим лейтенантом  служби цивільного захисту Кирилом Кравченком.

31 січня 2018, 09:36

На факультеті цивільного захисту НУЦЗУ відбувся попередній розподіл випускників

29 січня відбулася зустріч курсантів 4-5-х курсів факультету цивільного захисту НУЦЗУ із проректором з персоналу полковником служби цивільного захисту Поповим Вадимом Михайловичем з питань попереднього розподілу випускників.

31 січня 2018, 09:27

В НУЦЗУ відбулися виїзні заняття в практичних підрозділах ГУ ДСНС України у Харківській області

Протягом січня науково-педагогічні працівники кафедри пожежної та рятувальної підготовки Національного університету цивільного захисту України провели низку виїзних занять в ДПРЧ-3 ГУ ДСНС України у Харківській області.