Новини - Сторінка 10

27 квітня 2018, 11:04

Участь навчальної пожежно-рятувальної частини НУЦЗУ у заходах до 32-х роковин Чорнобильської трагедії

26 квітня на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися заходи з нагоди 32-х роковин Чорнобильської трагедії. У заходах взяли участь фахівці Національного університету цивільного захисту України.

26 квітня 2018, 17:00

Куди поступати. Історія студентки.

Проблема вибору значимої професії, яка має попит при працевлаштуванні і університету зараз актуальна, як ніколи. Куди поступати після школи? Як не помилитися з вибором спеціальності? Відповіді на ці питання сьогодні шукають старшокласники та їхні батьки.

26 квітня 2018, 15:33

Перемога студентки факультету техногенно-екологічної безпеки у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності»

23-26 квітня 2018 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності». Високий рівень знань у дводенних інтелектуально-практичних змаганнях показали представники факультету техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України

26 квітня 2018, 14:07

В НУЦЗУ відбулося виїзне заняття на базі спорткомплексу НТУ «ХПІ»

У день відзначення роковин Чорнобильської трагедії особливої актуальності та практичної значущості набуло виїзне заняття, яке провів професор кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України Древаль Ю.Д. з майбутніми фахівцями з охорони праці з навчальної дисципліни «Система управління охороною праці в галузі» на базі спорткомплексу Національного технічного університету «Харківський політехнічний університет».

26 квітня 2018, 13:08

Керівництво та співробітники НУЦЗУ взяли участь у заходах з нагоди 32-х роковин трагедії на Чорнобильській АЕС

25-26 квітня у Харкові пройшла низка заходів з нагоди 32-х роковин Чорнобильської трагедії.

26 квітня 2018, 12:21

Делегація НУЦЗУ взяла участь у роботі ХVІІІ Міжнародного наукового конгресу «Публічне управління ХХІ ст.: світові практики та національні перспективи»

26 квітня 2018 р. делегація Національного університету цивільного захисту України взяла участь у роботі ХVІІІ Міжнародного наукового конгресу «Публічне управління ХХІ ст.: світові практики та національні перспективи».

26 квітня 2018, 09:35

Звернення ректора НУЦЗУ з нагоди 32-х роковин Чорнобильської трагедії

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!