Новини - Сторінка 11

30 січня 2018, 14:45

Німецькі фахівці з безпеки провели тренінг з викладачами НУЦЗУ

У рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги "Посилення можливостей України у сфері цивільного захисту" викладачі кафедри спеціальної хімії та хімічної технології НУЦЗУ Жернокльов К.В. та Слепужніков Є.Д. пройшли тренінг "Основні операції та порядок користування портативним аналізатором хімічних речовин Torion T-9 GC/MS".

30 січня 2018, 14:26

Современный подход в профориентационной работе

Современный подход  в профориентационной работе

30 января заместитель начальника кафедры надзорно-профилактической деятельности НУГЗУ Александр Савченко, магистры 1-го курса факультета гражданской защиты Николенко Дмитрий и Макаренко Виктория провели профориентационную работу в виде видеоконференцсвязи.

30 січня 2018, 12:53

Валентин Головко: Я хочу боксувати з найкращими боксерами свого дивізіону.

Пропонуємо інтерв'ю викладача кафедри фізичної підготовки Національного університету цивільного захисту України - чемпіона України з професійного боксу, континентального чемпіона з професійного боксу за версіею WBA, тренера збірної команди НУЦЗУ з рукопашного бою Валентина Головка кореспонденту журналу “Мир боевых искусств» Оксані Нікітіній .

30 січня 2018, 11:14

Представники НУЦЗУ взяли участь у науково-практичному семінарі, що відбувся у Києві

Днями співробітники центру інформаційних технологій Національного університету цивільного захисту України Піксасов М.М. та Монастирецький С.Є. взяли участь у науково-практичному семінарі, який відбувся на базі Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту.

29 січня 2018, 15:40

Курсанти НУЦЗУ разом із фахівцями ГУ ДСНС України у Харківській області проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу серед рибалок

29 січня співробітники Шевченківського райвідділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області спільно із фахівцями відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС та курсантами Національного університету цивільного захисту України провели масово-роз’яснювальну роботу на Олексіївському водосховищі, що є одним з найулюбленіших місць для шанувальників підлідної риболовлі.

29 січня 2018, 15:10

Науковець НУЦЗУ взяв участь у розширеному засіданні Колегії МОН України

26 січня 2018 року відбулося розширене засідання Колегії МОН України з теми "Пріоритетні напрямки змін у вищій освіті на 2018-2019 рр.". Для участі у засіданні Колегії було запрошено членів науково-методичних комісій сектора вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.

26 січня 2018, 17:16

У НУЦЗУ відбулося розширене засідання вченої ради навчального закладу

26 січня в Національному університеті цивільного захисту України відбулося розширене засідання вченої ради навчального закладу.

26 січня 2018, 16:56

Співпраця «Українського науково–дослідного інституту екологічних проблем» з кафедрою охорони праці та техногенно-екологічної безпеки.

26 січня 2018 року на кафедрі охорони праці та техногенно-екологічної безпеки завідуюча сектором лабораторії «Розробка систем управління відходами» науково-дослідної установи «Український науково-дослідний інститут екологічних проблем» Ткачова Олена Володимирівна провела відкриту лекцію для майбутніх фахівців-екологів.