Новини - Сторінка 11

11 жовтня 2018, 16:29

10 жовтня 2018 року. Другий день роботи XVII Міжнародного виставкового форуму «Технології захисту/Пож-Тех 2018» та 20-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції. Науковці НУЦЗ України взяли активну участь у роботі секційних засідань. Цікавими та змістовними були доповіді д.т.н. с.н.с. Стрільця В.М., к.т.н. с.н.с. Шевченка Р.І. к.т.н. с.н.с. Левтєрова О.А., к.т.н. Ковальова О.О., к. н. мист. Сошинського О.І., ад’юнкта Белюченка Д.Ю.
11 жовтня 2018, 16:15

Золото на Юнацьких Олімпійських іграх здобув курсант ЧІПБ НУЦЗ України Іван Тищенко

10 жовтня курсант 1-го курсу Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України Іван Тищенко додав другу медаль найвищого ґатунку в скарбничку збірної України на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх – 2018.

11 жовтня 2018, 16:07

Представник НУЦЗ України взяла участь у міжнародній практичній конференції, що відбулася у Вільнюсі

11 жовтня 2018 року завідувач кафедри менеджменту навчально-науково-виробничого ценру, доктор наук з державного управління, старший науковий співробітник Національного університету цивільного захисту України Вікторія  Шведун взяла участь у міжнародній практичній конференції

11 жовтня 2018, 15:19

В Gender Museum відбулось урочисте відкриття виставки «Невидимий батальйон»

09 жовтня в музеї Gender Museum до Дня захисника Вітчизни відбулось урочисте відкриття виставки «Невидимий батальйон».  Студентки соціально-психологічного факультету НУЦЗ України та викладачка кафедри психології діяльності в особливих умовах Гура Світлана відвідали експозицію.

11 жовтня 2018, 14:42

Заняття на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області

11 жовтня 2018, 14:39

Виїзне заняття майбутніх екологів на базі заводу «Електроважмаш»

9 жовтня в рамках дисципліни «Техноекологія» відбулося виїзне заняття майбутніх екологів 3-го курсу на базі Державного підприємства «Завод «Електроважмаш».

10 жовтня 2018, 16:14

Науковці НУЦЗ України взяли участь у роботі XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Технології захисту/ПожТех–2018»

9 жовтня розпочала роботу XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех–2018». Представники наукової спільноти Національного університету цивільного захисту України взяли активну участь у її роботі. Очолив делегацію науковців – проректор з наукової роботи полковник служби цивільного захисту, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Володимир Андронов.

9 жовтня 2018, 16:44

У Всесвітній тиждень космосу про таємниці темної матерії

У 2000 році Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН період з 4 по 10 жовтня проголошено Всесвітнім тижнем космосу.