Новини - Сторінка 11

2 листопада 2017, 11:15

В НУЦЗУ відбулося виїзне практичне заняття з екологічної безпеки для магістрів управління ЦЗ

З метою підвищення якості практичної підготовки майбутніх фахівців 1 листопада 2017 року на Диканівських очисних спорудах відбулося виїзне заняття з екологічної безпеки для магістрів управління НУЦЗУ та курсантів 5-го курсу факультету цивільного захисту навчального закладу. Заняття, основною метою якого стало закріплення теоретичного матеріалу на практиці, відбулося під керівництвом професора кафедри охорони праці та техногенної безпеки доктора технічних наук Вамболь Віоли Владиславівни.

2 листопада 2017, 10:58

Смакота чи небезпека ?

2 листопада 2017, 10:53

Курсанти НУЦЗУ відвідали Дробицький Яр

1 листопада курсанти 1-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України відвідали Меморіальний комплекс жертв голокосту - Дробицький Яр.

1 листопада 2017, 11:55

В НУЦЗУ відбувся семінар для харківських педагогів

27 жовтня на базі кафедри військової підготовки Національного університету цивільного захисту України було проведено семінар з теми «Підвищення престижу військової служби та формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку молоді до захисту Української держави в збройних силах України» для харківських викладачів предмету «Захист Вітчизни» освітніх закладів Харківського району.

1 листопада 2017, 11:46

В НУЦЗУ відбувся випуск слухачів групи підвищення кваліфікації курсу післядипломної освіти

1 листопада на факультеті цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України закінчився термін навчання слухачів  групи підвищення кваліфікації курсу післядипломної освіти.

1 листопада 2017, 09:52

Доцент кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін НУЦЗУ провів екскурсію для студентів з Азербайджану

Доцент кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін НУЦЗУ Хорошев О.М. провів екскурсію для студентів групи ПБ-17-611 з Азербайджану.

31 жовтня 2017, 13:19

Науково-педагогічні працівники кафедри НУЦЗУ провели виїзне практичне заняття на базі ГПУ «Шебелинкагазвидобування» у Харківській області

Науково-педагогічні працівники кафедри НУЦЗУ провели виїзне практичне заняття на базі  ГПУ «Шебелинкагазвидобування» у Харківській області
30 жовтня 2017 року науково-педагогічні працівники кафедри пожежної і техногенної безпеки об’єктів та технологій Національного університету цивільного захисту України провели виїзне практичне заняття з пожежної профілактики технологічних процесів виробництв з курсантами 4-го курсу напряму підготовки «Пожежна безпека» на базі ГПУ «Шебелинкагазвидобування» смт. Червоний Донець, Балаклійського р-ну, Харківської обл.
31 жовтня 2017, 12:14

Прес-служба університету інформує:

Фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології НУЦЗУ провели майстер-клас "Психологія та безпека на дорозі" для харківських патрульних поліцейських. Пропонуємо відеосюжет події на Харківському обланому державному ТРК ОТБ.