Новини - Сторінка 2

28 березня 2017, 13:35

Талановита молодь НУЦЗУ взяла участь у щорічному міському конкурсі «Студентська Весна - 2017»

27 березня у кіноконцертній залі «Україна» колективи художньої самодіяльності гідно представили Національний університет цивільного захисту України на відбірковому турі міського конкурсу талантів «Студентська Весна - 2017». Різножанрова програма, артистизм та веселий настрій зацікавив усіх присутніх глядачів, котрі супроводжували виступ оплесками.

28 березня 2017, 13:32

Співробітники Національного університету цивільного захисту України запатентували чергову наукову розробку

10 березня 2017 року відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи та корисні моделі» в Державному реєстрі патентів України зареєстрована чергова наукова розробка, заявником і власником якої є Національний університет цивільного захисту України.
28 березня 2017, 13:30

Збірник наукових праць «Проблеми пожежної безпеки» увійшов до наукометричної бази Ulrich's

Збірник наукових праць Національного університету цивільного захисту України «Проблеми пожежної безпеки» увійшов до наукометричної бази Ulrich's.
28 березня 2017, 13:25

Магістр НУЦЗУ отримав диплом І ступеня у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі наук «Інформатика і кібернетика»

23–24 березня 2017 року відбулося засідання галузевої комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Інформатика і кібернетика» на базі Сумського державного університету в місті Суми, де автори робіт захищали отримані наукові результати.

28 березня 2017, 13:20

Представники НУЦЗ України взяли участь у засіданні секції Науково-технічної ради ДСНС України!

27 березня 2017 року представники Національного університету цивільного захисту України взяли участь у засіданні секції телекомунікацій, інформаційних технологій та інформатизації Науково-технічної ради ДСНС України в режимі відеоконференції.
28 березня 2017, 12:14

29-30.03 - в НУЦЗУ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту». Акредитація ЗМІ

29-30 березня в Національному університеті цивільного захисту України відбудеться Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Проблеми та перспективи забезпечення цивільного захисту». У форумі візьмуть участь майже 500 молодих науковців з Азербайджану, Білорусі, Болгарії, Польщі, Казахстану та багатьох регіонів України.

27 березня 2017, 10:04

НУЦЗУ разом із Міжнародним товариством з питань управління надзвичайними ситуаціями Брюсселя проведуть міжнародну конференцію

24 березня із робочим візитом до Національного університету цивільного захисту України прибув співголова Міжнародного програмного комітету Міжнародного товариства з питань управління надзвичайними ситуаціями Брюсселя, професор Самберг Андре.

24 березня 2017, 16:43

Команда НУЦЗУ стала абсолютним чемпіоном змагань ДСНС України з рукопашного бою

22 березня у м. Суми на базі легкоатлетичного манежу Сумського державного університету відбулися змагання у рамках Чемпіонату Державної служби України з надзвичайних ситуацій з рукопашного бою. У спортивних перегонах взяли участь майже 70 учасників із 13 команд, серед яких - 10 представили обласні управління, 2 – навчальні заклади ДСНС, а ще одна – Міжрегіональний центр швидкого реагування (м. Ромни).

24 березня 2017, 16:07

В НУЦЗУ відбулося засідання гуманітарної секції науково-технічної ради

24 березня 2017 року на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулося засідання гуманітарної секції науково-технічної ради.

24 березня 2017, 16:00

Курсанти НУЦЗУ отримали дипломи ІІI ступенів у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук "Державне управління"

22–23 березня 2017 року відбулося засідання галузевої комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі "Державне управління" на базі Сумського державного університету, де студенти-автори робіт захищали отримані наукові результати.

сторінка 2