Новини - Сторінка 2

16 листопада 2018, 20:25

В НУЦЗ України обрали найчарівнішу «Міс Першокурсницю- 2018»

14 листопада у клубі Національного університету цивільного захисту України відбувся розважальний шоу-конкурс «МІС ПЕРШОКУРСНИЦЯ НУЦЗУ 2018». Майбутні рятувальники вкотре обирали найчарівнішу, найпривабливішу, найкмітливішу.

16 листопада 2018, 20:17

Профорієнтаційна робота навчально-науково-виробничого центру НУЦЗ України

12 і 14 листопада 2018 р. наукові співробітники навчально-науково-виробничого центру НУЦЗ України – доцент кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту, кандидат економічних наук, доцент Юрій Батир і старший науковий співробітник наукового відділу з проблем державної безпеки, кандидат науки з державного управління Світлана Мороз провели профорієнтаційну роботу у Харківській області.

16 листопада 2018, 20:11

Представники НУЦЗ України стали учасниками семінару з головними державними інспекторами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки

13 листопада під головуванням заступника директора Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Руслана Буханця в палаці культури «Залізничників» відбувся семінар з головними державними інспекторами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки районів та міст з семи областей. Від НУЦЗУ були присутніми начальник кафедри пожежної і техногенної безпеки об'єктів та технологій та старший викладач цієї ж кафедри Юрій Ключка та Олексій Роянов.
16 листопада 2018, 20:05

В НУЦЗУ триває низка занять для керівного складу курсантських підрозділів з психологічних інновацій

14 листопада в Національному університеті цивільного захисту України пройшло чергове інтерактивне заняття для керівного складу курсантських підрозділів з психологічної роботи з майбутніми рятувальниками з використанням сучасних інноваційних технологій.

16 листопада 2018, 14:41

Державна атестація з спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»

16 листопада 2018 року в Національному університеті цивільного захисту України відбулася державна атестація (у формі екзамену) з спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» у здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» денної форми навчання.

12 листопада 2018, 13:03

Флешмоб #пишеморазом до Дня української писемності та мови

9 листопада, в День української писемності та мови, традиційно відбувається радіодиктант національної єдності. Цю акцію започатковано з 2000 року, аби продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

12 листопада 2018, 12:29

Команда молодих науковців НУЦЗ України посіла ІІ місце у V Міждисциплінарному науковому квесті “Пошуки скарбів науки”

10 листопада на базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва відбувся V Міждисциплінарний науковий квест “Пошуки скарбів науки”.

12 листопада 2018, 11:18

Начальник сектора психологічного забезпечення НУЦЗ України зустрівся зі студентами психологічного факультету  ХНУ ім. Каразіна

7 листопада в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна відбувся профорієнтаційний фестиваль «Старт кар’єри».

сторінка 2