Новини - Сторінка 2

12 січня 2018, 10:39

Науковець НУЦЗУ взяла участь у засіданні круглого столу з теми «Сімейні цінності - фундамент суспільства майбутнього»

11 січня начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, доктор наук з державного управління, професор Світлана Домбровська взяла участь у засіданні круглого столу з теми «Сімейні цінності - фундамент суспільства майбутнього», який відбувся у малій залі Харківської міської ради.

12 січня 2018, 09:43

Результати винахідницької та раціоналізаторської діяльності НУЦЗУ за 2017 рік

2017 рік за підсумками винахідницької діяльності вкотре став рекордним за всю багаторічну історію нашого навчального закладу

9 січня 2018, 11:28

З початку 2018 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили вже понад 1200 вибухонебезпечних предметів

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів, як часів минулих війн, так і сучасних боєприпасів. Лише за минулі три доби піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знищили 683 вибухонебезпечні предмети.

3 січня 2018, 09:35

Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів

З метою попередження виникнення трагічних випадків під час застосування піротехнічних виробів рятувальники ДСНС України нагадують елементарні правила безпечного використання петард‚ салютів та феєрверків.

29 грудня 2017, 08:58

Вітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з Новорічними святами

Шановні колеги!

Вітаю вас із Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!

29 грудня 2017, 08:58

Вітання ректора НУЦЗУ Володимира Садкового з Новорічними святами

Шановні друзі! Шановні колеги!
Щиро вітаю вас із Новим 2018 роком і Різдвом Христовим!

28 грудня 2017, 16:51

Спільна профорієнтаційна робота кафедри наглядово-профілактичної діяльності НУЦЗУ з Управлінням ДСНС України в Сумській області

20-22 грудня старший викладач кафедри наглядово-профілактичної діяльності Національного університету цивільного захисту України Ігор Хмиров та викладач цієї ж кафедри Олександр Данілін провели профорієнтаційну роботу у місті Суми.

28 грудня 2017, 16:44

Профорієнтаційна робота факультету пожежної безпеки НУЦЗУ

Зустріч зі школярами м. Біловодськ Луганської області.

сторінка 2