Новини - Сторінка 3

24 березня 2017, 15:50

В НУЦЗУ відбулося виїзне заняття з організації пожежно-профілактичної роботи в містах та населених пунктах

24 березня доцент кафедри пожежної профілактики в населених пунктах Національного університету цивільного захисту України Анатолій Коссе провів віїзне заняття для курсантів факультету пожежної безпеки на базі Державної пожежно-рятувальної частини № 6.

24 березня 2017, 12:43

Студентська рада Університету інформує

З метою поліпшення екологічної ситуації України, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, громадська організація Let’s do it, Ukraine спільно з міжнародним рухом Let’s Do It! World під патронатом Дружини Президента України Марини Порошенко, за підтримки громадських організацій проводить щорічну всеукраїнську соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Зробимо Україну чистою разом!», яка відбудеться 29 квітня 2017 року з 10:00 по всій території України...

24 березня 2017, 11:53

В НУЦЗУ відбувся розподіл випускників

24 березня в Національному університеті цивільного захисту України відбувся персональний розподіл для подальшого проходження служби в органах (підрозділах) ДСНС України випускників 2017 року за освітніми ступенями «бакалавр» і «магістр» та освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст», а також слухачів магістратури та випускників ад’юнктури і докторантури.

23 березня 2017, 15:06

Краще один раз побачити, ніж десять разів почути!

Саме під таким гаслом у рамках вивчення дисципліни "Протипожежна та аварійно-рятувальна техніка" було проведено серію виїзних занять до аварійно-рятувального загону спеціальнго призначення ГУ ДСНС України у Харківській області з курсантами та студентами третіх курсів факультетів пожежної безпеки, оперативно-рятувальних сил та сектора міжнародних зв'язків та підготовки іноземних громадян.

23 березня 2017, 15:04

Ознайомлення з мобільною хіміко-радіологічною лабораторією

22 березня за ініціативи науково-педагогічних працівників кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки та кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України зі слухачами курсу підвищення кваліфікації, які обіймають посади фахівців з питань радіаційного, хімічного та біологічного захисту та курсантами факультетів ОРС та ЦЗ було проведено заняття із залученням співробітників мобільної хіміко-радіологічної лабораторії групи спеціальних робіт з радіаційного та хімічного захисту Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України

23 березня 2017, 11:07

Першокурсниця НУЦЗУ взяла участь у щорічному міському конкурсі краси «Міс Студентство 2017»

22 березня на сцені Харківського Національного Академічного театру опери і балету ім. М.В. Лисенка відбувся конкурс краси «Міс Студентство 2017», в якому взяли участь 25 красунь з різних ВУЗів міста Харкова. Національний університет цивільного захисту України представила студентка 1-го курсу соціально-психологічного факультету Ірина Кущ, яка увійшла в десятку найвродливіших дівчат студентської столиці.

22 березня 2017, 15:59

9 молодих науковців НУЦЗУ вже стали переможцями ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

У січні-березні проходить ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році.

22 березня 2017, 15:03

Курсанти НУЦЗУ стали призерами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі наук "Будівництво та архітектура"

21 березня 2017 року курсант 3-го курсу Шульженко Валерій та курсант 2-го курсу Поліканова Ольга факультету техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ стали переможцями ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі наук "Будівництво та архітектура", який відбувся на базі Харківського національного університету будівництва та архітектури.

22 березня 2017, 14:58

В НУЦЗУ відбулося виїзне заняття для майбутніх екологів на базі Ландау-центру

22 березня завідувач кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України Сергій Артем’єв провів виїзне практичне заняття з навчальною  групою ЕК-16-513 в межах вивчення дисципліни «Вступ до фаху» на території «Ландау-центр» ХНУ ім. Каразіна.

22 березня 2017, 14:52

А ТИ МОЖЕШ ЗУПИНИТИ ЯДЕРНИЙ РЕАКТОР?

У межах кураторської діяльності майбутні фахівці з охорони праці НУЦЗУ, що навчаються на 3-му курсі факультету техногенно-екологічної безпеки,  виконували екстремальні завдання.

сторінка 3