Новини - Сторінка 3

25 квітня 2018, 09:48

Чорнобиль не має минулого часу

Чи знаєш ти, світе
Як сиво ридає полин
Як тяжко, як тужно
Моєму народу болить

24 квітня 2018, 16:24

Триває участь співробітників НУЦЗУ у проведенні показового Дня цивільного захисту у харківських школах

24 квітня 2018 року викладач кафедри пожежної і техногенної безпеки об'єктів та технологій Національного університету цивільного захисту України Костянтин Афанасенко взяв участь у проведенні Дня цивільного захисту, який відбувся у Харківській загальноосвітній школі № 150.

24 квітня 2018, 16:21

Набуваємо практичних навичок

Студенти факультету пожежної безпеки НУЦЗУ набувають навичок з монтажу систем пожежної сигналізації.

24 квітня 2018, 16:20

На факультеті оперативно-рятувальних сил НУЦЗУ відбулося засідання вченої ради

24 квітня на факультеті оперативно-рятувальних сил НУЦЗУ відбулося засідання вченої ради факультету.

24 квітня 2018, 16:17

Студентка НУЦЗУ отримала Диплом ІІІ ступеня у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Педагогічна та вікова психологія»

20 квітня 2018 року на базі  Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського (м.Одеса ) в рамках науково-практичної конференції відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Педагогічна та вікова психологія».
24 квітня 2018, 13:55

Делегація науковців НУЦЗУ перебуває з офіційним візитом у Балтійській відкритій академії (м. Рига, Латвія)

23-25 квітня триватиме офіційний візит до Балтійської відкритої академії (м. Рига, Латвія) делегації Національного університету цивільного захисту України, у складі проректора з навчальної та методичної роботи, кандидата психологічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України Олега Назарова і начальника навчально-науково-виробничого центру університету, доктора наук з державного управління, професора, заслуженого працівника освіти України Світлани Домбровської.

24 квітня 2018, 13:19

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні курсанти НУЦЗУ відвідали музей бойового братерства в с. Соколове Харківської області

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні курсанти НУЦЗУ  відвідали музей бойового братерства в с. Соколове Харківської області

21 квітня напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за ініціативи заступника голови студентської ради Національного університету цивільного захисту України курсанта 2-го курсу факультету пожежної безпеки Анастасії Орлової тридцять курсантів факультету пожежної безпеки відвідали Музей бойового братерства у с. Соколове Харківської області.

24 квітня 2018, 13:11

Профорієнтаційна робота кафедри військової підготовки НУЦЗУ триває

Силами викладачів кафедри військової підготовки 17 квітня були проведені заняття із учнями ЗОШ №127 м. Харкова.

сторінка 3