Новини - Сторінка 3

24 травня 2017, 13:32

Обдарований молодий науковець НУЦЗУ Наталія Дейнеко стала іменним  стипендіатом Харківської обласної державної адміністрації у галузі науки

За особисті досягнення в галузі науки, вагомий внесок у вирішення науково-технічних та соціально-економічних проблем Харківської області призначено стипендію  імені Георгія Федоровича Проскури (з технічних наук) Дейнеко Наталі Вікторівні – кандидату технічних наук, старшому науковому співробітнику наукового відділу з проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України лейтенанту служби цивільного захисту.

24 травня 2017, 12:13

Гость телепрограммы «Отражение» с Оксаной Пилькиной 24 мая 2017 Сергей Вамболь, зав. каф. Национального университета гражданской защиты Украины (НУГЗУ, доктор технических наук, профессор

24 мая в эфире программы «Отражение» ведущая  Оксана Пилькина и ученые затронут тему экологической безопасности Украины. В 19.00 на телеканале А/ТВК – первый эфир. Далее – каждый нечетный час. Повторы в пятницу, субботу, воскресенье – по программе телеканалов.
23 травня 2017, 11:20

Викладач НУЦЗУ Валерій Бондар став учасником Міжнародної науково-практичної конференції «Розмінування акваторій: проблеми, теорія, практика та міжнародний досвід»

17 - 19 травня 2017 року у Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України (м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області) пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Розмінування акваторій: проблеми, теорія, практика та міжнародний досвід».
22 травня 2017, 16:33

Творчі колективи НУЦЗУ стали переможцями 7 Фестивалю героїко - патріотичної пісні ДСНС України

18 - 20 травня у Міжрегіональному центрі швидкого реагування ДСНС України (м.Ромни Сумської  обл) відбувся VІІ Всеукраїнський фестиваль героїко-патріотичної пісні серед працівників органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС України, ветеранів та пенсіонерів служби цивільного захисту. Понад 150 рятувальників з усіх обласних і міських оперативно-рятувальних гарнізонів, навчальних закладів та окремих підрозділів ДСНС  взяли участь у цьому яскравому та видовищному святі, присвяченого популяризації героїчної служби рятувальників та пожежників, вихованню гідної пам`яті та поваги до захисників України.

22 травня 2017, 15:09

Делегація Національного університету цивільного захисту України розпочала стажування у Поморській академії (м. Слупськ)

21 травня розпочалось стажування науково-педагогічних працівників Національного університету цивільного захисту України у Поморській академії (м. Слупськ, Польща).

22 травня 2017, 14:54

Ректор НУЦЗУ Володимир Садковий, науково-педагогічні працівники і курсанти-рятувальники взяли участь у відкритті реконструйованої будівлі пожежного депо у смт Буди на Харківщині

Ректор НУЦЗУ Володимир  Садковий, науково-педагогічні працівники і курсанти-рятувальники взяли участь у відкритті  реконструйованої  будівлі пожежного депо у смт Буди на Харківщині

19 травня у смт Буди Харківської області за участі Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка, Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна та Голови Харківської ОДА Юлії Світличної відбулося відкриття реконструйованої будівлі пожежного депо 67-го окремого Державного пожежно-рятувального посту.

22 травня 2017, 11:00

Представники керівництва НУЦЗУ взяли участь у заході на Україно-польському меморіалі жертвам тоталітаризму в Лісопарку

21 травня у Лісопарку на Україно-польському меморіалі жертвам тоталітаризму відбулася церемонія покладання квітів.

19 травня 2017, 14:37

Команда волонтерів НУЦЗУ візьме участь у змаганнях зі стрільби під час Зльоту волонтерів Харківщини

27 травня 2017 року на базі Національної академії Національної гвардії України відбудеться Третій обласний зліт студентів-волонтерів Харківщини «Волонтер ХХІ».  Програмою заходу передбачено проведення змагань серед команд волонтерів зі стрільби з 9 мм пістолета ПМ та розбирання, збирання 7,62 мм автомата АКМ. Зліт волонтерів проводиться у відповідності до листа Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 10.05.2017 року  № 01-39/1867.
сторінка 3