Новини - Сторінка 4

22 грудня 2017, 09:10

Начальник сектора НУГЗУ стал учасником сборов психологов и офицеров по работе с личным составом

На базе 5 Слобожанской бригады проходят учебные сборы с заместителями командиров воинских частей по работе с личным составом и офицерами-психологами Восточного ОТО.

21 грудня 2017, 15:50

Найталановитіша – творча молодь НУЦЗУ

20 грудня у клубі Національного університету цивільного захисту України відбувся гала-концерт художньої самодіяльності усіх факультетів навчального закладу. Демонстрації найкращих номерів, представлених творчими колективами на розсуд компетентного журі та вибагливих глядачів, передували проведені з 11 до 15 грудня покази концертних програм команд факультетів-учасників огляду-конкурсу художньої самодіяльності, який відбувся за темою “Планета НУЦЗУ”.

21 грудня 2017, 15:44

22.12 - у Національному університеті цивільного захисту України відбудеться випуск магістрів

22 грудня з 10.00 до 11.00 у клубі Національного університету цивільного захисту України відбудеться урочистий випуск магістрів. 58 молодих фахівців отримають дипломи магістра й успішно застосовуватимуть здобуті знання у підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій, 26 з них одержать дипломи з відзнакою.

21 грудня 2017, 10:33

Національний університет цивільного захисту України запрошує запоріжців на навчання

Одна з найважчих проблем, перед якою стоїть молода людина, — це вибір професії. Світ професій такий різноманітний. Випускнику, який тільки готується вступити у доросле життя, легко загубитися без надійних орієнтирів.

21 грудня 2017, 10:21

Науковець НУЦЗУ взяла участь у міжнародній науково-практичній конференції

14 – 15 грудня у Житомирі відбулася міжнародна науково-практична конференція «Соціально-психологічний» портрет військового професіонала», в якій взяла участь провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Національного університету цивільного захисту України Вікторія Цокота.

20 грудня 2017, 16:44

Школярі Зміївського району Харківської області виявили бажання стати рятувальниками

20 грудня керівництво Зміївського районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області та співробітники Національного університету цивільного захисту України взяли участь у діяльнісно-навчальному проекті “Запобігти, врятувати, допомогти”, що відбувся у зміївському ліцеї №1 ім. двічі Героя Радянського Союзу З.К.Слюсаренка.

20 грудня 2017, 15:38

Навчають екстремальні психологи НУЦЗУ

Запрошувати фахівців науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології науково-дослідного центру з метою проведення лекцій, практичних занять, соціально-психологічних тренінгів до Національної академії Національної гвардії України стало доброю традицією.

сторінка 4