Новини - Сторінка 4

24 квітня 2018, 12:59

День охорони праці

У 2018 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління»

24 квітня 2018, 12:59

Новий інтелектуальний олімп, підкорений вихованцями факультету техногенно-екологічної безпеки

19-21 квітня 2018 року у Луцькому національному технічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці». Переможну участь в інтелектуальних перегонах взяли представники факультету техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України

24 квітня 2018, 12:58

Спільна профорієнтаційна робота факультету цивільного захисту та факультету техногенно-екологічної безпеки НУЦЗ України

Протягом відрядження до Запорізької області професор кафедри фізико-математичних дисциплін факультету техногенно-екологічної безпеки НУЦЗ України Валентина Комяк та викладач кафедри наглядово-профілактичної діяльності факультету цивільного захисту полковник служби цивільного захисту Олександр Данілін провели спільну профорієнтаційну роботу в закладах освіти міста Мелітополь.

24 квітня 2018, 12:56

В НУЦЗУ відбулися практичні заняття з організації аварійно-рятувальних робіт в умовах радіації

23 квітня науково-педагогічні працівники кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт НУЦЗУ провели 6-ти годинне практичне заняття з курсантами 3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил.

24 квітня 2018, 12:52

Студенти НУЦЗУ стали переможцями Чемпіонату України з кікбоксингу за версією WKA

Золоті нагороди вибороли студенти сектора міжнародних зв'язків та підготовки іноземних громадян НУЦЗУ Нурага Даміров (фул-контакт, 95 кг) і Каміль Мусаєв (фул-контакт, 75 кг). Тренер – викладач кафедри фізичної підготовки – Валентин Головко.

23 квітня 2018, 11:59

Проведення Дня цивільного захисту кафедрою пожежної та рятувальної підготовки в школах міста Харкова.

20 квітня кафедрою пожежної та рятувальної підготовки НУЦЗУ було відпрацьовано дії з евакуації дітей з приміщень та класів ліцею № 161 «ІМПУЛЬС».

23 квітня 2018, 09:03

Привітання Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з Всеукраїнським днем психолога!

Шановні друзі! Вітаю вас із професійним святом - Всеукраїнським днем психолога. Прийміть щиру вдячність за сумлінне виконання службового обов’язку, самовідданість та невтомність під час надання психологічної допомоги постраждалим унаслідок надзвичайних ситуацій, вагомий внесок у справу психологічного забезпечення персоналу ДСНС. Щодня, докладаючи максимум зусиль, ви примножуєте здобутки Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.

20 квітня 2018, 16:56

На базі Національного університету цивільного захисту України відбувся І етап патріотичної акції «Естафета поколінь»

20 квітня на базі Національного університету цивільного захисту України відбувся І етап патріотичної акції «Естафета поколінь». Учасниками урочистого патріотичного заходу стали заступник Голови Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту - начальник відділу соціально-гуманітарної підготовки та патріотичного виховання особового складу ОРС ЦЗ ДСНС України Олександр Алімов, перший проректор Національного університету цивільного захисту України Володимир Коврегін, особовий склад органів і підрозділів ДСНС України, які виконували завдання у зоні АТО, представники територіальних органів і підрозділів ДСНС України, керівництво, науково-педагогічні працівники, курсанти та студенти НУЦЗУ, почесні гості, представники громадськості.

сторінка 4