Новини - Сторінка 4

15 листопада 2017, 11:26

Курсанти НУЗЦУ - учасники наукового стендап-шоу «Sciene Slam»

З нагоди Всесвітнього дня науки та в рамках проведення низки заходів «Science Week» о 14:00 13 листопада 2017 року в ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбулося наукове стендап-шоу «Sciene Slam».

15 листопада 2017, 11:23

Співробітники Національного університету цивільного захисту України запатентували чергову наукову розробку

25 вересня 2017 року відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи та корисні моделі» в Державному реєстрі патентів України зареєстрована чергова наукова розробка, заявником і власником якої є Національний університет цивільного захисту України.
14 листопада 2017, 16:00

Виїзне лабораторне заняття для майбутніх хіміків НУЦЗУ

13 листопада 2017 р. старший викладач кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Національного університету цивільного захисту України Христич Олена Валеріївна в межах вивчення  дисципліни «Загальна хімічна технологія» провела лабораторний практикум із курсантами та студентами 3-го курсу університету.
14 листопада 2017, 15:59

Виїзні заняття для майбутніх інженерів з охорони праці НУЦЗУ

13 листопада старший викладач  кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України Цимбал Б.М. провів виїзні заняття для студентів 3-ого курсу спеціалізації «Охорона праці» з дисципліни «Управління та нагляд у галузі охорони праці», що відбулося на базі українсько-британського підприємства «Українська чайна фабрика Ahmad Tea» у Харкові.

13 листопада 2017, 15:25

Співробітники НУЦЗУ провели День цивільного захисту у харківській школі

09 листопада співробітники Національного університету цивільного захисту України провели День цивільного захисту у загальноосвітній середній школі № 108.

13 листопада 2017, 15:01

Спортсмени НУЦЗУ – переможці та призери чемпіонату України з панкратіону

Спортсмени НУЦЗУ – переможці та призери чемпіонату України  з панкратіону

10-12 листопада в місті Суми відбувся чемпіонат України з панкратіону. В змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з різних куточків нашої держави.

13 листопада 2017, 14:44

В НУЦЗУ побачив світ черговий випуск Вісника Національного університету цивільного захисту України (Серія: Державне управління)

Побачив світ черговий випуск Вісника Національного університету цивільного захисту України (Серія: Державне управління), підготовлений за загальною редакцією ректора НУЦЗУ Володимира Петровича Садкового на базі навчально-науково-виробничого центру.

13 листопада 2017, 14:39

Ім’я в літопис Університету