Новини - Сторінка 4

21 березня 2017, 17:08

Працівники НУЦЗУ отрималм сертифікати викладачів-інструкторів з надання домедичної допомоги

Начальник медико-санітарної  частини Приходько Ю.О. та старший викладач кафедри ПДОУ Світлична Н.О. пройшли підвищення кваліфікації та отримали сертифікати викладачів-інструкторів з надання домедичної допомоги. Курси проводились в українському науково-практичному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я  України. Проходження їх дає змогу надавати освітні послуги та викладати домедичну підготовку у нашому університеті відповідно до Закону України «Про екстрену медичну допомогу», постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2012 р. № 1115 «Про затвердження Порядку підготовки та підвищення кваліфікації осіб, які зобов’язані надавати домедичну допомогу».

21 березня 2017, 17:07

В НУЦЗУ підбили підсумки олімпіади з дисципліни "Хімія"

На кафедрі спеціальної хімії та хімічної технології Національного університету цивільного захисту України відбулась олімпіада з дисципліни "Хімія" серед курсантів та студентів 1-го курсу.

21 березня 2017, 11:23

Караул навчальної пожежно-рятувальної частини НУЦЗУ здійснив черговий виїзд на гасіння пожежі

Подія сталася 21 березня на вулиці Врубеля (Луначарського), 25. Четвертий караул навчальної пожежно-рятувальної частини Національного університету цивільного захисту України о 05 год. 09 хв. під керівництвом викладача-методиста – начальника караулу НПРЧ майора служби цивільного захисту Тонких О.В. виїхав на пожежу за першим номером виклику.

21 березня 2017, 11:22

Практичне заняття на кафедрі піротехнічної та спеціальної підготовки факультету цивільного захисту НУЦЗУ

20 березня в рамках програми навчальної дисципліни «Основи спеціальної та військової підготовки» викладач кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки НУЦЗУ Яків Кулик провів практичне заняття з курсантами навчальних груп ІЗП-16-113 таТСУ-16-114.
20 березня 2017, 15:56

Курсант НУЦЗУ став призером Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

16 березня 2017 року в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів) відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук із галузі «Військові науки».

20 березня 2017, 15:47

Студентка соціально-психологічного факультету НУЦЗУ - дипломант Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історичні науки».

Студентка соціально-психологічного факультету НУЦЗУ -  дипломант Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історичні науки».

У місті Переяслав-Хмельницький 16-17 березня відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Гуманітарні науки» зі спеціальності «Історичні науки».

20 березня 2017, 11:50

До НУЦЗУ для проходження курсу підвищення кваліфікації прибули слухачі

20 березня до Національного університету цивільного захисту України на курс післядипломної освіти прибули слухачі з різних областей України для проходження курсу підвищення кваліфікації.

18 березня 2017, 13:04

Представники НУЦЗУ - гості прямого ефіру програми «Харків-онлайн» на обласному державному телебаченні (Відео)

17 березня 2017, 15:52

Виїзне заняття кафедри НУЦЗУ з навчальної дисципліни «Пожежна профілактика технологічних процесів»