Новини - Сторінка 5

20 грудня 2017, 15:22

На кафедрі охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ відбувся захист магістерських дипломних робіт.

19 грудня на кафедрі охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ дванадцять майбутніх магістрів напряму охорони праці захистили свої дипломи.

20 грудня 2017, 15:14

Слухачі магістратури управління НУЦЗУ захистили магістерські роботи

19 та 20 грудня 2017 року відбувся захист магістерських робіт слухачів магістратури управління факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України. Із 8 слухачів магістратури 3 захистили магістерські роботи на «відмінно».

20 грудня 2017, 15:05

В НУЦЗУ відбувся захист магістерських робіт здобувачами вищої освіти денної форми навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

19 грудня 2017 року в Національному університеті цивільного захисту України відбувся захист магістерських робіт здобувачами вищої освіти денної форми навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» освітнього ступеня «магістр», що тривав до 20 грудня.

19 грудня 2017, 15:29

На День Святого Миколая  НУЦЗУ завітав до своїх підшефних

19 грудня на День Святого Миколая представники Національного університету цивільного захисту України відвідали своїх підшефних – вихованців Харківського обласного спеціалізованого навчально-виховного комплексу для дітей з вадами слуху.

18 грудня 2017, 15:01

Fulbright грант на проведення досліджень в США

Проект The system “Dream-coach “Virtual Donbas”” (Тренер мрії "Віртуальний Донбас") рекомендовано Відбірковим комітетом Fulbright Scholar Program для гранту  на проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на 2018-2019 академічний рік. Керівник проекту Цокота Вікторія...

18 грудня 2017, 13:11

Естафета поколінь

16 грудня 2017 року в магістратурі управління НУЦЗУ відбулася своєрідна естафета різних поколінь. Вже у котрий раз у стінах Університету зустрілися слухачі магістратури 2011 та 2013 років випуску, а також магістри, які вже через декілька днів захистять свої дипломні роботи, а також їх наступники, що вступили до лав магістратури у 2017 році.

18 грудня 2017, 11:12

Результати олімпіади з дисципліни «Безпека потенційно небезпечних технологій та виробництв»

На базі факультету цивільного захисту НУЦЗУ було проведено олімпіаду з дисципліни «Безпека потенційно небезпечних технологій та виробництв», яка пройшла за активної участі здобувачів вищої освіти четвертого курсу факультету цивільного захисту.
15 грудня 2017, 16:32

Співробітники НУЦЗУ отримали сертифікати про підвищення фахової діяльності

13-14 грудня на базі Національної академії внутрішніх справ у Києві відбулося короткострокове навчання з основних положень антикорупційного законодавства для окремих категорій працівників закладів, установ, організацій і підприємств, що належать до сфери управління підконтрольних Міністрові державних органів, формувань.

сторінка 5