Новини - Сторінка 5

16 травня 2017, 11:33

Відкриття табірного збору - в ефірі регіональних ЗМІ

Першокурсники НУЦЗУ на навчальному полігоні вчаться ліквідовувати наслідки надзвичайних ситуацій

15 травня 2017, 16:05

Особовий склад університету візьме участь у VIІ Фестивалі героїко-патріотичної пісні

Особовий  склад університету  візьме участь у VIІ Фестивалі героїко-патріотичної  пісні
18 -- 20 травня 2017 року у місті Ромни Сумської області на базі Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України відбудеться  VIІ Фестиваль героїко-патріотичної пісні серед осіб рядового і начальницького складу, працівників органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС України, ветеранів і пенсіонерів служби цивільного захисту.
15 травня 2017, 12:10

На навчально-тренувальному полігоні НУЦЗУ відбулося відкриття табірних зборів для першокурсників

13 травня на навчально-тренувальному полігоні Національного університету цивільного захисту України, що в урочищі Фігурівка Харківської області, відбулося відкриття табірного збору для 116 першокурсників навчального закладу.

15 травня 2017, 11:36

В НУЦЗУ вийшла друком колективна монографія

Нещодавно в Національному університету цивільного захисту України вийшла друком колективна монографія «Особливості розвитку індустрії туризму в Україні», підготовлена на базі навчально-науково-виробничого центру.

15 травня 2017, 09:06

Курсанти Національного університету цивільного захисту України під час проходження стажування ознайомились з роботою служби “112”

З 18 квітня по 13 травня курсанти 4-го курсу Національного університету цивільного захисту України проходять практичну підготовку на посадах інспекторів та начальників караулів районних пожежно-рятувальних підрозділів, а також піротехніків та хіміків аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Харківській області.

12 травня 2017, 16:01

Слухач НУЦЗУ взяла участь у міському конкурсі студентських проектів "Харків – місто молодіжних ініціатив"

12 травня 2017 року відбулося засідання галузевої комісії Міського конкурсу студентських проектів "Харків – місто молодіжних ініціатив" на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, де автори конкурсних робіт захищали отримані наукові результати.

12 травня 2017, 12:21

13.05 - на навчально-тренувальному полігоні НУЦЗУ відбудеться відкриття табірних зборів для першокурсників. Акредитація ЗМІ

13 травня з 10.00 до 12.00 на навчально-тренувальному полігоні Національного університету цивільного захисту України, що в урочищі Фігурівка Харківської області, відбудеться відкриття табірного збору для 116 першокурсників навчального закладу.

11 травня 2017, 14:22

Національний університет цивільного захисту України включений до складу Технічного комітету стандартизації України ТК25 «Пожежна безпека та протипожежна техніка»

Технічний комітет стандартизації України ТК25 включає до свого кладу 6 підкомітетів, які створюють, переглядають та здійснюють експертизу національних і міжнаціональних стандартів, розглядають пропозиції щодо внесення змін та розробки нових нормативних документів із стандартизації, метрології і сертифікації тощо.
Від Національного університету цивільного захисту України до складу спеціалізованого підкомітету «Протипожежне устаткування» ТК25 включений начальник кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки, підполковник служби цивільного захисту кандидат технічних наук, доцент Калиновський Андрій Якович.
сторінка 5