Новини - Сторінка 5

14 вересня 2018, 13:40

Профорієнтаційна робота кафедри НУЦЗУ

14 вересня співробітник кафедри спеціальної хімії та хімічної технології НУЦЗУ провів бесіду з питань цивільного захисту з учнями молодших та старших класів ЗОШ № 85.

14 вересня 2018, 13:32

Участь співробітників кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища у Міжнародній конференції

10-14 вересня 2018 року співробітники кафедри прикладної механіки та технологій захисту навколишнього середовища Національного університету цивільного захисту України взяли участь з доповідями про останній наукові здобутки у ІІІ міжнародній конференції «Intelligent Energy and Power Systems». Конференцію було організовано Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» під егідою Міжнародної асоціації спеціалістів у галузі техніки «Institute of Electrical and Electronics Engineers – IEEE».

14 вересня 2018, 13:27

Виїзні практичні заняття на ФК «Металіст» тривають

Виїзні практичні заняття на ФК  «Металіст» тривають

12 вересня 2018 року відбулося друге практичне заняття з навчальної дисципліни «Культура безпеки»

14 вересня 2018, 13:25

Виїзне заняття майбутніх фахівців з охорони праці НУЦЗУ у Ландау-Центрі

13 вересня у рамках навчальної дисципліни «Культура безпеки» курсанти та студенти  - майбутні фахівці з охорони праці НУЦЗУ під керівництвом доцента кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ Бригади О.В. відвідали Ландау-Центр.

14 вересня 2018, 12:14

15.09 - на території парку імені Горького відбудуться масові заходи з нагоди святкування Дня рятівника (ВІДЕО)

15 вересня у Харкові на території Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького відбудуться урочисті заходи, присвячені професійному святу — Дню рятівника, а також буде відзначатися 195–та річниця пожежної охорони Харківщини. Організаторами заходу є Головне управління ДСНС Украйни у Харківській області, Національний університет цивільного захисту України та адміністрація Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького.

13 вересня 2018, 11:42

На базі НУЦЗУ відбулася робоча зустріч з питань контролю за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів

12 вересня на базі Національного університету цивільного захисту України відбулася робоча зустріч з питань контролю за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів.

13 вересня 2018, 11:35

Практичні тренажі за фаховою підготовкою для курсантів факультету цивільного захисту НУЦЗУ

12 вересня з курсантами  факультету цивільного захисту  НУЦЗУ  проведено тренажі зі спеціальності кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт  з відпрацюванням практичних вправ.

12 вересня 2018, 09:38

Початок практичних занять зі студентами кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ та стадіоні ФК «Металіст»

11 вересня науково-педагогічні працівники кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ розпочали проведення низки практичних занять з культури безпеки на стадіоні ФК "Металіст".

сторінка 5