Новини - Сторінка 5

7 вересня 2017, 11:59

13 курсантів та студентів НУЦЗУ – спортсменів-боксерів - на чолі з тренером Валентином Головком візьмуть участь у рейтингових поєдинках з професійного боксу

Міський турнір з боксу серед професіоналів та любителів відбудеться у неділю, 10 вересня, в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького. Захід пройде в рамках IV спортивного ярмарку «Харків - спортивна столиця».

7 вересня 2017, 11:57

Курсанти та викладачі НУЦЗУ на чолі з Валерієм Бондарем проведуть майстер-класи і презентацію водолазного спорядження для учасників Фестивалю Saltivfest - 2017

Курсанти та викладачі  НУЦЗУ на чолі з Валерієм Бондарем проведуть майстер-класи і презентацію  водолазного спорядження для учасників Фестивалю Saltivfest - 2017

09-10 вересня 2017 р. організатори проекту «Перлини Слобожанщини», Департамент науки і освіти Харківської облдержадміністрації запрошують на унікальний Фестиваль осені «S A L T I V F E S T - 2 0 1 7». (База відпочинку ім. Соїча, Старий Салтів).

7 вересня 2017, 10:56

В НУЦЗУ відбулася нарада з питань розміщення публікацій у виданнях, що входять до науковометричної бази Scopus

6 вересня в Національному університеті цивільного захисту України відбулася нарада щодо організації публікації співробітниками статей у виданнях, що входять до наукометричної бази Scopus.
4 вересня 2017, 12:28

Ректор НУЦЗУ Володимир Садковий – персона Всеукраїнського журналу «Дипломат»

Інтерв’ю генерал-лейтенанта служби цивільного захисту Володимира Петровича Садкового у рубриці «Освіта» присвячене питанням підготовки кадрів для підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також презентації провідного вишу ДСНС читачам журналу.
Прес-служба університету пропонує ознайомитись з публікацією інтерв’ю ректора в журналі.

4 вересня 2017, 12:07

Співробітники НУЦЗУ отримали міжнародні сертифікати

Днями начальник наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту Навчально-науково-виробничого центру Вікторія Шведун та начальник наукового відділу з проблем державної безпеки Навчально-науково-виробничого центру Володимир Стрельцов отримали міжнародні сертифікати Business English Certificate Vantage від Cambridge English Language Assessment.

4 вересня 2017, 11:51

Начальник кафедри НУЦЗУ став учасником міжнародної програми підготовки фахівців з гуманітарного розмінування

З 28 серпня до 01 вересня начальник кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Національного університету цивільного захисту України полковник служби цивільного захисту Ігор Толкунов взяв участь у програмі підготовки фахівців з гуманітарного розмінування в рамках проекту «Support to the Ukrainian Emergency Situations Service in establishment of the training system in the field of humanitarian demining». Захід відбувся на базі Естонської академії безпеки у м. Таллінн.

4 вересня 2017, 11:40

Науково-технічному журналу «Техногенно-екологічна безпека» присвоєно міжнародний стандартний серійний номер ISSN

У 2017 році Національний університет цивільного захисту України отримав свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації «Науково-технічний журнал «Техногенно-екологічна безпека». Наразі Науково-технічному журналу «Техногенно-екологічна безпека» присвоєно міжнародний стандартний серійний номер (англ. International Standard Serial Number (ISSN)).

4 вересня 2017, 11:39

До НУЦЗУ для проходження курсу підвищення кваліфікації прибули слухачі

4 вересня  до Національного університету цивільного захисту України на курс післядипломної освіти прибули слухачі з різних областей України для проходження курсу підвищення кваліфікації.

сторінка 5