Новини - Сторінка 5

13 листопада 2017, 14:28

Християнське виховання молоді – запорука здорового суспільства

10 – 11 листопада курсанти і працівники Національного університету цивільного захисту України зустрілися з протоієреєм храму Софії Премудрості Божої Андрієм Павлюком.

13 листопада 2017, 12:41

Профорієнтаційна робота в НУЦЗУ триває

Науково-педагогічні працівники кафедри пожежної та рятувальної підготовки Національного університету цивільного захисту України продовжують проведення заходів щодо профорієнтаційної роботи в школах міста Харків.

13 листопада 2017, 12:39

До НУЦЗУ для проходження курсу спеціалізації прибули слухачі

13 листопада до Національного університету цивільного захисту України на курс післядипломної освіти прибули слухачі з різних областей України для проходження курсу спеціалізації.

13 листопада 2017, 09:54

Угода про науково-технічне співробітництво між вишами Полтавщини та НУЦЗУ

10 листопада проректор з наукової роботи Національного університету цивільного захисту України, доктор технічних наук, професор Володимир Андронов взяв участь у нараді ради проректорів вищих навчальних закладів Полтавщини у м. Кременчук. Результатом цього заходу стало ухвалення угоди про спільну наукову та інноваційну діяльність між Кременчуцьким національним університетом ім. Михайла Остроградського та Національним університетом цивільного захисту України.

13 листопада 2017, 08:46

Представник НУЦЗУ стала учасницею семінару для представників прес-служб територіальних підрозділів системи МВС

10 листопада у Києві, в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту відбувся семінар-тренінг для представників прес-служб територіальних підрозділів системи Міністерства внутрішніх справ України. У заході взяла участь провідний фахівець відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Національного університету цивільного захисту підполковник служби цивільного захисту Вікторія Коленко.

11 листопада 2017, 11:07

В НУЦЗУ команди факультетів змагались в інтелектуальній грі “Що?Де?Коли?”

10 листопада уперше у клубі Національного університету цивільного захисту України відбулася інтелектуальна гра “Що?Де?Коли?”. В інтелектуальних перегонах змагались 5 команд з факультетів навчального закладу.

11 листопада 2017, 10:54

Слухачі магістратури НУЦЗУ склали комплексний державний екзамен

10 листопада 2017 року відбувся комплексний державний екзамен з публічного управління та адміністрування за освітнім ступенем «магістр» у слухачів денної форми навчання в Національному університеті цивільного захисту України.

11 листопада 2017, 10:51

Викладач кафедри НУЦЗУ став учасником науково-практичної конференції

Викладач кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки НУЦЗУ Таймасов Ю.С. став учасником науково-практичної конференції ”Сучасні підходи до діагностики, профілактики та інноваційні технології лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, поширених дерматозів, основні організаційні задачі”

сторінка 5