Новини - Сторінка 513

28 травня 2012, 13:45

Уперше в НУЦЗУ майбутні піротехніки захистили свої бакалаврські роботи

25 травня на кафедрі піротехнічної та спеціальної підготовки Національного університету цивільного захисту України уперше відбувся захист бакалаврських робіт за напрямком підготовки "Піротехнічні роботи".

28 травня 2012, 11:47

Рояль в кустах и барабан под навесом: харьковская филармония сыграла в лесу. Репортаж с фото-фактами газеты «Вечерний Харьков»

Похолодание и ветер не смогли помешать музыкантам харьковской филармонии провести 24 мая концерт за городом. Уже не первый раз Харьковская филармония проводит выездной концерт. На этот раз выступление прошло под сопровождение птичьего пения и шума ветра в поселке Фигуровка Чугуевского района Харьковской области на тренировочной базе Национального университета гражданской защиты Украины.

25 травня 2012, 16:03

Вітаємо молодого науковця

Відповідно до розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 18.07.2006 року № 377 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 24.07.2000 № 703" та згідно із рішенням Комітету з призначення іменних стипендій облдержадміністрації в галузі науки призначено іменну стипендію імені Георгія Федоровича Проскури (з технічних наук) молодому науковцю, кандидату технічних наук, старшому викладачеві кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Національного університету цивільного захисту України Максиму Кустову, повідомляє Головне управління освіти і науки ХОДА.

25 травня 2012, 11:59

Лес вместо зрительного зала. А в качестве зрителей - люди в форме.

Лес вместо зрительного зала. А в качестве зрителей - люди в форме. Штрауса между сосен и берез сыграли артисты Харьковской филармонии. Вашему вниманию предоставляется видеосюжет Татьяны Федорковой (ТРК Украина).

25 травня 2012, 11:54

Співдружність заради порятунку

Саме під такою назвою у Харкові на навчально-тренувальному полігоні Національного університету цивільного захисту України в с. Фігуровка Чугуївського району пройшла надзвичайна акція, учасниками якої стали симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії та рятувальники навчального закладу.

23 травня 2012, 14:06

Новини з навчального полігону

22 травня 2012, 14:48

Викладання дисципліни «Пожежна тактика» - у новому спеціалізованому навчальному класі

Спеціалізований навчальний клас пожежної тактики впроваджений кафедрою пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Національного університету цивільного захисту України. Аудиторія призначена для навчання курсантів, студентів та слухачів за спеціальністю "Пожежна безпека".

22 травня 2012, 12:58

У Харкові відкрито перший і єдиний комплекс з мовної підготовки серед навчальних закладів системи МНС

У Харкові відкрито перший і єдиний комплекс з мовної підготовки серед навчальних закладів системи  МНС
Сьогодні Центр професійного спілкування, щойно відкритий на кафедрі мовної підготовки Національного університету цивільного захисту України, є першим і єдиним комплексом з мовної підготовки серед навчальних закладів системи МНС.