Новини - Сторінка 513

14 лютого 2012, 13:38

Соціально-психологічний факультет активізує свою діяльність у рамках акції

Протягом поточного тижня з 08.02.2012р. по 11.02.2012р. у рамках соціальної акції "Абітурієнт - 2012" начальник соціально-психологічного факультету полковник служби ЦЗ Куфлієвський Андрій Станіславович, викладач-методист факультету майор служби ЦЗ Хмиров Ігор Михайлович та ад'юнкт кафедри прикладної психології Ткаченко Андрій Юрійович провели професійно-орієнтаційну роботу у Кіровоградській області.

14 лютого 2012, 13:28

Ректор НУЦЗУ Володимир Садковий: діяльність пунктів обігріву, у чергуванні в яких задіяні курсанти та офіцери навчального закладу, контролюється керівництвом університету

Ректор НУЦЗУ Володимир Садковий:  діяльність пунктів обігріву, у чергуванні в яких задіяні курсанти та офіцери навчального закладу, контролюється керівництвом університету
Цілодобово у пунктах обігріву Харкова чергують 14 п'ятикурсників Національного університету цивільного захисту України. Факультет пожежної безпеки направляє на чергування по двоє курсантів через кожні 6 годин, факультет оперативно-рятувальних сил - по двоє через кожні 8 годин. Курсові офіцери, керівники факультету, очільники вишу не залишають вихованців без опіки. Щодня навідується до наметів ректор університету генерал Володимир Садковий.
14 лютого 2012, 12:02

До спортивної еліти України увійшли семеро курсантів НУЦЗУ

До спортивної еліти України увійшли семеро курсантів НУЦЗУ. Усі вони - Гончаренко Олександр, Богданов Олександр, Мамєдов Ельдар, Поплавський Богдан, Дацюк Роман, Попов Григорій, Бабіч Владислав - вихованці майстра спорту з дзюдо, самбо Романа Хмелюка.

14 лютого 2012, 10:23

Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії

У рамках проведення в НУЦЗУ І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 8 лютого на кафедрі спеціальної хімії та хімічної технології пройшла олімпіада з хімії серед курсантів та студентів.

13 лютого 2012, 17:11

Виїзне комплексне практичне заняття

13 лютого 2012 року заступником начальника кафедри організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту НУЦЗУ підполковником служби цивільного захисту Грінченком Є.М. та доцентом кафедри підполковником служби цивільного захисту Соколовим Д.Л. було організовано та проведено комплексне практичне заняття зі студентами та курсантами.

13 лютого 2012, 17:05

Наукове товариство курсантів і студентів: семінар-конференція з теорії релігії на кафедрі соціальних і гуманітарних дисциплін

9 лютого на кафедрі соціальних та гуманітарних дисциплін Національного університету цивільного захисту України відбулося засідання наукового товариства курсантів та студентів у формі семінару-конференції з теми "Туринська плащаниця як цінність релігії та культури".

13 лютого 2012, 17:04

Науково-педагогічні працівники НУЦЗУ відвідали Академію державної протипожежної служби МНС Росії

7 лютого науково-педагогічні працівники кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій НУЦЗУ полковник служби ЦЗ Олександр Дерев'янко та підполковник служби ЦЗ Сергій Бондаренко відвідали Академію державної протипожежної служби МНС Росії у Москві.

13 лютого 2012, 14:10

Кмітлива та весела команда рятувальників НУЦЗУ «101» змагатиметься за «Кубок кохання»

Кмітлива та весела команда рятувальників НУЦЗУ «101»  змагатиметься за «Кубок кохання»
Команди КВК харківських вищих навчальних закладів позмагаються за "Кубок кохання". 16 лютого16 команд в кіноконцертному залі "Україна" розіграють "Кубок кохання" Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВК. Дванадцять вихованців Національного університету цивільного захисту України з команди "101" підкорятимуть серця глядачів оригінальністю своєї візитівки.