Новини - Сторінка 513

15 листопада 2011, 15:00

Вивчаємо актуальні питання філософії

Вивчати актуальні проблеми філософії в НУЦЗУ студенти та курсанти навчального закладу можуть разом із навчальним посібником "Філософія", що став надбанням кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін.

15 листопада 2011, 14:59

Экскурсия в Опошню !

12 ноября профсоюзный коллектив НУГЗУ посетил с экскурсией поселок Опошню и Диканьку. Мы узнали много нового о гончарном производстве, познакомились с историей изготовления глиняной посуды. Из поездки все вернулись с массой новых впечатлений. Большое спасибо организаторам! Пердлагаем фотоотчет...

15 листопада 2011, 12:40

Викладач НУЦЗУ став учасником тренінгових занять з практичної психології, що пройшли в Ізраїлі

Днями викладач кафедри загальної психології Національного університету цивільного захисту України Антон Швалб став учасником семінарських занять з практичної психології, що відбулися в ізраїльському місті Нетанія.

15 листопада 2011, 12:09

На допомогу практичним психологам

Відтепер курсанти і студенти Національного університету цивільного захисту України, які навчаються за напрямом "Психологія" матимуть настільні методичні, інформаційні матеріали, практичні рекомендації щодо психологічного забезпечення збереження та розвитку інтегрального здоров'я особистості, зокрема персоналу системи МНС.

14 листопада 2011, 15:30

Курсант НУЦЗУ став срібним призером Всеукраїнських змагань з кікбоксингу

10-13 листопада у Харкові тривав фінал Кубку України з кікбоксингу.

14 листопада 2011, 15:28

Золота перемога курсанта Попова

12 листопада у Харкові на стадіоні ХОО ФСТ "Динамо" відбувся чемпіонат Харківської області з боротьби дзюдо.

14 листопада 2011, 15:02

Співпраця із російськими колегами

У рамках співпраці між Національним університетом цивільного захисту України та Бєлгородським державним технологічним університетом ім. В.Г.Шухова відбувся робочий візит викладача кафедри пожежної безпеки російського університету Дмитра Анненка до НУЦЗУ.

14 листопада 2011, 12:59

Заїзд працівників МНС України на навчання на факультет цивільного захисту.

14 листопада на факультеті цивільного захисту НУЦЗУ розпочались заняття для слухачів післядипломної освіти, які прибули для проходження курсу спеціалізації за категорією "начальники караулів СДПЧ, ПДПЧ, ДПЧ" та підвищення кваліфікації "начальники (заступники) СДПЧ, ПДПЧ, ДПЧ".