Новини - Сторінка 513

29 жовтня 2012, 12:41

Студент НУЦЗУ став переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Четвертокурсник факультету техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України Артем Савічев став переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук минулого навчального року з напряму "Екологія та охорона навколишнього середовища".

29 жовтня 2012, 11:30

Вісті з курсів рятувальної та спеціальної підготовки НУЦЗУ

26 жовтня в Національному університеті цивільного захисту України відбувся черговий випуск слухачів курсів рятувальної та спеціальної підготовки з професії "Водолаз".

29 жовтня 2012, 10:42

У Львові працівники НУЦЗУ пройшли місцями, де ходили чи не усі королі Польщі та імператори Австрії.

У Львові працівники НУЦЗУ пройшли місцями, де ходили  чи не усі королі Польщі та імператори Австрії.

Для харків'ян туристичний маршрут " Оглядової екскурсії по Львову" проходив по вулицях середньовічного міста, славнозвісній площі Ринок, центральних проспектах столиці Галичини Слобожанські туристи ходили місцями, де багато століть тому виступав маестро Паганіні, перебував граф Каліостро та Джакомо Казанова, жили князі, королі та імператори. Харків'яни побачили усі найвідоміші і найгарніші пам'ятки архітектури. Далі - подробиці турне до Львова.

25 жовтня 2012, 14:09

Практичні психологи НУЦЗУ стануть учасниками навчально-методичних зборів психологів МНС Республіки Білорусь

З 31 жовтня до 2 листопада триватимуть навчально-методичні збори спеціалістів-психологів Міністерства з надзвичайних ситуацій Республіки Білорусь з теми "Психологічне супроводження професіональних контингентів та подання кризової психологічної допомоги постраждалим".

25 жовтня 2012, 09:31

11-а Міжвузівська науково-практична конференція

11-а  Міжвузівська науково-практична конференція

7 грудня 2012 року відбудиться 11-а Міжвузівська науково-практична конференція “Можливості використання методів механіки для розв'язання питань безпеки в умовах надзвичайних ситуацій” . Шановні колеги запрошуємо Вас прийняти участь в роботі конференції.

24 жовтня 2012, 15:25

На сьогодні понад 100 студентів НУЦЗУ проходять військову підготовку на базі НТУ «ХПІ»

Військова підготовка студентів Національного університету цивільного захисту України проводиться на базі Гвардійського ордена Червоної Зірки факультету військової підготовки ім. Верховної Ради України Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".

24 жовтня 2012, 15:25

Начальник відділу організаційно-контрольної роботи: Пріоритетне місце в діяльності університету посідає організація роботи зі зверненнями громадян та їх особистого прийому

Начальник відділу організаційно-контрольної роботи: Пріоритетне місце в  діяльності університету посідає організація роботи зі зверненнями громадян та їх особистого прийому

У ІІІ кварталі 2012 працівниками відділу організаційно-контрольної роботи НУЦЗУ опрацьовано майже дві з половиною тисячі документів і кореспонденції. Детальну інформацію про стан виконавської дисципліни та дотримання вимог Законів України за вказаний період надав у інтерв'ю прес-службі університету начальник відділу організаційно-контрольної роботи підполковник служби цивільного захисту Станіслав Щербак.

24 жовтня 2012, 15:21

Перемоги важкоатлетів НУЦЗУ

21-23 жовтня у Новомосковську відбувся ІІ відкритий чемпіонат України з важкої атлетики. У змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів із 8 регіонів України.