Новини - Сторінка 513

25 березня 2006, 10:03

Вітаємо переможця!

19 березня 2006 року в Харкові проходив Чемпіонат та першість області з карате-до (версія IKA). В особистій першості в змаганнях прийняв участь слухач Академії цивільного захисту України старший лейтенант внутрішньої служби Республіки Азербайджан Раштіев Рашад Ісмат оглы. За результатами змагань Раштіев Р.І. зайняв перше місце в категорії «Куміте» серед чоловіків у віці від 18 до 35 років у ваговій категорії пронад 65кг.

21 березня 2006, 14:20

13 – 14 березня 2006 року у Бєлгородському Державному технологічному університеті ім. В.Г. Шухова проходив семінар - нарада завідуючих кафедрами та ведучих спеціалістів в області будівельного матеріалознавства СНД за темою “Основні напрямки покращення навчально-методичної та науково-дослідницької роботи”.

Активну участь в роботі семінару прийняла старший викладач кафедри ППНП, кандидат технічних наук, доцент Пушкаренко А.С.

16 березня 2006, 11:29

Наших учасників КВК підтримують

14 березня в гостях в нашій академії побував Сергій Лаврік, відомий серед широкого загалу як один із представників команди-чемпіона КВК „ХАІ” "Люди у білому"

16 березня 2006, 10:50

Запрошуємо на конференцію „Актуальні проблеми пожежної профілактики”

Запрошуємо прийняти участь у роботі науково – практичної конференції „Актуальні проблеми пожежної профілактики”, яку проводить факультет наглядово – профілактичної діяльності Академії цивільного захисту України.

Конференція відбудеться 27 квітня 2006 року.

15 березня 2006, 10:34

Курсантське життя вирує

Наприкінці лютого 2006 року на Харківщині до святкування Дня захисника Вітчизни був проведений ΙΙΙ кубок Отамана окремого науково-освітнього центру Українського козацтва імені Г.С. Сковороди ( ХНПУ ім. Г.С. Сковороди), в якому брала участь команда ΙΙ курсу ф-ту наглядово-профілактичної діяльності (начальник курсу п/п-к вн.сл. Авєрін Є.І.).

15 березня 2006, 09:50

Випуск бакалавров факультета НПД 2006 года

10 березня в приміщенні клубу АЦЗУ відбувся урочистий випуск курсантів, які закінчили навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем „бакалавр”.

14 березня 2006, 17:43

Відеозапис телеперадачі з командою КВН ''ЧС'' - на сайті!

На нашому сайті можна завантажити запис телепередачі за участю команди КВН Академії цивільного захисту України, яка 11 березня у напруженій боротьбі вийшла до финалу Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВН.

13 березня 2006, 14:20

Вітаємо із виходом у фінал!

11 березня 2005 року у БК „Металіст” відбувся півфінал Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВК.

11 березня 2006, 13:04

У добру путь!

10 березня - особливий день: випуск бакалаврів 2006 року. Академія цивільного захисту проводжала у добру путь молодих лейтенантів – випускників.

9 березня 2006, 11:35

Запрошуємо на конференцію

Згідно з планом основних заходів АЦЗ України на 2006 рік 19 квітня відбудеться науково-технічна конференція «Застосування інформаційних технологій для підвищення ефективності управління у сфері цивільного захисту». Запрошуємо фахівців та всіх зацікавлених осіб прийняти участь в роботі конференції.