Новини - Сторінка 513

21 вересня 2011, 14:34

Журналісти України: Вадим Аветісян – професійний рятувальник, досвідчений викладач і щиросердна людина

Саме так представники ЗМІ оцінюють постать викладача Національного університету цивільного захисту України Вадима Георгійовича Аветісяна. Впродовж багатьох років медійники зустрічались із рятувальником на навчальних полігонах, аудиторіях університету, експедиціях навчального закладу поза межами вишу. Коли газетярі готували тематичні плани до Дня рятівника, вони самі назвали героя своїх опусів - Вадим Аветісян. Маючи багатющий досвід спілкування із ЗМІ, ветеран МНС, полковник Аветісян дав згоду на інтерв'ю. Який же він, наш поважний викладач, очима кореспондента газета "Слобідський край" Камілли Волкової.
20 вересня 2011, 15:16

Творча молодь Національного університету цивільного захисту України взяла участь у святкових заходах у Києві

17-го вересня вокальний колектив "Аніма" під керівництвом Тетяни Репіної Національного університету цивільного захисту України став учасником святкових заходів, що відбулися у Києві з нагоди відзначення 15-ї річниці створення МНС України та Дня рятівника.

20 вересня 2011, 15:16

Національний університет цивільного захисту України - у Всесвітній Базі Вищої Освіти (WHED)

Ступінь інтеграції будь-якого наукового закладу в "світову павутину" оцінюють за не тільки за рейтингом популярності ресурсів, а й за рейтингами з важливими параметрами аналізу.

20 вересня 2011, 11:05

У Харкові курсанти Національного університету цивільного захисту України заступили на бойове чергування

У Харкові курсанти Національного університету цивільного захисту України  заступили на бойове чергування

20-го вересня у Харкові в Національному університеті цивільного захисту України відбулась знаменна подія, що стала доброю традицією навчального закладу.

19 вересня 2011, 15:42

19 вересня 538 курсантів Національного університету цивільного захисту приступили до проходження навчальної практики у підрозділах ГУ МНС України в Харківській області

Організація навчальної практики курсантів 2-5-х курсів у підрозділах МНС впродовж поточного навчального періоду проводиться з метою вдосконалення практичних навичок майбутніх рятувальників та психологів МНС. Відповідний Наказ підписав ректор НУЦЗУ, генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий.
19 вересня 2011, 12:38

В Національному університеті цивільного захисту України відбулися урочистості до Дня рятівника

Урочистості відбулися 15-го вересня у клубі Національного університету цивільного захисту України.
На святі були присутніми заступник начальника ГУ МВС України в Харківській області з питань Євро-2012 Ігор Сенчук, начальник Головного управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації Володимир Росоха, представники Харківської єпархії, громадськості, ветерани.

15 вересня 2011, 23:52

Шановні працівники Національного університету цивільного захисту України, курсанти, студенти!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди нашого професійного свята - Дня рятівника та 15-річчя МНС!

15 вересня 2011, 10:53

Вечерний Харьков. Анонс гостя. Как будущие спасатели готовятся к Евро?

Сегодняшний выпуск газеты "Вечерний Харьков" опубликовал анонс гостя "прямой линии".