Новини - Сторінка 524

12 листопада 2012, 10:53

Українські та польські рятувальники відпрацьовують механізми реагування на надзвичайні ситуації за європейськими стандартами

12 листопада на базі Національного університету цивільного захисту України відбудеться підсумковий порівняльний семінар за результатами участі у реалізації міжнародного проекту "Ambitious Without Borders (AmBeGran)".

8 листопада 2012, 15:40

«Спартакіади-2012» з боротьби самбо серед силових структур м. Харкова.

"Спартакіади-2012" з боротьби самбо серед силових структур м. Харкова.

8 листопада 2012, 14:14

10 курсантів та студентів НУЦЗУ стали активними учасниками обласного конкурсу

10 курсантів та студентів Національного університету цивільного захисту України стали активними учасниками обласного конкурсу "Місцеве самоврядування-це ми!"

8 листопада 2012, 09:20

Фахівці науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології НУЦЗУ поділились досвідом із білоруськими колегами

З 31 жовтня до 2 листопада на базі Державної установи освіти "Командно-інженерний інститут" МНС Республіки Білорусь відбулися перші навчально-методичні збори психологів МНС Республіки Білорусь.

7 листопада 2012, 13:11

Вихованці НУЦЗУ візьмуть участь у соціальному проекті "Битва ВНЗ"

Команда Національного університету цивільного захисту України стане учасником соціального телевізійного проекту "БИТВА ВНЗ"

5 листопада 2012, 15:00

Високу майстерність на міжнародному мистецькому форумі показав творчий колектив НУЦЗУ

З 30 жовтня до 3 листопада у Запоріжжі тривала III міжнародна олімпіада "Мой мир - искусство!".

5 листопада 2012, 14:41

Творча молодь НУЦЗУ

З 23 жовтня до 2 листопада зразковий ансамбль танцю "Мрія" брав участь у Міжнародному конкурсі "Париж збирає друзів"

5 листопада 2012, 10:48

День відкритих дверей в Національному університеті цивільного захисту України

Зазирнути у своє майбутнє мали змогу учні випускних та старших класів Полтавської, Сумської, Одеської, Донецької, Миколаївсьої, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Харківської областей, міста Севастополя та Республіки Крим і двадцяти п'яти шкіл Харківщини, які побували на Дні відкритих дверей в Національному університеті цивільного захисту України.