Новини - Сторінка 524

6 лютого 2012, 15:56

Змагання з настільного тенісу

6 лютого у спортивній залі навчально-спортивного комплексу Національного університету цивільного захисту України розпочались змагання з настільного тенісу у залік "Спартакіади університету 2011-2012 року" серед постійного складу.

6 лютого 2012, 15:24

Працівники НУЦЗУ взяли участь у роботі Х Міжнародної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті»

З 31 січня до 2 лютого працівники Національного університету цивільного захисту України брали участь у роботі Х Міжнародної школи-семінару "Сучасні педагогічні технології в освіті", що пройшла на базі Національного технічного університету "ХПІ"

6 лютого 2012, 11:05

Відбувся випуск слухачів курсу підвищення кваліфікації фахівців оперативних відділів

У НУЦЗУ 3 лютого закінчили навчання та склали іспит слухачі курсу підвищення кваліфікації фахівців оперативних відділів.

3 лютого 2012, 16:36

В НУЦЗУ завершився І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

20 січня закінчився термін проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

3 лютого 2012, 16:33

Випуск старших інспекторів (фахівців) по роботі з персоналом

Минув тиждень навчань на факультеті цивільного захисту НУЦЗУ у слухачів курсу спеціалізації за категорією "старших інспекторів (фахівців) по роботі з персоналом, юристконсультів".

3 лютого 2012, 15:28

В НУЦЗУ пройде традиційний конкурс «Містер Університет – 2012»

24-го лютого в Національному університеті цивільного захисту України пройде щорічний шоу-конкурс "Містер Університет - 2012".

3 лютого 2012, 13:00

В Національному університеті цивільного захисту України проходять навчально-тренувальні збори зі збірною командою з рукопашного бою

З 30 січня до 18 лютого зі збірною командою НУЦЗУ з рукопашного бою проходять навчально-тренувальні збори.

3 лютого 2012, 12:55

Профорієнтаційна робота

У межах агітаційної роботи серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів Харківщини та у рамках соціальної акці "Абітурієнт 2012" працівники кафедри автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій НУЦЗУ Мурін М.М. та Могильніков О.М. відвідали Головне управління освіти і науки Харківської обласної адміністрації стосовно проведення профорієнтаційної роботи в школах Кегичівського району.