Новини - Сторінка 524

16 листопада 2011, 15:25

Відеотренінг як форма проведення занять з комунікативної компетентності керівників

15 листопада фахівцями сектора психологічного забезпечення з молодшими командирами першого курсу факультету пожежної безпеки НУЦЗУ за допомогою відеотренінгів було опрацьовано теми "Публічний виступ", "Управління конфліктами", "Встановлення психологічного контакту".

16 листопада 2011, 11:19

Національний університет цивільного захисту України проводить заняття у підшефному інтернаті для дітей з вадами слуху

16 листопада старший викладач кафедри загальної психології соціально-психологічного факультету Тетяна Селюкова та рада курсантського і студентського самоврядування Національного університету цивільного захисту України відвідали Харківський обласний спеціальний загальноосвітній навчально-виховний комплекс для дітей з вадами слуху.

16 листопада 2011, 10:42

Сьогодні – День працівників радіо, телебачення і зв’язку

Це професійне свято встановлене Указом Президента № 667/94 від 11 листопада 1994 року для підтримки ініціативи працівників радіо, телебачення та телекомунікаційної галузі України.

15 листопада 2011, 15:02

Із бронзою до НУЦЗУ

Днями у Харкові відбувся чемпіонат Харківської області з боротьби дзюдо.

15 листопада 2011, 15:00

Вивчаємо актуальні питання філософії

Вивчати актуальні проблеми філософії в НУЦЗУ студенти та курсанти навчального закладу можуть разом із навчальним посібником "Філософія", що став надбанням кафедри соціальних і гуманітарних дисциплін.

15 листопада 2011, 14:59

Экскурсия в Опошню !

12 ноября профсоюзный коллектив НУГЗУ посетил с экскурсией поселок Опошню и Диканьку. Мы узнали много нового о гончарном производстве, познакомились с историей изготовления глиняной посуды. Из поездки все вернулись с массой новых впечатлений. Большое спасибо организаторам! Пердлагаем фотоотчет...

15 листопада 2011, 12:40

Викладач НУЦЗУ став учасником тренінгових занять з практичної психології, що пройшли в Ізраїлі

Днями викладач кафедри загальної психології Національного університету цивільного захисту України Антон Швалб став учасником семінарських занять з практичної психології, що відбулися в ізраїльському місті Нетанія.

15 листопада 2011, 12:09

На допомогу практичним психологам

Відтепер курсанти і студенти Національного університету цивільного захисту України, які навчаються за напрямом "Психологія" матимуть настільні методичні, інформаційні матеріали, практичні рекомендації щодо психологічного забезпечення збереження та розвитку інтегрального здоров'я особистості, зокрема персоналу системи МНС.