на головну
укррусангл

Новини - Сторінка 524

16 травня 2012, 10:28

Харьковских дошколят учили правилам пожарной безопасности. Видеосюжеты телеканалов «Симон» в программе «Новости» и областной государственной телерадиокомпании в «Новинах ОТБ»

Харьковских дошколят учили правилам пожарной безопасности. Видеосюжеты телеканалов «Симон» в программе «Новости» и областной государственной телерадиокомпании  в «Новинах ОТБ»
Воспитанникам детского сада рассказали, как правильно вести себя при пожаре и что делать, если наткнешься на мину. Уроки для малышей организовали курсанты и преподаватели университета гражданской защиты.
15 травня 2012, 16:45

Оновлюється, удосконалюється і розвивається аудиторний фонд НУЦЗУ

Оновлюється, удосконалюється і розвивається аудиторний фонд НУЦЗУ
Міцніє навчально-матеріальна база університету. Лабораторії навчального закладу поповнюються новим обладнанням, технічними засобами навчання, зразками. Працівники кафедр, підрозділів НУЦЗУ разом із вихованцями доклали неабияких зусиль до ремонту та оновлення приміщень і до проведення огляду-конкурсу аудиторного фонду університету. Час "Ч" настав 11 травня. Начасі оглад-конкурс триває.
15 травня 2012, 15:38

Студенти-психологи НУЦЗУ проходитимуть практику в науково-дослідній лабораторії екстремальної та кризової психології університету

Студенти-психологи НУЦЗУ проходитимуть практику  в науково-дослідній лабораторії екстремальної та кризової психології університету

За спеціально розробленими планами стажування упродовж майже двох місяців екстремальні психологи наукової лабораторії працюватимуть із чотирма студентками 5-го курсу соціально-психологічного факультету навчального закладу.

15 травня 2012, 15:15

Фахівці НУЦЗУ – дітям

Фахівці НУЦЗУ – дітям

15 травня у дошкільному навчальному закладі № 418 фахівці Національного університету цивільного захисту України провели заняття з безпеки життєдіяльності. У рамках соціальної акції "Вчимося берегти своє життя" дітлахи та вихователі дошкільного навчального закладу Дзержинського району міста Харкова вчились правильно поводити себе у складних надзвичайних ситуаціях.

15 травня 2012, 12:53

Фахівці НУЦЗУ стали учасниками Всеукраїнської відеоконференції

Фахівці НУЦЗУ стали учасниками Всеукраїнської відеоконференції

10 травня у приміщенні Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася відеоконференція з теми "Реалізація міжнародних проектів з ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи"

15 травня 2012, 10:15

Web-трансляція ритуалу випуску 2012!

Web-трансляція ритуалу випуску 2012!

2-го червня з 09:30 на нашому сайті транслюватиметься ритуал випуску курсантів та студентів набору 2007 та 2008 років НУЦЗ України.

Пропонуємо всім, хто хоче побачити наше свято, але не зможе бути присутнім на ньому, відвідати наш сайт у вказаний час.

12 травня 2012, 11:33

Харків: уперше в сучасній освітянській практиці НУЦЗУ здійснює підготовку спеціалістів та магістрів за новітніми спеціальностями у галузі цивільної безпеки

Харків: уперше в сучасній освітянській практиці НУЦЗУ здійснює підготовку спеціалістів та магістрів за новітніми спеціальностями у галузі цивільної безпеки

Уперше в сучасній освітянській практиці Державна акредитаційна комісія України ухвалила рішення щодо акредитації за найвищим IV рівнем підготовки в Національному університеті цивільного захисту України магістрів за новітніми спеціальностями у галузі цивільної безпеки, а саме: "Управління у сфері цивільного захисту", "Цивільний захист", “Управління пожежною безпекою", "Охорона праці у сфері цивільного захисту".

^ Наверх