Новини - Сторінка 524

23 вересня 2011, 14:37

Верховна Рада Прийняла за основу законопроект про систему екстреного виклику «112»

Верховна Рада 22 вересня прийняла за основу Проект Закону "Про систему екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112". За відповідний проект закону № 9074 у першому читанні проголосували 267 депутатів при необхідних 226.
23 вересня 2011, 14:25

13 студентів та курсантів Національного університету цивільного захисту України розпочали змагання у Кіровограді за Кубок України з пожежно-прикладного спорту

22 вересня у Кіровограді на стадіоні спортивного комплексу Управління МНС у Кіровоградській області розпочалися змагання за Кубок України з пожежно-прикладного спорту.
21 вересня 2011, 14:34

Журналісти України: Вадим Аветісян – професійний рятувальник, досвідчений викладач і щиросердна людина

Саме так представники ЗМІ оцінюють постать викладача Національного університету цивільного захисту України Вадима Георгійовича Аветісяна. Впродовж багатьох років медійники зустрічались із рятувальником на навчальних полігонах, аудиторіях університету, експедиціях навчального закладу поза межами вишу. Коли газетярі готували тематичні плани до Дня рятівника, вони самі назвали героя своїх опусів - Вадим Аветісян. Маючи багатющий досвід спілкування із ЗМІ, ветеран МНС, полковник Аветісян дав згоду на інтерв'ю. Який же він, наш поважний викладач, очима кореспондента газета "Слобідський край" Камілли Волкової.
20 вересня 2011, 15:16

Творча молодь Національного університету цивільного захисту України взяла участь у святкових заходах у Києві

17-го вересня вокальний колектив "Аніма" під керівництвом Тетяни Репіної Національного університету цивільного захисту України став учасником святкових заходів, що відбулися у Києві з нагоди відзначення 15-ї річниці створення МНС України та Дня рятівника.

20 вересня 2011, 15:16

Національний університет цивільного захисту України - у Всесвітній Базі Вищої Освіти (WHED)

Ступінь інтеграції будь-якого наукового закладу в "світову павутину" оцінюють за не тільки за рейтингом популярності ресурсів, а й за рейтингами з важливими параметрами аналізу.

20 вересня 2011, 11:05

У Харкові курсанти Національного університету цивільного захисту України заступили на бойове чергування

У Харкові курсанти Національного університету цивільного захисту України  заступили на бойове чергування

20-го вересня у Харкові в Національному університеті цивільного захисту України відбулась знаменна подія, що стала доброю традицією навчального закладу.