Новини - Сторінка 524

6 липня 2011, 08:40

Уникальное стихийное явление случилось в Харькове 4 июля. Гидрометцентр

Такое стихийное явление, как 4 июля в Харькове, бывает раз в 40 лет. Об этом СМИ пояснили в Гидрометцентре.

5 липня 2011, 15:41

Міжнародна науково-практична конференція «Пожежна безпека – 2011»,

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції "Пожежна безпека - 2011", яка відбудеться 17-18 листопада 2011 року в Національному університеті цивільного захисту України за участю науковців, фахівців пожежної безпеки, установ із виготовлення і впровадження продукції протипожежного призначення України, Азербайджанської Республіки, Німеччини, Республіки Білорусь, Республіки Польща, Республіки Таджикистан та Російської Федерації.

5 липня 2011, 15:22

Зустріч через 25 років

2-го липня до Національного університету цивільного захисту України з'їхалися випускники 1986 року

5 липня 2011, 15:22

Спорт – що рятує життя. 7-8 липня у Харкові пройде Чемпіонат України серед юнаків з пожежно-прикладного спорту

Спорт – що рятує життя.  7-8 липня у Харкові пройде Чемпіонат України серед юнаків з пожежно-прикладного спорту
Вже п'ятого липня на базі Національного університету цивільного захисту України почнуть розміщатися юні спортсмени. Навчальний заклад зустрічатиме майже три десятка команд спортсменів-прикладників із всіх областей країни. А це більш 250 учасників перегонів трьох вікових груп. Напередодні змагань прес-служба НУЦЗУ поспілкувалась із старшим суддєю змагань, суддєю міжнародної категорії, заслуженим тренером України Віталієм Бутівченко.
2 липня 2011, 10:08

Співпраця між Головним центром спеціального контролю Національного космічного агентства України та Національним університетом цивільного захисту України

Нещодавно Між Головним центром спеціального контролю Національного космічного агентства України та Національним університетом цивільного захисту України було укладено угоду про спільну науково-технічну діяльність, спрямовану, насамперед, на вивчення впливу землетрусів, вулканів та інших природних катаклізмів як небезпечних чинників природного характеру. У рамках спільних заходів науковці обох сторін розпочали дослідження з оцінки сейсмічної обстановки на території України від зовнішніх небезпек.

25 червня 2011, 11:30

Заслужена нагорода

Не зупинятися на досягнутому - таке життєве кредо спортсмена-гирьовика Харківського національного університету цивільного захисту України, викладача кафедри фізичної підготовки підполковника служби ЦЗ В'ячеслава Кононовича.

25 червня 2011, 08:43

Зустріч курсантів та науково-педагогічних працівників Національного університету цивільного захисту України із відомим письменником

22-го червня у клубі Національного університету цивільного захисту України відбулася зустріч курсантів та науково-педагогічних працівників навчального закладу із видатною людиною, громадським діячем, членом Союзу письменників Романом Левіним.

24 червня 2011, 13:44

Три випускники 2011 року Національного університету цивільного захисту зустрінуться із Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України

Три випускники 2011 року Національного університету цивільного захисту  зустрінуться із Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України
30 червня відмінники навчання - цьогорічні випускники НУЦЗУ - Артем Фомін, Віталій Троєцький і Станіслав Рудий прибудуть до столиці держави і зустрінуться з Віктором Януковичем.