Новини - Сторінка 6

Випуск молодих фахівців НУЦЗУ - в ефірі ЗМІ

12 червня 2017, 14:20

Представник НУЦЗУ стала учасником VI Міжнародної науково-практичної конференції

8-9 червня у Києві на базі Таврійського Національного університету імені В.І. Вернадського відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція “Безпека життєдіяльності людини як умова сталого розвитку сучасного суспільства”.

12 червня 2017, 12:15

У Німеччині вийшла друком монографія науковців НУЦЗУ

На замовлення Німецької Національної бібліотеки у видавництві “Lambert Academic Publishing” вийшла друком монографія “Моделі і характеристики процесу гасіння пожеж класу В” науковців Національного університету цивільного захисту України.

12 червня 2017, 11:41

Піротехніки-першокурсники НУЦЗУ підвищують свій практичний вишкіл

8 червня на навчальному полігоні Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України з курсантами-піротехніками 1-го курсу навчальної групи ІЗП-16-113 факультету цивільного захисту було проведено заняття з використанням бойових вибухових речовин.

9 червня 2017, 15:22

Привітання Голови ДСНС України з нагоди випуску молодих фахівців вищих навчальних закладів цивільного захисту

Від імені Колегії Державної служби України з надзвичайних ситуацій та себе особисто щиро вітаю вас із завершенням навчання та отриманням першого спеціального звання середнього начальницького складу служби цивільного захисту.

9 червня 2017, 14:17

У добру путь, молоді фахівці Національного університету цивільного захисту України

9 червня в Національному університеті цивільного захисту України відбувся урочистий випуск молодих фахівців 2017 року, які поповнили ряди Державної служби України з надзвичайних ситуацій. 464 випускники отримали дипломи, 74 з них – з відзнакою. 242 «новоспечених» лейтенанти продовжать свою службову діяльність у підрозділах ДСНС.

9 червня 2017, 13:01

Новости АТН: Как подвиг стал профессией. История лейтенанта-спасателя Максима Барабаша. Видеорепортаж

Новости АТН: Как подвиг стал профессией. История лейтенанта-спасателя  Максима Барабаша. Видеорепортаж

Они держатся за руки, как старые друзья - маленький Егор Лопатин и без пяти минут лейтенант Максим Барабаш. Вместе с мамой Егор приехал в Харьков из Николаева, чтобы поздравить Максима во время церемонии выпуска из Харьковского национального университета гражданской защиты. Чрезвычайное событие, которое объединило Максима и Егора произошло осенью 2011...

9 червня 2017, 12:00

Випуск - 2017. Історія лейтенанта.

Ми хочемо розповісти історію звичайного миколаївського школяра, Максима Барабаша, який ще п'ятнадцятирічним хлопчаком зробив героїчний вчинок. Він врятував півторарічну дитину, яка впала в шіснадцятиметровий колодязь.