Новини - Сторінка 6

14 грудня 2017, 15:27

Співробітники НУЦЗУ провели масштабну профорієнтаційну роботу у харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5

13 грудня співробітники Національного університету цивільного захисту України провели масштабну профорієнтаційну роботу серед батьків випускних класів харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.

14 грудня 2017, 12:55

Співробітники Національного університету цивільного захисту України вже запатентували 42 наукові розробки в 2017 році

27 листопада 2017 року відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи та корисні моделі» в Державному реєстрі патентів України зареєстровані дві чергові наукові розробки, заявником і власником яких є Національний університет цивільного захисту України.

14 грудня 2017, 12:40

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в НУЦЗУ

14 грудня керівництво та співробітники Національного університету цивільного захисту України взяли участь у загальноміських заходах з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

13 грудня 2017, 16:30

У НУЦЗУ відбувся круглий стіл, організаторами якого стали НУЦЗУ та Поморська академія (Польща)

13 грудня в Національному університеті цивільного захисту України  відбувся круглий стіл «Конвергенція систем цивільного захисту населення» у режимі відеоконференції. Його співорганізаторами є НУЦЗУ та Поморська академія у Слупську. Цей захід, з одного боку, був присвячений інтернаціоналізації підготовки антикризових управлінців у сфері цивільної безпеки. А з другого – підбиттю підсумків онлайн навчань «BLACK OUT 2017», які відбулися 06 грудня, а слухачі магістратури управління НУЦЗУ стали їх офіційними спостерігачами.

13 грудня 2017, 12:43

Телеканал «Симон»: Харьковчанин стал чемпионом Европы по боксу. В финале преподаватель университета гражданской защиты победил спортсмена из Румынии. Видеорепортаж

Преподаватель Национального университета гражданской защиты Украины Валентин Головко завоевал титул чемпиона Европы по боксу в полусреднем весе по версии WBA. Профессионального спортсмена из Румынии Флавиуса Биэа харьковчанин отправил в нокаут в последнем, 12-м раунде.

13 грудня 2017, 11:54

Курсант НУЦЗУ взяла участь у Міжвузівській науковій конференції «Science Looks Ahead»

Курсант НУЦЗУ взяла участь у Міжвузівській науковій конференції «Science  Looks  Ahead»

12 грудня 2017 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» за сприяння кафедри іноземних мов відбулася Міжвузівська наукова конференція студентів, магістрів та аспірантів  “Science  Looks  Ahead”. У заході взяли участь понад 50 молодих науковців із різних ВНЗ Харкова, поділившись своїми досягненнями в найрізноманітніших галузях.

13 грудня 2017, 11:46

Команда КВН НУГЗУ «Люди в погонах» участвовала в 1/4 финала молодежной лиги КВН

7 декабря команда КВН Национального университета гражданской защиты Украины «Люди в погонах» участвовала в 1/4 финала молодежной лиги КВН, которая проходила в ККЗ «Украина»

12 грудня 2017, 15:47

Старший викладач кафедри мовної підготовки та курсанти НУЦЗУ взяли участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції «Спадщина Г. С. Сковороди: минуле та сучасне»

5‒7 грудня 2017 року в Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулася IX Міжнародна науково-практична конференція «Спадщина Г. С. Сковороди: минуле та сучасне», присвячена 295-річчю від дня народження видатного філософа.