Новини - Сторінка 6

19 грудня 2018, 15:40

В НУЦЗУ відбувся випуск слухачів групи підвищення кваліфікації курсу післядипломної освіти

19 грудня на факультеті цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України закінчився термін навчання слухачів групи підвищення кваліфікації курсу післядипломної освіти.

19 грудня 2018, 15:39

В НУЦЗУ відбулися захисти магістерських робіт здобувачами вищої освіти за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

17–19 грудня 2018 року в Національному університеті цивільного захисту України пройшли захисти магістерських робіт здобувачами вищої освіти за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» освітнього ступеня «магістр».

19 грудня 2018, 15:11

На День Святого Миколая НУЦЗУ завітав до своїх підшефних

19 грудня на День Святого Миколая представники Національного університету цивільного захисту України відвідали своїх підшефних – вихованців Харківського обласного спеціалізованого навчально-виховного комплексу для дітей з вадами слуху.

19 грудня 2018, 09:25

Виховна година в навчально-науково-виробничому центрі НУЦЗУ

18 грудня 2018 року в навчально-науково-виробничому центрі Національного університету цивільного захисту України було проведено виховну годину з бакалаврами 1-го курсу, які навчаються за спеціальністю «Туризм»

18 грудня 2018, 16:12

Захист магістерських дипломних робіт на кафедрі НУЦЗУ

18 грудня 2018 року на кафедрі охорони праці та техногенно-екологічної безпеки НУЦЗУ розпочалися захисти магістерських дипломних робіт за спеціальностями «Екологія» та «Цивільна безпека» (Охорона праці).

18 грудня 2018, 16:09

Доцент НУЦЗУ – учасник історико-культурного заходу Харківської обласної державної адміністрації.

Доцент  НУЦЗУ – учасник історико-культурного заходу Харківської обласної державної адміністрації.

18 грудня у приміщенні Малої зали Харківської обласної державної адміністрації за головування заступника голови ХОДА Бабічева Анатолія Валерійовича відбулася презентація енциклопедичного видання «Звід пам’яток історії та культури України: Харківська область. м. Куп’янськ і Куп’янський район».

18 грудня 2018, 13:39

Курсантка НУЦЗУ посіла ІІ місце в обласному етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

15 грудня 2018 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбувся обласний етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Мета конкурсу полягала в піднесенні престижу української мови й літератури серед молодого покоління, заохоченні студентів і курсантів харківських вишів до поглибленого вивчення рідної мови та підвищенні рівня загальної культури.

17 грудня 2018, 12:56

В НУЦЗУ розпочалися захисти магістерських робіт здобувачами вищої освіти денної форми навчання за спеціальністю «Цивільна безпека»

17 грудня 2018 року в Національному університеті цивільного захисту України розпочалися захисти магістерських робіт за спеціальністю «Цивільна безпека».