Новини - Сторінка 6

2 вересня 2017, 10:37

Присяга и посвящение в студенты.

Профессорско - преподавательский состав, сотрудники деканата, курсанты и студенты факультета техногенно - экологической безопасности поздравляют молодое пополнение факультета и всех первокурсников университета с принятием Присяги и посвящением в студенты!

1 вересня 2017, 16:37

Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький відвідав НУЦЗУ

Перший заступник Голови ДСНС  України Олег Мельчуцький відвідав НУЦЗУ

1 вересня у День Знань перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Олег Мельчуцький відвідав Національний університет цивільного захисту України.

1 вересня 2017, 13:58

Першокурсники НУЦЗУ присягнули на вірність українському народові та пройшли ритуал Посвяти у студенти

1 вересня у День Знань 177 курсантів Національного університету цивільного захисту України склали Присягу служби цивільного захисту, а також разом із 154 першокурсниками навчального закладу пройшли ритуал Посвяти у студенти.

1 вересня 2017, 08:30

Привітання Голови ДСНС України з Днем знань

Дорогі ліцеїсти, курсанти і студенти! Шановні батьки та особовий склад навчальних закладів цивільного захисту!

31 серпня 2017, 12:08

01.09 - в НУЦЗУ відбудуться урочисті заходи з нагоди складання Присяги служби цивільного захисту курсантами та Посвяти в студенти першокурсників. Акредитація ЗМІ

1 вересня з 10.00 до 11.00 на Меморіалі Слави відбудуться урочисті заходи з нагоди складання Присяги служби цивільного захисту курсантами та Посвяти у студенти першокурсників Національного університету цивільного захисту України.

31 серпня 2017, 11:46

З початку 2017 року співробітники Національного університету цивільного захисту України запатентували 30 наукових розробок

10 серпня 2017 року відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи та корисні моделі» в Державному реєстрі патентів України зареєстровані сім чергових наукових розробок, заявником і власником яких є Національний університет цивільного захисту України. 31 серпня університет отримав підтверджуючі документи – оригінали патентів України на корисні моделі.

29 серпня 2017, 16:08

Науково-педагогічні працівники НУЦЗУ обговорили основні завдання освітньої діяльності університету у 2017-2018 навчальному році

Науково-педагогічні працівники НУЦЗУ обговорили  основні завдання освітньої діяльності університету у 2017-2018 навчальному році

29 серпня в Національному університеті цивільного захисту України відбулися навчально-методичні збори.

29 серпня 2017, 14:42

В НУЦЗУ відбулося підсумкове засідання вченої ради навчального закладу

29 серпня в Національному університеті цивільного захисту України відбулося підсумкове засідання вченої ради навчального закладу за 2016-2017 навчальний рік.