Новини - Сторінка 6

13 березня 2017, 14:19

Талановита молодь НУЦЗУ

12 березня у Будинку культури «Залізничник» під патронатом Управління у справах сім’ї та молоді Харківської міської ради , спілки музикантів України та телевізійного шоу « Взірець таланту» відбувся міжнародний благодійний фестиваль-конкурс мистецтв «Країна мрій».

13 березня 2017, 11:41

Профорієнтаційна робота кафедри НУЦЗУ на Донеччині

Наприкінці минулого тижня доцент кафедри інженерної та аварійно-рятувальної техніки Національного університету цивільного захисту України Станіслав Виноградов провів профорієнтаційну роботу у м. Маріуполь

13 березня 2017, 11:35

До НУЦЗУ для проходження курсу підвищення кваліфікації та спеціалізації прибули слухачі

13 березня до Національного університету цивільного захисту України на курс післядипломної освіти прибули  слухачі з різних областей України для проходження курсу підвищення кваліфікації та спеціалізації.

13 березня 2017, 09:50

Співробітники НУЦЗУ запатентували чергові наукові розробки

27 лютого 2017 року відповідно до Закону України «Про охорону прав на винаходи та корисні моделі» в Державному реєстрі патентів України зареєстровані дві чергові наукові розробки, заявником і власником яких є Національний університет цивільного захисту України.

10 березня 2017, 15:48

Зустріч з ректором НУЦЗ України

10 березня Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України з робочим візитом відвідав ректор Національного університету цивільного захисту України генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий.

10 березня 2017, 15:24

Напередодні розподілу в НУЦЗУ

Напередодні розподілу в  НУЦЗУ

10 березня в Національному університеті цивільного захисту України відбулася зустріч начальника відділу персоналу Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України (м. Ромни Сумської області) Михайла Бондаренка з курсантами випускних курсів факультетів цивільного захисту та оперативно-рятувальних сил.

10 березня 2017, 11:15

В НУЦЗУ відбулася відкрита лекція доцента кафедри пожежної профілактики в населених пунктах

9 березня відбулася відкрита лекція з теми «Порядок подання та реєстрації документів дозвільного характеру» з дисципліни «Організація пожежно-профілактичної роботи», яку провів доцент кафедри пожежної профілактики в населених пунктах факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України Анатолій Коссе.

10 березня 2017, 11:10

У бібліотеці НУЦЗУ відбувся захід з нагоди річниці народження Великого Кобзаря

10 березня у бібліотеці Національного університету цивільного захисту України відбувся захід з нагоди 203-Ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

9 березня 2017, 15:56

Профорієнтаційна робота магістратури управління НУЦЗУ

06 та 07 березня 2017 року у рамках проведення профорієнтаційної роботи представник магістратури управління Національного університету цивільного захисту України Бохан Л.О. відвідала навчальні заклади міста Житомира, а саме: Житомирську гуманітарну гімназію №1 та Житомирську загальноосвітню школу №14.

9 березня 2017, 14:06

Представник НУЦЗУ підвищив свій фах на міжнародному рівні!

З 27 лютого до 3 березня за Ініціативи Європейського Союзу «Глобальне партнерство проти розповсюдження зброї та матеріалів масового знищення» (Проект 44 «Зміцнення співробітництва у сфері радіаційної, хімічної, ядерної та біологічної безпеки в Південно-Східній Європі, Південному Кавказі, Молдові та Україні») в м. Єреван (Республіка Вірменія) відбувся тренінг з теми «Організація та проведення навчань (тренувань) у сфері радіаційного, хімічного та біологічного захисту», учасником якого від України став старший викладач кафедри спеціальної хімії та хімічної технології факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України Дмитро Тарадуда.