Новини - Сторінка 6

11 травня 2017, 11:43

Співпраця НУЦЗУ і «Укртелекому»

Співпраця НУЦЗУ і  «Укртелекому»
В рамках Всесвітнього Дня охорони праці в Харківській філії «Укртелекому» було проведено навчально-методичний семінар-нараду з охорони праці при проведенні планових та аварійно-відновлювальних робіт при обслуговуванні ліній зв’язку в зонах відповідальності структурних підрозділів, розташованих в Харківській та Луганській областях, в тому числі в зоні АТО на території Луганської області. Були присутні працівники, що задіяні у роботах з відновлення ліній зв’язку після вибухів на складі боєприпасів в Балаклії. В заході взяв участь начальник кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України полковник служби цивільного захисту Ігор Толкунов.
10 травня 2017, 16:09

Курсанти і науково-педагогічні працівники НУЦЗУ візьмуть активну участь в урочистостях до Дня Європи

Харківщина готується святкувати Дні Європи. Починаючи з 11 травня, у місті та області пройде низка заходів, у тому числі урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора Європейського союзу.

10 травня 2017, 14:09

Курсанты НУГЗУ Дарья Дорошенко и Валерия Кащавцева – победители молодежного проекта с участием представителей власти «Депутат-квест» отправятся в Верховную Раду. Видеорепортаж информагентства «Харьковские известия»

Курсанты НУГЗУ Дарья Дорошенко и Валерия Кащавцева – победители молодежного проекта с участием представителей власти «Депутат-квест»  отправятся в Верховную Раду. Видеорепортаж информагентства «Харьковские известия»
Поїздка до Верховної ради, зустрічі з народними депутатами, робота в комісіях - таким був головний приз для переможців нового проекту "Депутат квест", що проходив у Харкові протягом двох тижнів. У ньому взяла участь найактивніша молодь Першої столиці.
10 травня 2017, 12:30

Новости АТН: ЗНАНИЙ О СПАСЕНИИ ЖИЗНИ МНОГО НЕ БЫВАЕТ. РЫБАКОВ ОБУЧАЛИ ОКАЗЫВАТЬ ДОВРАЧЕБНУЮ ПОМОЩЬ. Видеорепортаж

Тренинг по безопасности специалисты университета гражданской защиты начинают с алгоритма оказания помощи тонущему. От выполнения этой последовательности зачастую зависит не только жизнь нуждающегося в помощи, но и самого спасателя. Рыбаки, их тут около десятка, активно принимают участие, внимая каждому слову тренера. И первая задача - правильно доставить пострадавшего на берег.
10 травня 2017, 12:06

Телеканали Харківської області упродовж травня-червня розміщуватимуть інформацію про діяльність НУЦЗУ

Телеканали Харківської області упродовж травня-червня розміщуватимуть інформацію про діяльність  НУЦЗУ
Як повідомила прес-службі керівник навчально-науково-виробничого центру НУЦЗУ Світлана Домбровська, телеканали «Слобожанка» (Чугуїв), «Надія» (Первомайський), «Купянск-ТВ», «Змиев-ТВ» щодня будуть інформувати молодь та населення районів Харківської області про підготовку магістрів за напрямом «Публічне управління та адміністрування»  в  НУЦЗУ. Наприкінці травня телеканали Ізюму та Лозової  залучаться до розміщення інфо про діяльність НУЦЗУ.
10 травня 2017, 11:55

В НУЦЗУ вітали переможців олімпіади з безпеки життєдіяльності

10 травня 2017, 11:53

Вітаємо переможців олімпіади з основ охорони праці

Студент факультету техногенно-екологічної безпеки Євген Сіденко НУЦЗУ виборов ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Основи охорони праці»

10 травня 2017, 10:47

Духовий оркестр НУЦЗУ виступив на сцені ККЗ “Україна”

9 травня у кіноконцертній залі “Україна” відбулися урочисті заходи з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.