Новини - Сторінка 662

27 лютого 2006, 16:49

Вчена рада академії

24.02.2006 р. в Академії цивільного захисту України МНС України відбулось засідання Вченої ради академії, на якому були підведені підсумки науково-дослідної діяльності академії за 2005 рік та визначені завдання на 2006 рік.

22 лютого 2006, 10:44

«Підготовчі курси для абітурієнтів» за дистанційною формою навчання

20 лютого в Академії стартував проект «Підготовчі курси для абітурієнтів» за дистанційною формою навчання. Навчання проходить у системі навчання «Moodle» (www.apbu.edu.ua→Дистанційне навчання). Підготовчі курси містять у собі три дисципліни: математику, фізику та українську мову. Велика робота була проведена викладачами і співробітниками центру інформаційних технологій Академії з підготовки матеріалів курсу. У курсах широко використовуються інтерактивні елементи, онлайнове тестування, а в матеріалах курсу з української мови пропонуються звукові файли диктантів.

Набрано групу слухачів у кількості  20 чоловік, серед яких як учні випускних класів шкіл, так і працівники МНС України, що збираються вступати на заочну форму навчання. Таким чином, Академія зробила ще один крок до впровадження дистанційної форми навчання.

15 лютого 2006, 16:06

Науково-практична конференція в АЦЗУ

30-31 березня 2006 року в Академії цивільного захисту України на базі кафедри управління та економіки проводиться науково-практична конференція за темою „Шляхи підвищення ефективності управлінської діяльності на сучасному етапі розвитку українського суспільства”.

2 лютого 2006, 14:42

Офіційний візит

1 лютого до Харкова із офіційним візитом прибув заступник міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Анатолій Медвідь.

30 січня 2006, 14:40

«Те, що я побачив, спустившись під воду, мало нагадувало літак...”

Три тижні пройшло після падіння літака Hawker HS-125 на околиці міста Харкова, а причини аварії залишаються невідомими.

30 січня 2006, 13:22

Інформує Факультет післядипломної освіти

Сучасність та перспективи розвитку Факультету післядипломної освіти начальницького складу та фахівців у сфері цивільного захисту Академії цивільного захисту України.

30 січня 2006, 13:14

Тетянин день

25 січня у харківському Палаці Спорту у рамках відзначення дня студента відбувся молодіжний фестиваль „Тетянин День”.

21 січня 2006, 10:01

Навчальна пожежно-рятувальна частина приходить на допомогу

Протягом чергування 4-й караул НПРЧ під керівництвом начальника караулу капітана вн. служби Золочевського М.Б. тричі виїжджав на пожежі.

сторінка 662