Новини - Сторінка 662

30 січня 2008, 15:59

Заступник Міністра МНС України Валерій Третьяков відвідав Університет цивільного захисту України

29 січня заступник Міністра МНС України Валерій Третьяков у рамках робочого візиту на Харківщину побував в Університеті цивільного захисту України.

30 січня 2008, 15:24

Уперше в системі МНС в Університеті цивільного захисту України відкрито курси робітничих професій

Відтепер не тільки курсанти навчального закладу й працівники МНС, а й пересічні громадяни, що виявили бажання отримати відповідні робітничі професії за спеціальностями «Верхолаз», «Водолаз», «Дозиметрист», «Дезактиваторщик» і «Матрос-рятівник» та свідоцтва про закінчення спеціалізованих курсів, зможуть це зробити в Університеті цивільного захисту України.

29 січня 2008, 17:47

Харківські рятівники увійшли до Вищої української ліги КВК

За результатами ХІХ Міжнародного фестивалю команд КВК, що пройшов у місті Сочі з 12 до 27 січня, команда КВК «Чрезвычайная ситуация» Університету цивільного захисту України стала учасницею Вищої української ліги КВК.

28 січня 2008, 14:23

Наша Тетяна – краща за всіх!

25 січня на базі Народної Української Академії у Харкові відбувся міжвузівський конкурс – «И так, она звалась Татьяной…», в якому взяли участь двадцять чотири Тетяни.

28 січня 2008, 13:49

В Харківському Університеті цивільного захисту стартувала сумісна акція «Бережіть життя»

Така сумісна акція із ГУ МНС України в Харківській області та міським управлінням ГУ МНС України в Харківській області із залученням курсантів 5-их курсів стане традиційною.

23 січня 2008, 09:21

До уваги абітурієнта 2008!

Правила прийомуМОН України відповідно до закону України «Про вищу освіту» затверджено умови прийому до вищих навчальних закладів України, а також визначено порядок проходження зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

25 грудня 2007, 14:00

На старті – Новорічна акція

Ось уже другий рік поспіль Університет цивільного захисту України – провідний навчальний заклад МНС України проводить передноворічну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення як акцію «Вогнегасники на ялинках» під гаслом «Запобігти, врятувати, допомогти».

24 грудня 2007, 14:00

На наукових засадах

Про ефективне та плідне життя Університету цивільного захисту України свідчать проведені науково-практичні конференції. Так, цікавою та надзвичайно корисною стала проведена 19 грудня 2007 року на базі навчального закладу науково-технічна конференція «Актуальні проблеми наглядово-профілактичної діяльності МНС України».