Новини - Сторінка 662

22 травня 2009, 09:22

Майбутні піротехніки Університету цивільного захисту МНС набувають професійних навичок

З 18-го травня до 25-го липня на базі Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України у с. Ватутіне Харківської області курсанти 1-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Університету цивільного захисту МНС відпрацьовуватимуть набуті протягом навчального року знання та навички з метою отримати робітничу професію «піротехнічні роботи».

21 травня 2009, 16:02

Викладач Університету цивільного захисту МНС став переможцем конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини» та отримав грант для продовження наукових досліджень

20-го травня у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулося урочисте нагородження переможців IV обласного конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини».

20 травня 2009, 13:33

Харківські школяри вважають відомчий журнал МНС «Надзвичайна ситуація» своїм другим підручником з предметів «Охорона безпеки життєдіяльності», «Охорона здоров’я», «Захисник Вітчизни».

Про це дізнались фахівці прес-служби Університету цивільного захисту України, коли у школах міста проводили акції із профорієнтації «Абітурієнт - 2009». Директори міських шкіл № 36, 71, 113, учні та вчителі мали одностайну думку – журнал МНС «Надзвичайна ситуація» можна впевнено вважати підручником з ОБЖ, «Охорони здоров’я», «Захисник Вітчизни» і готуватись за матеріалами відомчого друкованого видання до уроків.

19 травня 2009, 16:41

Триває 8-ий день перебування курсантів Університету цивільного захисту МНС у Німеччині

З 10-го до 20-го травня курсанти Університету цивільного захисту МНС перебуватимуть на стажуванні у пожежній школі міста Хайросберг. Прес-служба навчального закладу отримала чергові новини з Німеччини.

18 травня 2009, 15:30

СПРАВЖНЮ ШКОЛУ ЖИТТЯ ПРОХОДЯТЬ МАЙБУТНІ РЯТУВАЛЬНИКИ УНІВЕРСИТЕТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ МНС

16-го травня на базі навчально-тренувального полігону Університету цивільного захисту МНС, що у селі Фігурівка, розпочався табірний збір для курсантів-першокурсників
16 травня 2009, 08:43

Триває стажування курсантів Університету цивільного захисту МНС у Німеччині

Триває 5-ий день стажування курсантів Університету цивільного захисту МНС у пожежній школі міста Хайросберг.

15 травня 2009, 11:56

«Золота» Ялта Університету цивільного захисту України! Шалена Перемога творчої молоді МНС у Ялті!

Танцювальний колектив Університету МНС «FLAME» здобув шалену та безпрецедентну Перемогу на IV Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Чарівна Ялта»!

14 травня 2009, 13:03

Викладач Університету цивільного захисту МНС – чемпіон України з альпінізму

Під час травневих свят у Кримських горах традиційно проходив Чемпіонат України з альпінізму у класі малих гір. Це найвидовищніші змагання, виграти які завжди було престижно і в той же час дуже складно. 16 команд з різних регіонів країни змагалися за перемогу.