Новини - Сторінка 662

22 вересня 2010, 15:04

Директор Департаменту цивільного захисту МНС вручив дипломи кандидатів наук науково-педагогічним працівникам Національного університету цивільного захисту МНС

21-го вересня для курсантів та науково-педагогічних працівників Національного університету цивільного захисту України Директор Департаменту цивільного захисту генерал-майор служби цивільного захисту Василь Квашук провів лекцію за темою "Основні засади створення і функціонування Єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій". Після проведеного заходу Василь Павлович вручив дипломи кандидатів наук

22 вересня 2010, 11:36

Директор Департаменту цивільного захисту МНС провів лекцію для курсантів та науково-педагогічних працівників Національного вишу МНС

21 вересня 2010, 12:54

Вони поклялися бути оперативними, відважними та мужніми

Ранок вівторка, 21 вересня, в навчальному закладі був надзвичайно урочистим. Курсанти Національного вишу МНС біля стели "Доблесть Пожежного" на урочистому розводі заступили на бойове чергування до навчальної пожежно-рятувальної частини.

21 вересня 2010, 11:34

Міжнародне партнерство рятувальників працює на захист і безпеку людини. Делегація Національного університету цивільного захисту України працює у Львові на міжнародному семінарі.

Вже другий день поспіль викладачі та курсанти навчального закладу МНС разом із польськими спеціалістами проводять спільні тематичні семінари щодо принципів організації та функціонування європейського механізму цивільного захисту. Україно-польський проект щодо забезпечення безпеки людини здійснюється за активної участі Варшавської Головної школи пожежно-рятувальної служби.

20 вересня 2010, 15:54

21-го вересня курсанти Національного вишу МНС заступають на бойове чергування до навчальної пожежно-рятувальної частини

Завтра, 21-го вересня курсанти 2-го, 3-го та 4-го курсів факультету оперативно-рятувальних сил Національного університету цивільного захисту України на урочистому розводі заступають на бойове чергування до навчальної пожежно-рятувальної частини.

20 вересня 2010, 15:49

В Харькове фестиваль фантастики «Звездный мост» закончился пожаром. Газета «Вечерний Харьков»

18 сентября в центре Харькова на площади Свободы горела крыша Северного корпуса Харьковского национального университета имени В.Н.Каразина.

20 вересня 2010, 15:43

Сигнал «Збір» знову пролунав в Національному виші МНС

Сигнал  «Збір» знову пролунав в Національному виші МНС

У суботу, 18 вересня, о 17:22 до диспетчерської служби 101 надійшло повідомлення про пожежу в м. Харкові на площі Свободи, 6.

20 вересня 2010, 15:21

У харківському аеропорту пройдуть великомасштабні антитерористичні командно-штабні навчання

У харківському аеропорту  пройдуть великомасштабні антитерористичні командно-штабні навчання

22 вересня фахівцями підрозділів ГУ МНС в Харківській області, працівниками та курсантами Національного університету цивільного захисту України буде відпрацьовуватись епізод виникнення пожежі на авіаційному судні, захваченому терористами, в аеропорту ТОВ "Нью систем - АМ".