Новини - Сторінка 662

25 листопада 2006, 12:51

Із турботою про ближніх

Ось уже четвертий рік поспіль проводить шефську роботу Університет цивільного захисту України, традиційно відвідуючи обласний навчально-виховний комплекс для дітей з вадами слуху. Але 28 листопада - особливий день. По-перше, цьому навчальному закладові виповниться 110 років з дня заснування, по-друге, запланована зустріч буде проводитись у рамках відзначення Дня інвалідів. Уже стало доброю традицією зустрічатись із колективом, адміністрацією, вихованцями школи-інтернату. І хоча поїздки стали систематичними, але щоразу, під’їжджаючи до навчального закладу, відчуваєш якесь психологічне напруження. Кожна зустріч – хвилююча подія, особливо, якщо чекають діти, яким де в чому не посміхнулась доля.

24 листопада 2006, 14:01

Так тримати!

В період за 11 по 12 листопада 2006 року у м.Донецьу відбувся Чемпіонат Європи за карате (JKS), у якому в якості члена збірної Харківської області взяв участь слухач УЦЗУ (із Азербайджанської республіки) ст. лейтенант вн. сл. Раштієв Рашад Істмат огли. Під час змагань Раштієв Р.І. виборов II місце у командних змаганнях з куміте.

21 листопада 2006, 13:08

Чемпионат мира по кикбоксингу

13-15 ноября в Испании состоялся чемпионат мира по кикбоксингу. В составе сборной Украины выступали курсанты нашего университета. Курсанты 5-го курса Мелещенко Руслан и Тарабановский Дмитрий занял 2-е места до 60 кг. и 70 кг. соответственно.

20 листопада 2006, 16:05

Красота врятує світ

17 листопада 2006 року в Університеті цивільного захисту України відбувся щорічний конкурс „Міс Університет - 2006”, де право називатись найпривабливішою, найкмітливішою, найерудованішою виборювали 9 чарівних претенденток нашого студентства.

18 листопада 2006, 11:14

17 листопада – Міжнародний день студента

Харків по праву називають столицею студентства. У місті налічується сімдесят вузів І – ІV рівнів акредитації. Саме у Харкові навчаються молоді люди із сімдесяти країн ближнього та далекого зарубіжжя.

10 листопада 2006, 14:56

Підвищення культурного розвитку слухачів магістратури

З вересня 2006 року розпочалися навчання у слухачів магістратури групи М-06-2. В цій групі навчаються слухачі із всієї України. Для підвищення свого культурного рівня та ознайомлення з історичною та культурною спадщиною Харківщини, 9 вересня старшим інспектором магістратури старшим лейтенантом внутрішньої служби Руденко С.Ю. була організована екскурсія до Римсько-Католицького собору Приснодіви Марії м. Харкова. В екскурсії були висвітлені питання історії заснування та розвитку храму, та історія католіцизму.

10 листопада 2006, 11:43

І майбутні рятувальники шанують рідну мову

До Дня української писемності, що пройшов 9 листопада в Університеті цивільного захисту України, відбулися заходи, присвячені вшануванню рідної мови.

7 листопада 2006, 17:16

У команду КВК „ЧС” Університету цивільного захисту України закохалися усі харків’янки!

Нещодавно 4 листопада 2006 року наша команда КВК „Чрезвычайная ситуация” брала активну участь у сезоні ігор Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВК 1/8 фіналу в Будинку культури „Металіст”.