Новини - Сторінка 662

2 квітня 2010, 12:12

Про підвищення кваліфікації в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України (м.Київ)

Інститут державного управлінняу у сфері цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України (м.Київ) є єдиним в Україні вищим навчальним закладом, в якому щороку підвищують кваліфікацію керівники цивільного захисту різних рівнів із складу функціональних підсистем ЦЗ (міністерств, інших центральних органів виконавчої влади), територіальної підсистеми ЦЗ м. Києва (районних держадміністрацій, підприємств, установ і організацій), державні службовці МНС України, ректори та викладачі вищих навчальних закладів України.

31 березня 2010, 14:22

Украинские СМИ составили список «великолепной десятки» самых неблагополучных жилмассивов в стране. Район ХТЗ вошел в ТОП-10.

Украинские СМИ составили список «великолепной десятки» самых неблагополучных жилмассивов в стране.  Район ХТЗ вошел в ТОП-10.

В данном случае речь шла о самых знаменитых спальных районах Украины - жилых массивах на окраинах крупнейших городов страны, известных высоким уровнем уличной преступности и социальной депрессивностью, сообщает Интернет-сайт журнала "Корреспондент". В этот список вошел и харьковский район ХТЗ

31 березня 2010, 14:14

Харьковская областная прокуратура прокомментировала харьковским СМИ состояние дел по охране труда на производствах мегаполиса

Прокуратура области провела проверки соблюдения требований Закона Украины "Об охране труда".

31 березня 2010, 12:47

Зміцнюємо міжнародні зв’язки

Днями у залі засідань Вченої ради Харківського національного університету ім. Каразіна за ініціативи Польського освітнього фонду "Перспективи" та ректорату навчального закладу, за підтримки Ради ректорів Харківського регіону пройшов польсько-український круглий стіл "Разом задля якості освіти".

31 березня 2010, 11:30

Екологи Національного університету цивільного захисту стануть авторами наукових робіт щодо глобального потепління та візьмуть участь у розробках програми з екологічної безпеки «Ковчег»

Про це стало відомо після проведення у Харкові круглого столу "Глобальне потепління: екологічні проблеми". Ініціювали проведення наукової наради в останні дня березня провідні харківські вчені. У семінарі взяли участь студенти факультету техногенно-екологічної безпеки Національного вишу МНС на чолі з викладачем кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Оленою Шароватовою. Семінар молодих науковців та експертів в площині екологічної безпеки проводився у бібліотеці ім. В.Г. Короленка.

30 березня 2010, 12:20

До 65-річчя Великої Перемоги в Національному університеті цивільного захисту України створена «Жива книга пам’яті».

В грудні 2009 року в Національному університеті цивільного захисту стартувала соціально-виховна акція "Ніхто не забутий, ніщо не забуто" у рамках Інтернет-медіа проекту "Моя земля - земля моїх батьків".

29 березня 2010, 14:23

В комплексних виїзних заняттях Національного вишу МНС взяли участь начальники аварійно-рятувальних загонів спеціального призначення із 10 областей країни

Навчальні заходи проводила кафедра організації та технічного забезпечення аварійно-рятувальних робіт факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України.

29 березня 2010, 12:49

Активні методи навчання