Новини - Сторінка 670

25 квітня 2008, 11:42

Сайт выпускников Университета гражданской защиты Украины

Внимание! Сайт выпускников Университета гражданской защиты Украины – ведущего ВУЗа МЧС Украины, давшего путевку в жизнь десяткам тысяч своих воспитанников - будь то выпускники ХПТУ, ХИПБ, АПБУ, АГЗУ или УГЗУ - наконец-то открылся! Находите своих сокурсников, вспоминайте, общайтесь!

25 квітня 2008, 10:48

Гуманітарна акція

Ректор Університету цивільного захисту України Володимир Садковий підтримав гуманітарну ініціативу газети „Комсомольская правда в Украине”

25 квітня 2008, 10:28

В Університеті цивільного захисту України пройшла XII науково-технічна конференція курсантів та студентів "Запобігти, врятувати, допомогти"

23-24 квітня розпочала свою роботу XII науково-технічна конференція курсантів та студентів "Запобігти, врятувати, допомогти".

23 квітня 2008, 10:56

Комплексні навчання

Щороку удосконалюють свої навички практично майбутні рятівники Університету цивільного захисту України. Як-то кажуть, важко в навчанні – легко в бою. Неспроста так говорить народна мудрість. Саме практичних навичок, що потім вкрай будуть необхідні у подальшій небезпечній, але благородній роботі, набували курсанти Університету цивільного захисту України 18 квітня 2008 року у Зміївському та Нововодолазькому районі Харківської області.

23 квітня 2008, 10:35

Напередодні Великої Перемоги

Ніхто не забутий, ніщо не забуто...
Скільки б не минуло часу, великий День Перемоги назавжди залишається для всіх нас Днем пам’яті, скорботи по загиблих та шани наших дорогих ветеранів. У ці весняні святкові дні проходять зустрічі, мітинги на честь вшанування дорогих нам людей.

23 квітня 2008, 10:23

Хазяїн Чорнобильської Зони...Хто він?

Напередодні 22-ої річниці аварії на ЧАЕС ліквідатор і письменник Олександр Есаулов презентував курсантам Університету цивільного захисту свою останню книгу „Хозяин Зоны” про події в Чорнобилі у 1986 році. Це видання - оригінальна версія розвитку подій після трагедії. У книгу ввійшли романи-версії „Горькие воды» та «Факультет всеобщей любви».

23 квітня 2008, 10:08

Народная артистка СССР, Герой Украины Ада Роговцева напишет книгу о… пожарных. Она дала согласие приехать в Университет гражданской защиты Украины

Об этом Ада Николаевна рассказала на встрече с харьковчанами в рамках проведения Х Международного фестиваля «Мир книги 2008».

17 квітня 2008, 12:35

Університет цивільного захисту України радо зустрічав гостей з Німеччини

16 квітня перший віце-бургомістр міста Нюрнберга Хорст Фьортер у рамках візиту до Харкова відвідав Університет цивільного захисту України.