Новини - Сторінка 670

27 травня 2009, 09:29

Найкраща методична робота з безпеки життєдіяльності

21-22 травня на базі Одеського національного морського університету відбулася VIII Міжнародна науково-методична конференція «Безпека життєдіяльності людини – освіта, наука, практика». Більше 100 науковців з різних куточків нашої планети: Словакії, Німеччини, Росії, Польщі - взяли активну участь у заході. Серед них – завідувач кафедри безпеки життєдіяльності та екології Університету цивільного захисту МНС Юрій Буц, доцент кафедри безпеки життєдіяльності та екології Олег Третьяков та викладач тієї ж кафедри Олена Шароватова.

26 травня 2009, 13:41

Офіцер Університету цивільного захисту МНС отримала нагороду

25-го травня у приміщенні художнього музею міста Харкова відбувся традиційний щорічний фестиваль «Молодіжний лідер року 2009». Такий захід Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Київської районної у місті Харкові ради проводить уже всьоме.

22 травня 2009, 09:22

Майбутні піротехніки Університету цивільного захисту МНС набувають професійних навичок

З 18-го травня до 25-го липня на базі Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України у с. Ватутіне Харківської області курсанти 1-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Університету цивільного захисту МНС відпрацьовуватимуть набуті протягом навчального року знання та навички з метою отримати робітничу професію «піротехнічні роботи».

21 травня 2009, 16:02

Викладач Університету цивільного захисту МНС став переможцем конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини» та отримав грант для продовження наукових досліджень

20-го травня у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбулося урочисте нагородження переможців IV обласного конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини».

20 травня 2009, 13:33

Харківські школяри вважають відомчий журнал МНС «Надзвичайна ситуація» своїм другим підручником з предметів «Охорона безпеки життєдіяльності», «Охорона здоров’я», «Захисник Вітчизни».

Про це дізнались фахівці прес-служби Університету цивільного захисту України, коли у школах міста проводили акції із профорієнтації «Абітурієнт - 2009». Директори міських шкіл № 36, 71, 113, учні та вчителі мали одностайну думку – журнал МНС «Надзвичайна ситуація» можна впевнено вважати підручником з ОБЖ, «Охорони здоров’я», «Захисник Вітчизни» і готуватись за матеріалами відомчого друкованого видання до уроків.

19 травня 2009, 16:41

Триває 8-ий день перебування курсантів Університету цивільного захисту МНС у Німеччині

З 10-го до 20-го травня курсанти Університету цивільного захисту МНС перебуватимуть на стажуванні у пожежній школі міста Хайросберг. Прес-служба навчального закладу отримала чергові новини з Німеччини.

18 травня 2009, 15:30

СПРАВЖНЮ ШКОЛУ ЖИТТЯ ПРОХОДЯТЬ МАЙБУТНІ РЯТУВАЛЬНИКИ УНІВЕРСИТЕТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ МНС

16-го травня на базі навчально-тренувального полігону Університету цивільного захисту МНС, що у селі Фігурівка, розпочався табірний збір для курсантів-першокурсників
16 травня 2009, 08:43

Триває стажування курсантів Університету цивільного захисту МНС у Німеччині

Триває 5-ий день стажування курсантів Університету цивільного захисту МНС у пожежній школі міста Хайросберг.