Новини - Сторінка 670

29 квітня 2006, 11:33

Ювілейна Х-та міжнародна науково-практична конференція

26 та 27 квітня в Академії цивільного захисту України відбулася Х Ювілейна науково-технічна конференція курсантів та студентів „Запобігти, врятувати, допомогти”, в якій взяли участь представники  Гомельського інженерного інституту МНС Республіки Білорусь, Командно-інженерного інституту МНС Республіки Білорусь, делегація Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Академії цивільного захисту України. Також у роботі конференції взяли участь представники Харківського національного університету радіоелектроніки, національного технічного університету „ХПІ”, Харківської державної академії культури та ін.

29 квітня 2006, 11:30

На наукових засадах

В Академії цивільного захисту України продовжують проходити наукові та науково-практичні конференції. Так, 27 квітня 2006 року відбулась науково – практична конференція „Актуальні проблеми пожежної профілактики”, яку проводив факультет наглядово – профілактичної діяльності Академії цивільного захисту України.

27 квітня 2006, 17:50

Науково-практична конференція „Чорнобильська катастрофа та її вплив на екологічну ситуацію в Україні”

25 квітня 2006 року в Академії цивільного захисту України відбулась науково-практична конференція „Чорнобильська катастрофа та її вплив на екологічну ситуацію в Україні” (До 20-ї річниці Чорнобильської катастрофи), під час якої працювали наступні секції:
- Сучасна екологічна ситуація регіонів України;
- Техногенна безпека;
- Кризова психологія.
У конференції взяли участь представники більш ніж 30 вищих навчальних закладів, наукових установ, організацій та органів влади у сфері цивільного захисту та екологічної безпеки України, науковці з різних регіонів України (м. Харків, м. Київ, м. Львів, м. Луцьк, м. Івано-Франківськ, м. Черкаси, м. Полтава та ін.)

26 квітня 2006, 17:52

Чорнобильська честь Академії цивільного захисту України

У вересні 1986 року десять курсантів другого курсу Харківського пожежно-технічного училища МВС СРСР (нині Академія цивільного захисту  України при МНС України): Володимир Луконін, Роман  Кушхов, Автанділ Гагієв, Олексій Лобов, Віктор Горбенко, Віктор Сорокін, Олександр Коцюба, Анатолій Фролов, В’ячеслав Мішкевич  на чолі із курсовим офіцером  пожежного училища, лейтенантом внутрішньої служби Валерієм Косоговим брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. „Наші герої” – так називали їх в училищі після прибуття зі страшної зони відчудження. Вони так не вважали – просто добросовісно виконували свій службовий обов’язок.

25 квітня 2006, 09:58

Уперше студенти приймають Військову присягу

22 квітня в Академії цивільного захисту України тридцять шість кращих представників факультету підготовки фахівців для сфери цивільного захисту закінчили курс навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

18 квітня 2006, 11:19

Правила прийому до Академії

Затрерджені нові правила прийому до академії у 2006 році.
Докладніше.

17 квітня 2006, 11:14

Академія зустрічає гостей

8 квітня Академія цивільного захисту України радо зустрічала учнів випускних класів Харківської, Сумської, Донецької, Вінницької, Луганської, Миколаївської областей та АР Крим, випускників із дванадцяти шкіл Харкова. Проведення такого заходу стало вже традиційним і збирає щороку понад трьохсот зацікавлених у вступі до навчального закладу молодих людей.

7 квітня 2006, 15:51

Уперше в системі МНС. Міжвузівська координаційна рада

6 квітня уперше зібралися представники рад курсантського та студентського самоврядування вищих навчальних закладів МНС України. Вирішення спільних сучасних проблем молоді, обмін досвідом стало метою проведення такої координаційної ради, де слово для виступу мали учасники конференції Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та Академії цивільного захисту України.