Новини - Сторінка 670

25 жовтня 2010, 16:27

Курсанти та студенти Національного вишу МНС прагнуть знати галантні манери.

Курсанти та студенти  Національного вишу МНС  прагнуть знати галантні манери.

Днями у Національному університеті цивільного захисту МНС України в рамках соціально-виховного просвітницького медіа-проекту "O tempora, о mores!" - "О часи! О звичаї! Або, Вічні цінності культури буття" пройшов перший презентаційний майстер-клас для рятувальників "Сервірування столу. Культура застілля. Культура пиття". Його провели ресторатори й офіціанти французького ресторану "Шато", а також викладачі кафедри готельного і ресторанного бізнесу Харківського державного університету харчування й торгівлі. Тренінг-семінар поєднав лекційну та видовищно-ігрову частини презентаційного майстер-класу.

25 жовтня 2010, 15:33

Без права забуття. Курсанти-рятувальники пишуть про Велику Вітчизняну війну. Вихованці Національного вишу МНС продовжують університетську книгу пам’яті «Ніхто не забутий, ніщо не забуто»

Без права забуття. Курсанти-рятувальники пишуть про Велику Вітчизняну війну. Вихованці Національного вишу МНС  продовжують університетську книгу пам’яті «Ніхто не забутий, ніщо не забуто»

Першокурсники факультету пожежної безпеки НУЦЗУ пройнялися хронікою і документами Великої Вітчизняної. І цікаво, що ця хроніка і документи із сімейних фотоальбомів. Курсанти згадують про долі рідних людей, членів родини, які зазнали лиха і поневірянь війни. Допомагають вихованцям батьки, дідусі, прабабусі. Університетська електронна книга пам'яті "Ніхто не забутий, ніщо не забуто" накопичується хронікально-документальними переказами.

25 жовтня 2010, 11:19

Відтепер курсанти Національного вишу МНС проходять практичне навчання у підрозділах ГУ МНС України в Харківській області

Таке рішення було прийняте керівництвом Національного університету цивільного захисту України і погоджене із ГУ МНС України в Харківській області.

22 жовтня 2010, 14:11

Завдяки професійним діям органів та підрозділів МНС фактично жодна надзвичайна ситуація у 2010 році не набула катастрофічного характеру

Президент України дав гідну оцінку праці рятувальників. Про це повідомив т.в.о. Міністра МНС України Михайло Болотських під час засідання колегії, яка щойно відбулася у Києві.
Прес-служба МНС України детально повідомляє про хід та учасників наради на головній сторінці новин офіційного відомчого сайту. В роботі підсумкової колегії взяв участь ректор Національного університету цивільного захисту України, генерал-лейтенант Володимир Садковий.

21 жовтня 2010, 12:45

В Харьковской области прошли учения по ликвидации химических аварий. В них были задействованы рота химической защиты и образец пожарного танка.

В Харьковской области  прошли учения по ликвидации химических аварий.  В них были задействованы рота химической защиты и образец пожарного танка.

Во вторник, 19 октября, в с.Первомайское Шевченковского района, на складе хранения компонентов ракетного топлива воинской части А 2136 прошли тактико-специальные учения представителей органов управления и сил гражданской защиты Харьковской области по ликвидации чрезвычайных ситуаций. В учениях приняли участие курсанты, преподаватели, сотрудники лаборатории экстремальной и кризисной психологии Национального университета гражданской защиты Украины.

21 жовтня 2010, 12:06

В гостях у харьковских спасателей - французский ресторан и эксперты по ресторанному этикету.

В гостях  у харьковских спасателей -  французский ресторан и эксперты по ресторанному этикету.

22 октября в Национальном университете гражданской защиты МЧС Украины стартует
социально-воспитательный просветительский медиа-проект "O TEMPORA, O MORES! - О времена! О нравы! Или вечные ценности культуры бытия".

20 жовтня 2010, 12:13

Курсанти та науково-педагогічні працівники Національного вишу МНС узяли участь у тактико-спеціальних навчаннях

19-го жовтня у с. Первомайське Шевченківського району Харківської області проводились тактико-спеціальні навчання органів управління та сил цивільного захисту Харківської області щодо готовності їх до ліквідації надзвичайних ситуацій.