Новини - Сторінка 673

10 листопада 2006, 11:43

І майбутні рятувальники шанують рідну мову

До Дня української писемності, що пройшов 9 листопада в Університеті цивільного захисту України, відбулися заходи, присвячені вшануванню рідної мови.

7 листопада 2006, 17:16

У команду КВК „ЧС” Університету цивільного захисту України закохалися усі харків’янки!

Нещодавно 4 листопада 2006 року наша команда КВК „Чрезвычайная ситуация” брала активну участь у сезоні ігор Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВК 1/8 фіналу в Будинку культури „Металіст”.

7 листопада 2006, 17:11

Освіта і наука Харківщини

Уже традиційним стало на Харківщині проведення конкурсу „Вища освіта Харківщини - Кращі імена”. Цей конкурс проводиться вже ввосьме.

2 листопада 2006, 15:30

В університеті видано новий електронний підручник

В університеті видано новий електронний підручник “Організація аварійно-рятувальних робіт” В.Г. Аветисян, Ю.М. Сенчихін, С.В. Кулаков, В.В. Тригуб. За загальною редакцією В.П. Садкового.

28 жовтня 2006, 12:17

На наукових засадах

Про ефективність наукового життя в університеті свідчать проведені науково-практичні конференції.

Цікавою і надзвичайно корисною стала науково-практична конференція, проведена 26 жовтня факультетом оперативно-рятувальних сил Університету (начальник – кандидат технічних наук полковник внутрішньої служби Юрій Сенчихін).

28 жовтня 2006, 11:45

Рік на посаді: ректор звітує перед громадськістю

31 жовтня 2006 року рівно рік тому генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Садковий став ректором Університету цивільного захисту України.

28 жовтня 2006, 11:38

Психологічна служба МНС сьогодні

26 жовтня Університет цивільного захисту України радо приймав представників ЗМІ. На порядку денному було єдине слушне питання – роль психологічної служби МНС при виникненні надзвичайних ситуацій. Як виявив час, сьогодні така служба вкрай необхідна та затребувана. Підтвердженням цьому є дії практичних психологів при виникненні екстремальних ситуацій, наприклад, події в Новобогданівці, резонансні вибухи у Харкові, проведення рятувальних робіт у Західній Україні, катастрофа російського літака ТУ-154.

23 жовтня 2006, 10:13

Інновації в Україні

Те, що вперше впроваджено в Україні, застосовується в Університеті цивільного захисту України.

Міцного здоров’я ми завжди бажаємо одне одному, коли вітаємо зі святом, з днем народження. Це стосується абсолютно всіх. А от бажати міцного здоров’я тим, хто за екстреним викликом виїжджає на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій, вкрай необхідно буває щохвилини. Рятівники дбають про здоров’я та життя людей, а хто ж подбає про самих працівників МНС?