Новини - Сторінка 673

17 червня 2009, 12:46

Увага!

17 червня 2009, 12:22

Профессия сапера востребована и в мирное время. Виталий Барбашин - человек первого шага.

В «тревожном» чемодане Виталия Барбашина есть все для разминирования.

17 червня 2009, 03:00

В "тревожном" чемодане Виталия Барбашина есть все для разминирования.

11 червня 2009, 16:02

Напалму жаркість «язиків» - уже не проблема для справжніх чоловіків!

З 28 травня до 6 червня в навчальному таборі Університету цивільного захисту МНС (сел. Фігуровка) першокурсники набували майстерності у двобої з вогнем. Курсанти таке випробування вогнем, коли сам-на-сам залишаєшся з бойовою запальною рідиною, прозвали «самогасінням».

11 червня 2009, 09:32

Українські та шведські рятувальники наводять мости дружби та співпраці

З 9 до 11 червня у межах реалізації проекту «Партнерське співробітництво між МНС України та рятувальною службою Швеції» триває візит шведської делегації до Університету цивільного захисту МНС у Харкові.

10 червня 2009, 11:08

Партнерське співробітництво шведських рятувальників та Університету цивільного захисту України.

Рятувальники Університету МНС 9 червня зустрічали коллег із Швеції. Як стало відомо, з 30 серпня по 6 вересня 2009 року у Харкові, на базі Університету цивільного захисту МНС України пройдуть сумісні ширкомасштабні тренінг-навчання із рятувальниками Швеції. Під час проведення тренінгу українські та шведські колеги відпрацюють правила проведення рятувальних робіт та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації під час аварії автобусів.

4 червня 2009, 17:19

Рішення КОЛЕГІЇ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

"Про стан підготовки до проведення вступної кампанії 2009 року та головні завдання вищих навчальних закладів щодо забезпечення рівного доступу до здобуття вищої освіти"
4 червня 2009, 15:56

Таланти в погонах

Саме таку назву мав захоплюючий концерт, що відбувся 3-го червня в Палаці культури Червонозаводського району міста Харкова. Ініційована минулого року Університетом цивільного захисту МНС соціальна акція «Таланти в погонах» зібрала творчі колективи художньої самодіяльності вищих навчальних закладів військових формувань та силових структур м. Харкова – Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, Академії внутрішніх військ МВС України, Університету цивільного захисту України.