Новини - Сторінка 673

2 грудня 2008, 13:05

Знай наших

28 та 30 листопада в Українському культурному центрі «Юність» відбувся IX обласний фестиваль гумору та сатири «Шельменко вітає», де вперше взяв участь танцювальний колектив Університету цивільного захисту України «Flame» під керівництвом Віктора Кульбакіна.

28 листопада 2008, 12:49

Здивуй мене, Америко!

Студентка 4 курсу психологічного факультету Університету цивільного захисту України Юлія Дерека працювала в Америці рятувальницею на березі Атлантичного океану, на пляжі у місті Мертлбіч. Крім того, у США дівчина вивчала національні правила пожежної безпеки й ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, систему роботи служби екстренного реагування 911, історію пожежної справи заокеанської країни.

27 листопада 2008, 13:44

Спортивна гордість Університету цивільного захисту України

Сьогодні Валентин Головко – курсант 5-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Університету цивільного захисту України та захоплюється професіонально боксом.

27 листопада 2008, 12:12

Вітаємо!

24 листопаду 2008 року, міський голова м. Харкова М.М. Добкін, нагороджував переможців ХІV-го міського конкурсу наукових студентських робіт. За результатами конкурсу в номінації «Цивільний захист та охорона праці» робота курсанта Пріт Євгена Анатолійовича (науковий керівник доцент кафедри організації забезпечення цивільного захисту в надзвичайних ситуаціях к.т.н., доц. Попов Іван Іванович) зайняла перше місце.

25 листопада 2008, 15:15

МНС завжди буде відкритим для тісної співпраці з працівниками ЗМІ

Надзвичайно важливо, щоб суспільство й органи влади оперативно отримували об`єктивну та чітку інформацію про роботу МНС, аби засоби масової інформації створювали правдиву картину діяльності Міністерства, – зазначив Міністр МНС Володимир Шандра на семінарі для помічників відомчих територіальних управлінь і вищих навчальних закладів, які відповідають за взаємодію зі ЗМІ та громадськістю.

25 листопада 2008, 14:57

Вшановуючи минуле, ми будуємо своє майбутнє… Пам’ятаймо!

Вшановуючи минуле, ми будуємо своє майбутнє… Пам’ятаймо! 22 листопада у День вшанування пам’яті загиблих від голодомору 1932-1933 років за ініціативи керівництва курсу та на чолі з куратором Шароватовою О.П. курсанти 4-го курсу факультету ЦЗНіТ відвідали виставку історичного музею «Свіча скорботи. Голодомор в Україні 1932-1933 років».

24 листопада 2008, 15:07

Університет цивільного захисту України – в п’ятірці кращих та найпомітніших вищих навчальних закладів Харківщини. Рейтинг регіонального щотижневика „Газета по-харьковски”.

Як повідомила прес-службі Університету цивільного захисту головний редактор видання „Газета по-харьковски...” Євгенія Цинклер, міні-рейтинг складали журналісти „Газети...” за особистої ініціативи, колегіально, керуючись кількістю статей в „Газеті...” за останні два роки, в яких розповідалось про життя студентів (курсантів) навчальних закладів першої столиці, навчально-виховний процес та наукові здобутки вишів.