Новини - Сторінка 676

15 листопада 2010, 14:03

Обов’язки громадян і права міліції, професійний бокс і …подорож по небу. Або пізнавально-захоплюючий відпочинок першокурсників-рятувальників

Минулими вихідними курсанти першого курсу факультетів пожежної безпеки та оперативно-рятувальних сил зустрічали керівників підрозділів громадської безпеки райвідділів міліції міста Харкова. Рятувальники прослухали лекцію "Обов'язки громадян України та права працівників міліції щодо забезпечення громадського порядку" щодо відповідальності за скоєння правопорушень.

12 листопада 2010, 15:43

Віктора Балогу призначено Міністром МНС

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1021/2010
Про призначення В.Балоги Міністром України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
Призначити БАЛОГУ Віктора Івановича Міністром України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ
12 листопада 2010 року

12 листопада 2010, 14:52

Всеукраїнська конференція студентських наукових досліджень

До Дня української мови та писемності студенти другого курсу Національно університету цивільного захисту України взяли участь у Всеукраїнській конференції студентських наукових досліджень з української мови за професійним спрямуванням.

12 листопада 2010, 14:29

Студентка Національного університету цивільного захисту МНС стала чемпіонкою світу з гирьового спорту

Днями в італійському місті Оледжіо відбувся XVIII міжнародний чемпіонат з гирьового спорту. Силою мірялися більше 200 спортсменок із 20 держав. Приємно і водночас дивно, що саме на цих змаганнях І місце серед юніорів у ваговій категорії до 60 кілограмів та ІІ місце серед жінок у тій же ваговій категорії посіла Олена Меркулова, п'ятикурсниця факультету техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України.

12 листопада 2010, 13:36

В гостях у курсантів Національного університету цивільного захисту МНС побували вихованці Харківської Духовної Семінарії

Обмінятись досвідом, ознайомитись із побутом, дозвіллям та ще й просто потоваришувати вирішили курсанти Національного університету цивільного захисту України та вихованці Харківської Духовної Семінарії при Свято-Покровському чоловічому монастирі.

12 листопада 2010, 11:56

День української писемності в Національному університеті цивільного захистуУкраїни

Дев'ятого листопада українська громадськість відзначала День української писемності та мови. Національний університет цивільного захисту України також не залишився осторонь цієї знаменної дати.

10 листопада 2010, 15:06

Ректоры Харьковских вузов прогнозируют в 2011 году наименьшее количество абитуриентов за последние 20 лет

"Первокурсников в вузах страны в 2011 г. будет очень мало. Их количество будет наименьшим за последние 20 лет", - заявил в своей недавней пресс-конференции ректор Харьковского национального педагогического университета им.Г.Сковороды Иван Прокопенко. По его словам, в школах Харьковской области в 2011 г. будет всего около 8 тыс. выпускников, что в два раза меньше, чем в 2010 г. "В последующие годы будет немного больше выпускников школ", - отметил Иван Федорович.

10 листопада 2010, 13:04

ВЛАДИМИР ПАЛЮХ НАГРАЖДЕН ПОЧЕТНЫМ ОТЛИЧИЕМ ХАРЬКОВСКОГО ОБЛАСТНОГО СОВЕТА «СЛОБОЖАНСКАЯ СЛАВА»

Соответствующее распоряжение подписал председатель Харьковского областного совета Сергей Чернов.
За многолетний труд по обеспечению пожарной безопасности в Харьковской области, высокий профессионализм, плодотворную научную и педагогическую деятельность, подготовку высококвалифицированных кадров для органов и подразделений гражданской защиты и по случаю 75-летия со дня рождения, почетным отличием Харьковского областного совета "Слобожанская слава" награжден Владимир Палюх - полковник в отставке, бывший ректор Харьковского института пожарной безопасности МВД Украины (1993 - 1998 гг.), старший научный сотрудник отдела научно-методического центра учебных заведений МЧС Украины Национального университета гражданской защиты Украины.
Новости сайта Харьковского облсовета