Новини - Сторінка 676

10 жовтня 2007, 11:12

Заохочувальна поїздка до Криму

З 5 до 8 жовтня курсанти ІІ курсу факультету цивільного захисту населення і територій Університету цивільного захисту України побували на Південному березі Криму, відвідали захоплюючі екскурсії стародавнього та нового Криму, побачили його пам’ятні місця.

5 жовтня 2007, 17:09

Запрошуємо до участі у конференції «Об’єднання теорії та практики – залог підвищення боєздатності пожежно-рятувальних підрозділів»

Шановні колеги!

Запрошуємо прийняти участь у роботі науково-технічної конференції «Об’єднання теорії та практики – залог підвищення боєздатності пожежно-рятувальних підрозділів», яка відбудеться 12.12.2007. Конференцію проводить факультет оперативно-рятувальних сил Університету цивільного захисту України.

Детальна інформація в інформаційному повідомленні.

1 жовтня 2007, 18:24

Випускник – гарнізон: перспективи, проблеми, задачі

Як живеться й працюється сьогодні випускнику Університету цивільного захисту України у гарнізоні, з якими проблемами йому доводиться зіткатися, наскільки довгостроковою є його службова діяльність в гарнізоні? На ці та інші питання 28 вересня дав слушні відповіді заступник начальника ГУ МНС України в Луганській області – начальник управління по роботі з особовим складом полковник внутрішньої служби Юрій Яригін, метою приїзду якого стало зустріч із керівництвом та особовим складом курсантських та студентських підрозділів Університету цивільного захисту України.

1 жовтня 2007, 16:28

Гордість Університету – гордість міста

Майбутній рятівник Університету цивільного захисту України став стипендіатом міського голови.

27 вересня 2007, 09:00

Напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек

Чим живе сьогодні загальна бібліотека Університету цивільного захисту України, які плани і перспективи її розвитку?

19 вересня 2007, 14:00

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників цивільного захисту

17 вересня у Харкові відбулися урочистості в Палаці культури Залізничника з нагоди Дня працівників цивільного захисту, біля якого було продемонстровано техніку пожежно-рятувальних підрозділів області, рятувальною службою міста було продемонстровано деякі епізоди щодо рятування людей у надзвичайних ситуаціях, а потім – святковий концерт, організований силами Головного управління МНС в Харківській області та Університетом цивільного захисту України.

14 вересня 2007, 09:30

Прийняття Присяги

15 вересня 276 першокурсників Університету цивільного захисту України дадуть урочисту клятву бути відданими українському народові

11 вересня 2007, 16:48

До Дня працівників цивільного захисту

Сьогодні в Університеті цивільного захисту України відбулося урочисте відкриття стели «Доблесть Пожежного»

Відтепер кожний курсант, починаючи з 2-го курсу своє стажування в навчальній пожежно-рятувальній частині Університету цивільного захисту України, перш, ніж приступити до чергування, дасть клятву захищати та берегти життя і здоров’я людини у будь-якій надзвичайній ситуації перед стелою «Доблесть Пожежного». І справді, слова Володимира Гіляровського «Каждый пожарный – герой, он каждый день рискует жизнью», взяті із його книги «Москва и москвичи» стануть символом вірності обраній професії – пожежного-рятівника.