Новини - Сторінка 681

14 травня 2008, 11:26

16-17 ТРАВНЯ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ ПРОВОДИТЬ ПРЕС-ТУР ЗА УЧАСТІ ЖУРНАЛІСТІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ЗМІ

Прес-тур «Один день з життя рятівників» відбудеться у рамках проведення ІІ Фестивалю художньої самодіяльності ВНЗів МНС України «Палаючі серця», з нагоди 80-річчя з дня заснування УЦЗУ та напередодні святкування Дня журналіста.

25 квітня 2008, 16:07

Команда КВК «ЧС» Університету цивільного захисту України здобула перемогу у Харківській міській лізі КВК

24 квітня у кіноконцертній залі «Україна» відбувся фінал Харківської міської відкритої молодіжної ліги КВК, в якому взяли участь 5 команд: «Роял Флеш» (Національний фармацевтичний університет), «В.В.» (Національний університет Внутрішніх Справ), «Сборная Бразилии» (Харківський держуніверситет ім. Каразіна), «Дети первой» (Національний педагогічний університет), а також збірна команда «ЧС» Університету цивільного захисту України.

25 квітня 2008, 11:42

Сайт выпускников Университета гражданской защиты Украины

Внимание! Сайт выпускников Университета гражданской защиты Украины – ведущего ВУЗа МЧС Украины, давшего путевку в жизнь десяткам тысяч своих воспитанников - будь то выпускники ХПТУ, ХИПБ, АПБУ, АГЗУ или УГЗУ - наконец-то открылся! Находите своих сокурсников, вспоминайте, общайтесь!

25 квітня 2008, 10:48

Гуманітарна акція

Ректор Університету цивільного захисту України Володимир Садковий підтримав гуманітарну ініціативу газети „Комсомольская правда в Украине”

25 квітня 2008, 10:28

В Університеті цивільного захисту України пройшла XII науково-технічна конференція курсантів та студентів "Запобігти, врятувати, допомогти"

23-24 квітня розпочала свою роботу XII науково-технічна конференція курсантів та студентів "Запобігти, врятувати, допомогти".

23 квітня 2008, 10:56

Комплексні навчання

Щороку удосконалюють свої навички практично майбутні рятівники Університету цивільного захисту України. Як-то кажуть, важко в навчанні – легко в бою. Неспроста так говорить народна мудрість. Саме практичних навичок, що потім вкрай будуть необхідні у подальшій небезпечній, але благородній роботі, набували курсанти Університету цивільного захисту України 18 квітня 2008 року у Зміївському та Нововодолазькому районі Харківської області.

23 квітня 2008, 10:35

Напередодні Великої Перемоги

Ніхто не забутий, ніщо не забуто...
Скільки б не минуло часу, великий День Перемоги назавжди залишається для всіх нас Днем пам’яті, скорботи по загиблих та шани наших дорогих ветеранів. У ці весняні святкові дні проходять зустрічі, мітинги на честь вшанування дорогих нам людей.

23 квітня 2008, 10:23

Хазяїн Чорнобильської Зони...Хто він?

Напередодні 22-ої річниці аварії на ЧАЕС ліквідатор і письменник Олександр Есаулов презентував курсантам Університету цивільного захисту свою останню книгу „Хозяин Зоны” про події в Чорнобилі у 1986 році. Це видання - оригінальна версія розвитку подій після трагедії. У книгу ввійшли романи-версії „Горькие воды» та «Факультет всеобщей любви».