Новини - Сторінка 682

10 вересня 2009, 15:32

Напередодні дня прийняття Присяги курсанти-першокурсники поділились, що ж для них значить клятва вірності своєму народові

12-го вересня на Меморіальному комплексі Слави курсанти-першокурсники дадуть клятву вірності українському народові. 220 курсантів та 3 слухачі Республіки Таджикістан урочисто приймуть обітницю вірності своїй Батьківщині. Напередодні цього знаменного у житті кожного курсанта дня першокурсники поділились своїми думками щодо значимості ритуалу прийняття Присяги.

4 вересня 2009, 12:08

Міжнародні зв’язки міцніють

З 31-го серпня до 4-го вересня 2009 року на базі Університету цивільного захисту МНС у межах реалізації проекту «Партнерське співробітництво між МНС України, Управлінням рятувальної служби Естонії та Державною рятувальною службою Швеції» відбувся навчально-тренувальний курс з рятування постраждалих при аваріях на транспорті.

1 вересня 2009, 12:31

Першовересень в Університеті цивільного захисту МНС

Пізнавально та надзвичайно яскраво у Харкові, в Університеті цивільного захисту МНС, пройшов день 1-го вересня.

31 серпня 2009, 14:55

Першого вересня в Університеті цивільного захисту пройдуть урочистості до Дня знань

Цьогоріч майже 500 першокурсників уперше увійдуть до аудиторій Університету цивільного захисту України.

Першого вересня курсанти та студенти отримають не тільки практичне підтвердження свого права навчатися в університеті, але вони повинні будуть перейнятися глибокою відповідальністю за кожен свій крок і вчинок. Адже застосовуючи здобуті знання і навички курсанти та студенти навчального закладу повинні стати основою гарантії безпеки наших громадян.

28 серпня 2009, 14:13

Професор Університету цивільного захисту МНС отримала високу державну нагороду

Міністр МНС Володимир Шандра та перший заступник глави Секретаріату Президента України Юрій Єхануров вручили високі державні нагороди рятувальникам МНС за самовіддану працю та з нагоди Дня Незалежності України.

28 серпня 2009, 11:14

Навчально-методичні збори в Університеті цивільного захисту МНС

27-28 серпня в Університеті цивільного захисту МНС пройшли навчально-методичні збори з науково-педагогічними працівниками навчального закладу.

25 серпня 2009, 15:52

Парад – почесна і відповідальна справа

Щороку до Дня Незалежності України на центральній вулиці нашої столиці проводиться парад військ, що традиційно є символом урочистого віддання військового вітання, данини любові та поваги нашій Вітчизні. Цьогоріч 24-го серпня Університет цивільного захисту МНС представляв Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від Чорнобильської катастрофи.

25 серпня 2009, 11:20

Перше випробування для першокурсників МНС

На Харківщині молоде поповнення великої курсантської родини Університету цивільного захисту МНС проходить курс молодого бійця на навчально-тренувальному полігоні у с. Фігурівка, що розпочався 15 серпня і триватиме до 29 серпня. Це, по суті, перевірка новачків на витривалість, зміцнення дружних та товариських стосунків.