Новини - Сторінка 7

4 вересня 2017, 12:28

Ректор НУЦЗУ Володимир Садковий – персона Всеукраїнського журналу «Дипломат»

Інтерв’ю генерал-лейтенанта служби цивільного захисту Володимира Петровича Садкового у рубриці «Освіта» присвячене питанням підготовки кадрів для підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також презентації провідного вишу ДСНС читачам журналу.
Прес-служба університету пропонує ознайомитись з публікацією інтерв’ю ректора в журналі.

4 вересня 2017, 12:07

Співробітники НУЦЗУ отримали міжнародні сертифікати

Днями начальник наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту Навчально-науково-виробничого центру Вікторія Шведун та начальник наукового відділу з проблем державної безпеки Навчально-науково-виробничого центру Володимир Стрельцов отримали міжнародні сертифікати Business English Certificate Vantage від Cambridge English Language Assessment.

4 вересня 2017, 11:51

Начальник кафедри НУЦЗУ став учасником міжнародної програми підготовки фахівців з гуманітарного розмінування

З 28 серпня до 01 вересня начальник кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки Національного університету цивільного захисту України полковник служби цивільного захисту Ігор Толкунов взяв участь у програмі підготовки фахівців з гуманітарного розмінування в рамках проекту «Support to the Ukrainian Emergency Situations Service in establishment of the training system in the field of humanitarian demining». Захід відбувся на базі Естонської академії безпеки у м. Таллінн.

4 вересня 2017, 11:40

Науково-технічному журналу «Техногенно-екологічна безпека» присвоєно міжнародний стандартний серійний номер ISSN

У 2017 році Національний університет цивільного захисту України отримав свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації «Науково-технічний журнал «Техногенно-екологічна безпека». Наразі Науково-технічному журналу «Техногенно-екологічна безпека» присвоєно міжнародний стандартний серійний номер (англ. International Standard Serial Number (ISSN)).

4 вересня 2017, 11:39

До НУЦЗУ для проходження курсу підвищення кваліфікації прибули слухачі

4 вересня  до Національного університету цивільного захисту України на курс післядипломної освіти прибули слухачі з різних областей України для проходження курсу підвищення кваліфікації.

2 вересня 2017, 10:37

Присяга и посвящение в студенты.

Профессорско - преподавательский состав, сотрудники деканата, курсанты и студенты факультета техногенно - экологической безопасности поздравляют молодое пополнение факультета и всех первокурсников университета с принятием Присяги и посвящением в студенты!

1 вересня 2017, 16:37

Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький відвідав НУЦЗУ

Перший заступник Голови ДСНС  України Олег Мельчуцький відвідав НУЦЗУ

1 вересня у День Знань перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Олег Мельчуцький відвідав Національний університет цивільного захисту України.

1 вересня 2017, 13:58

Першокурсники НУЦЗУ присягнули на вірність українському народові та пройшли ритуал Посвяти у студенти

1 вересня у День Знань 177 курсантів Національного університету цивільного захисту України склали Присягу служби цивільного захисту, а також разом із 154 першокурсниками навчального закладу пройшли ритуал Посвяти у студенти.