Новини - Сторінка 7

14 листопада 2017, 16:00

Виїзне лабораторне заняття для майбутніх хіміків НУЦЗУ

13 листопада 2017 р. старший викладач кафедри спеціальної хімії та хімічної технології Національного університету цивільного захисту України Христич Олена Валеріївна в межах вивчення  дисципліни «Загальна хімічна технологія» провела лабораторний практикум із курсантами та студентами 3-го курсу університету.
14 листопада 2017, 15:59

Виїзні заняття для майбутніх інженерів з охорони праці НУЦЗУ

13 листопада старший викладач  кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Національного університету цивільного захисту України Цимбал Б.М. провів виїзні заняття для студентів 3-ого курсу спеціалізації «Охорона праці» з дисципліни «Управління та нагляд у галузі охорони праці», що відбулося на базі українсько-британського підприємства «Українська чайна фабрика Ahmad Tea» у Харкові.

13 листопада 2017, 15:25

Співробітники НУЦЗУ провели День цивільного захисту у харківській школі

09 листопада співробітники Національного університету цивільного захисту України провели День цивільного захисту у загальноосвітній середній школі № 108.

13 листопада 2017, 15:01

Спортсмени НУЦЗУ – переможці та призери чемпіонату України з панкратіону

Спортсмени НУЦЗУ – переможці та призери чемпіонату України  з панкратіону

10-12 листопада в місті Суми відбувся чемпіонат України з панкратіону. В змаганнях взяли участь понад 400 спортсменів з різних куточків нашої держави.

13 листопада 2017, 14:44

В НУЦЗУ побачив світ черговий випуск Вісника Національного університету цивільного захисту України (Серія: Державне управління)

Побачив світ черговий випуск Вісника Національного університету цивільного захисту України (Серія: Державне управління), підготовлений за загальною редакцією ректора НУЦЗУ Володимира Петровича Садкового на базі навчально-науково-виробничого центру.

13 листопада 2017, 14:39

Ім’я в літопис Університету

Шанованому ветеранові пожежної охорони Анатолію Петровичу Обозному – 75

13 листопада 2017, 14:28

Християнське виховання молоді – запорука здорового суспільства

10 – 11 листопада курсанти і працівники Національного університету цивільного захисту України зустрілися з протоієреєм храму Софії Премудрості Божої Андрієм Павлюком.

13 листопада 2017, 12:41

Профорієнтаційна робота в НУЦЗУ триває

Науково-педагогічні працівники кафедри пожежної та рятувальної підготовки Національного університету цивільного захисту України продовжують проведення заходів щодо профорієнтаційної роботи в школах міста Харків.