Новини - Сторінка 7

19 червня 2018, 11:25

Fulbright Scholar Award 2018-2019

15 червня 2018 року Цокота Вікторія, провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології НУЦЗУ отримала грант Програми академічних обмінів імені Фулбрайта на проходження наукового стажування в Університеті Південної Каліфорнії (USC University of Southern California, Лос Анжелес, США).

18 червня 2018, 12:13

Участь старшого викладача кафедри НУЦЗУ у міжнародній науково-практичній конференції

7-8 червня старший викладач кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки Цимбал Б.М. взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Агроекологічні аспекти виробництва та переробки продукції сільського господарства» та виступив з доповіддю з теми «Підвищення рівня безпеки виробничих процесів на борошномельних підприємствах».

18 червня 2018, 09:25

Вихідні на навчальному полігоні НУЦЗУ

Триває навчальний збір для першокурсників НУЦЗУ на навчально-тренувальному полігоні в ур. Фігурівка Харківскьої області. Так, суботній ранок розпочався з марш-переходу та комплексного заняття з ОСВП. Після обіду було проведено державно-правове інформування з теми «22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні».

18 червня 2018, 08:15

Науковець НУЦЗУ взяла участь у Всеукраїнській семінар-нараді з питань підготовки й атестації кадрів вищої кваліфікації в галузі знань “Державне управління”

14-15 червня 2018 року відбувся Всеукраїнський семінар-нарада з питань підготовки й атестації кадрів вищої кваліфікації в галузі знань “Державне управління”.

16 червня 2018, 10:40

Зустрічі випускників Національного університету цивільного захисту України тривають

16 червня у черговий раз випускники різних років довели свою безмежну любов до рідної альма-матер.

15 червня 2018, 15:10

Науковець НУЦЗУ взяв участь у Міжнародному консультативному семінарі щодо контролю значних аварій, пов'язаних із небезпечними речовинами.

З метою прискорення імплементації Директиви ЄС «SEVESO III» та в рамках реалізації проекту «Вдосконалення національної системи нормативного регулювання у сфері хімічної безпеки та захисту» 12-13 червня тривав Міжнародний консультативний семінар за організації ОБСЄ щодо контролю значних аварій, пов'язаних із небезпечними речовинами.

15 червня 2018, 15:08

Практика. Річки Харкова (відео)

16 травня 2018 р. розпочалась практика у студентів-екологів другого курсу під керівництвом доцентів кафедри ОП та ТЕБ Бригади О.В. та Рибалової О.В. Перше заняття відбулось на ріках м. Харкова – Немишля та Лопань.
В нашому місті цілих 4 річки – це Уди, Лопань, Харків та Немишля. Відповідно до географічної класифікації р. Лопань і р. Уди відносяться до середніх річках, р. Харків і р. Немишля - до малих. Загальна протяжність річок в межах міста становить близько 58 км. Харківські річки та їх притоки досить дрібні і тому несудохідні. Всі 4 річки тісно пов'язані між собою і є притоками один одного.

15 червня 2018, 10:50

Харківський університет ДСНС відвідала група експертів Лісової служби США

14 червня Національний університет цивільного захисту України відвідали експерти Лісової служби США. До складу закордонної делегації увійшли: Блейк Роджерс Воррен, представник головного офісу Лісової служби США, Річард Джозеф Ласко, представник Лісової служби США, координатором зустрічі виступив Петро Павліченко.