Новини - Сторінка 7

10 травня 2018, 10:24

12.05 - на навчально-тренувальному полігоні НУЦЗУ відбудеться відкриття табірного збору для першокурсників. Акредитація ЗМІ

12 травня з 10.00 до 12.00 на навчально-тренувальному полігоні Національного університету цивільного захисту України, що в урочищі Фігурівка Харківської області, відбудеться відкриття табірного збору для 131 першокурсника навчального закладу. Табірний збір триватиме з 7 травня до 22 червня. На заході будуть присутніми керівництво Чугуївської райдержадміністрації, НУЦЗУ, гості та батьки першокурсників, на плацу в однострої вишикуються випускники навчального закладу 2003 року.

9 травня 2018, 12:41

Керівництво та науково-педагогічні працівники НУЦЗУ взяли участь у заходах з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вшанувати пам'ять героїв, загиблих заради миру на землі, на Меморіальному комплексі "Висота маршала І.С. Конєва" зібрались жителі та гості міста. Ректор Національного університету цивільного захисту України Володимир Садковий, проректор з персоналу Вадим Попов, науково-педагогічні працівники стали учасниками урочистих церемоній покладання квітів та вшанування учасників Другої світової війни. Віддати данину пам'яті полеглим воїнам прийшли керівники Харківської обласної держадміністрації та міської ради, народні депутати, директори департаментів та начальники управлінь облдержадміністрації та міської ради, керівники районних адміністрацій, підприємств міста, представники духовенства, ветерани війни, молодь та харків’яни.

8 травня 2018, 12:41

Шановні колеги!

Запрошуємо ваших дітей взяти активну участь у VІ Фестивалі дитячої творчості «Назустріч мрії», що відбудеться 30 травня 2018 року у клубі НУЦЗУ.

8 травня 2018, 12:17

Керівництво та курсанти НУЦЗУ взяли участь у заходах з нагоди  Дня пам’яті і примирення

8 травня ректор Національного університету цивільного захисту України Володимир Садковий та проректор з персоналу Вадим Попов, науково-педагогічні працівники, а також парадний розрахунок навчального закладу стали учасниками заходів з нагоди Дня пам'яті і примирення, що пройшли у Харкові.