Новини - Сторінка 7

24 жовтня 2018, 16:13

Курсанти Національного університету цивільного захисту України стали учасниками Програми обміну «Студ-Бумеранг» з молодіжними лідерами України

З 19 до 21 жовтня (м. Запоріжжя) та з 22 до 23 жовтня (м. Мелітополь) проходила Програма обміну «Студ-Бумеранг» з молодіжними лідерами України. Учасниками заходів стали члени Харківської обласної студентської ради, серед яких - голова та представник студентської ради Національного університету цивільного захисту України Бурменко Анастасія та Ликов Артем.

24 жовтня 2018, 12:09

Фахівці НУЦЗ України продовжують проводити заняття з безпеки життя для працівників ТОВ «Салтівський м’ясокомбінат»

23 жовтня фахівці Національного університету цивільного захисту України разом зі слухачами магістратури управління на базі одного із підприємств ТОВ «Салтівський м’ясокомбінат» провели показові заняття з безпеки життєдіяльності для його співробітників.

24 жовтня 2018, 11:26

В НУЦЗУ відбулося виїзне заняття на базі підприємства харчової промисловості Слобожанщини – ЛВЗ «ПРАЙМ»

23 жовтня навчальна група 3-го курсу спеціалізації «Екологічна безпека» НУЦЗ України під керівництвом завідувача кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безеки Сергія Артемʼєва побувала на виїзному практичному занятті, що відбулося на базі одного з потужних підприємств харчової промисловості Слобожанщини – ЛВЗ «Прайм».

23 жовтня 2018, 12:29

До НУЦЗУ для проходження курсу підвищення кваліфікації прибули слухачі

22 жовтня до Національного університету цивільного захисту України на курс післядипломної освіти прибули  слухачі  з різних областей України для проходження курсу підвищення кваліфікації.

23 жовтня 2018, 12:27

В НУЦЗ України відбувся стройовий огляд на плацу по вул. Чернишевська, 94

22 жовтня на плацу Національного університету цивільного захисту України на вул. Чернишевська, 94 відбувся стройовий огляд.

22 жовтня 2018, 10:01

В НУЦЗУ відбувся День відкритих дверей

Пропонуємо фоторепортаж Ігоря Котова з навчально-тренувального майданчика НУЦЗ України  на вул. Баварській, 7.

22 жовтня 2018, 09:47

"Пожежа! Що робити?": НУЦЗУ навчає, як діяти під час екстрених ситуацій

Пропонуємо відеорепортаж Ксенії Лукош, Трк Інформбюро

22 жовтня 2018, 09:46

Представники НУЦЗУ взяли участь у тренінгу з теми «Основні операції та порядок користування системи дистанційного аналізу газів SIGIS 2»

На базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту було проведено тренінг з фахівцями радіаційного та хімічного захисту ДСНС з теми «Основні операції тапорядок користування системи дистанційного аналізу газів SIGIS 2», що проводився спеціалістом компанії «BRUKER» (Німеччина) Петером Маасом.