Новини - Сторінка 704

24 квітня 2010, 12:29

Пам'ять Чорнобильської трагедії - назавжди в наших серцях!

24-й рік не вгамовується біль, заподіяний нашому народові найтяжчою у світі радіаційною катастрофою, а проблеми, породжені нею, не втрачають своєї гостроти й актуальності до сьогодні. 26 квітня стало чорною датою не лише для українського народу, а й для всього людства.

23 квітня 2010, 13:32

Проект Закону України "Про вищу освіту"

Міністерство освіти і науки України представило Проект Закону України "Про вищу освіту".

22 квітня 2010, 14:07

Дмитро Табачник: Примусового закриття вищих навчальних закладів в Україні не буде.

Головний освітянин країни - Дмитро Табачник каже, що вищу освіту України "очікує армагедон". В цьому запевнив міністр освіти та науки Дмитро Табачник сьогодні на прес-конференції в Харкові, відповідаючи на запитання журналістів про вплив демографічної ситуації на кількість ВНЗ в Україні, передають українські ЗМІ.

22 квітня 2010, 12:25

Діти працівників Національного вишу МНС показували свої таланти на фестивалі дитячої творчості «Назустріч мрії»

Діти працівників Національного вишу МНС показували свої таланти на  фестивалі дитячої творчості  «Назустріч мрії»

Надзвичайно цікавим та захоплюючим виявився фестиваль дитячої творчості "Назустріч мрії", що відбувся 21-го квітня у клубі Національного університету цивільного захисту України.

22 квітня 2010, 08:11

Комплексне практичне заняття з дисципліни «Первинна підготовка рятувальника»

21 квітня 2010 року на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУМНС України в Харківській області кафедрою Пожежної та рятувальної підготовки було проведено комплексне практичне заняття з 1-м курсом 2,4 та 5 факультетів Національного університету цивільного захисту.

21 квітня 2010, 16:58

22 апреля в Харькове пройдет коллегия МОН Украины

В форуме представителей системы образования и науки примет участие Владимир Семиноженко, вице-премьер-министр Украины, наш земляк.

21 квітня 2010, 15:28

22 апреля Харьков посетит Министр МЧС Нестор Шуфрич

Лозовой Харьковской области произошло чрезвычайное происшествие. Сегодня ночью, в Лозовой обрушился автомобильный мост, который проходит прямо над железной дорогой. Оценить ситуацию с мостом в Лозовой приедет Нестор Шуфрич, сообщил сегодня СМИ первый зам. губернатора Владимир Бабаев.

21 квітня 2010, 14:39

Столичные психологи провели научные дебаты со студентами Национального университета МЧС о психологических последствиях больших экологических катастроф.

Кафедра общей психологии НУГЗУ была организована встреча студентов и преподавателей социально-психологического факультета с заведующим кафедры социальной работы Киевского национального университета имени Тараса Шевченко, доктором психологических наук, профессором Швалбом Юрием Михайловичем.