на головну
укррусангл

Новини - Сторінка 704

8 травня 2007, 15:03

Напередодні 62-ої річниці Великої Перемоги

Прийдешньому поколінню хочу побажати…

8 травня 2007, 13:02

До відома абітурієнтів!

Результати олімпіад за спеціальністю «Пожежна безпека» 4-5 травня 2007 р, за спеціальністю «Психологія» 3-5 травня 2007 р - на нашому сайті!

Доводимо до відома слухачів підготовчих курсів, що випускні іспити за підсумками навчання відбудуться відповідно до розкладу.

7 травня 2007, 16:27

Університет цивільного захисту України у Харкові радо зустрічає гостей та майбутніх абітурієнтів

Зазирнути у своє майбутнє мали змогу учні випускних і старших класів Полтавської, Сумської, Одеської, Запорізької, Донецької, Луганської, Львівської, Рівненської, Кіровоградської областей та Республіки Крим і шістнадцяти шкіл Харківщини, які побували на Дні відкритих дверей в Університеті цивільного захисту України в Харкові, що відбулося 5 травня.

3 травня 2007, 20:22

День відкритих дверей. План проведення

5 травня 2007 року  в Університеті цивільного захисту України відбудеться День відкритих дверей.

26 квітня 2007, 13:35

Чорнобиль – біль одвічний

Двадцять один рік відділяє нас від тієї жахливої трагедії, що сколихнула весь світ, не залишивши байдужим жодного людського серця. Здавалось, час лікує, але біль про трагічні наслідки Чорнобильської катастрофи не можна вгамувати. Він нестерпно пече…

26 квітня відбулася громадянська панахида пам’яті біля пам’ятника чорнобильцям, де були присутніми губернатор міста Арсен Аваков,  голова Харківської обласної ради Василь Салигін, представники ради ветеранів-чорнобильців, навчальних закладів, громадських організацій.

21 квітня 2007, 11:06

Безсмертний дотик до душі…

Саме так слід назвати літературний вечір, що відбувся 19 квітня у народознавчій світлиці 2 курсу факультету цивільного захисту населення і територій Університету цивільного захисту України, організований кафедрою мовної підготовки навчального закладу.

13 квітня 2007, 09:42

«Швидка допомога» в Німеччині – це Пожежна охорона

Так визначив начальник факультету оперативно-рятувальних сил полковник внутрішньої служби Юрій Сенчихін на прес-конференції, що відбулася 11 квітня 2007 року на базі Університету цивільного захисту України міста Харкова.

6 квітня 2007, 16:10

Щороку удосконалюють свої навички практично майбутні рятувальники Університету цивільного захисту України

Як-то кажуть, важко в навчанні – легко в бою. Неспроста так говорить народна мудрість. Саме практичних навичок, що потім вкрай будуть необхідні у подальшій небезпечній, але благородній роботі, набували курсанти Університету цивільного захисту України 4-5 квітня 2007 року на базі навчального Центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту МНС України у с. Ватутіно, Нововодолазького району. Тут відбулися комплексні пожежно-тактичні навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій та гасіння пожеж силами зведеного загону рятувальників Університету цивільного захисту України, ГУ МНС України в Харківській області, аварійно-рятувальної служби та навчального Центру.

^ Наверх