Новини - Сторінка 704

26 вересня 2009, 15:17

Курсанти та духовий оркестр Університету цивільного захисту МНС у Харкові візьмуть участь у фестивалі Доброти

З 25-го вересня до 11-го жовтня 2009 року на площі Свободи у Харкові вперше в Україні відбудеться фестиваль Доброти за підтримки Харківської міської влади.

26 вересня 2009, 08:37

Гумором – по надзвичайній ситуації.

4 жовтня 2009 року у м. Києві відбудеться гра Вищої української ліги КВН, в якій братиме участь команда кмітливих та найвинахівдливих «ЧС» Університету цивільного захисту України.

24 вересня 2009, 12:41

Науково-технічне товариство курсантів Харківського вишу МНС працює над розробкою «пожежного» мотоцикла

Такий «пожежний» мотоцикли, або трайк є науково-дослідним винаходом курсантів 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил на кафедрі інженерної та аварійно-рятувальної техніки Університету цивільного захисту МНС. Це, так би мовити, надзвичайний мотоцикл ІЖ-56, задній міст його взято із автівки «ВАЗ», використовується також ланцюговий привід, а кузов має зварювальну конструкцію.

23 вересня 2009, 15:26

Університет цивільного захисту України візьме участь у III Фестивалі творчих колективів вищих навчальних закладів МНС України «Палаючі серця».

З 22 по 25 жовтня 2009 року Львівський Університет МНС прийматиме «надзвичайних» митців із Харкова, Черкас та Вінниці. На базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбудеться III Фестиваль творчих колективів вищих навчальних закладів МНС України.

23 вересня 2009, 12:38

У першій столиці стартує проект «Харків – місто доброти».

Харківська міська рада запропонувала Університету цивільного захисту України стати партнером  унікального та широкомасштабного Фестивалю доброти.

23 вересня 2009, 10:30

До Всеукраїнського дня бібліотек

У Харкові відбувся вже традиційний фестиваль «Зоряний міст», який поєднує всіх любителів художньої літератури. Курсанти УЦЗУ взяли участь у цьому фестивалі та познайомились з письменниками-фантастами.

21 вересня 2009, 15:26

Урочистості у Харкові з нагоди Дня рятівника

18-го вересня у Харкові в Будинку культури «Залізничник» відбулися святкові заходи з нагоди Дня рятівника. Перед урочистим зібранням гостям та присутнім було продемонстровано техніку та обладнання пожежно-рятувальних підрозділів області.

15 вересня 2009, 15:31

Вісті з гірничо-рятувальних курсів

14-го вересня 182 випускники курсів гірничої та спеціально-рятувальної підготовки Університету цивільного захисту МНС одержали свідоцтва про отримання робітничих професій «Матрос-рятівник» та «Верхолаз».