Новини - Сторінка 704

15 жовтня 2010, 17:54

Екстремальні психологи Національного вишу МНС налагоджують відеоконференцзв’язки із московськими колегами

У рамках проведення Міжнародної наукової конференції "Сучасний стан та перспективи розвитку екстремальної та кризової психології", що відбудеться 18-го та 19-го листопада на базі Національного університету цивільного захисту України, 15-го жовтня було організовано відеоконференцзв'язок між Московським Міським психолого-педагогічним університетом та провідним вищим навчальним закладом МНС.

15 жовтня 2010, 16:05

Сучасні інновації – у практику

Днями на кафедрі автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій Національного університету цивільного захисту МНС відбувся науково-технічний семінар, де взяли участь представники київського підприємства "Квирин".

13 жовтня 2010, 15:52

Найчарівніша, найсценічніша, найупевненіша дівчина претендуватиме на звання Міс цивільний захист-2010. За кулісами конкурсу НУЦЗУ «Міс університет-2010».

Найчарівніша, найсценічніша, найупевненіша дівчина претендуватиме на звання  Міс цивільний захист-2010. За кулісами конкурсу НУЦЗУ «Міс університет-2010».

В Національному університеті цивільного захисту України проведено кастинг учасниць щорічного конкурсу краси "Міс університет - 2010".

13 жовтня 2010, 14:45

Прес-службу Національного вишу МНС харківські експерти і фахівці із PR-менеджменту визнали найактивнішою серед вищих навчальних закладів першої столиці

Прес-службу Національного вишу МНС харківські експерти і фахівці із  PR-менеджменту визнали найактивнішою серед вищих навчальних закладів першої столиці

Харківська державна академія культури запросила у гості фахівців прес-служби Національного університету цивільного захисту України з метою навчитись впроваджувати ефективні технології співпраці з громадськістю та ЗМІ. Про свої таємниці та "родзинки" PR-діяльності працівники вишу МНС розповіли під час тренінг-семінару із студентами та викладачами факультетів культурології, менеджменту та реклами.

13 жовтня 2010, 14:25

Медики Національного вишу МНС розпочали інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо правил “кашльового етикету» та особистої гігієни

Дотримуватись правил “кашльового етикету" та особистої гігієни сьогодні диктує сезонний період. Перехід від літнього тепла до осінніх холодів позначається на нашому здоров'ї. Уразливий організм часто не встигає адаптуватися до змін погоди і реагує на них респіраторними захворюваннями.

12 жовтня 2010, 12:05

Другокурсник Національного вишу МНС став чемпіоном Кубку світу з одноборств у розділі кікбоксінг

Днями у Ялті пройшов Кубок світу з одноборств у розділі кікбоксінг.

12 жовтня 2010, 11:10

У Національному виші МНС шанують творчий доробок Сергія Єсеніна

3-го жовтня в літературних колах знаменна подія - 115 років від дня народження відомого російського поета Сергі Єсеніна

12 жовтня 2010, 11:05

Творчий колектив Національного вишу МНС узяв участь у щорічній громадській акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

10-го жовтня вокальний колектив "Аніма" під керівництвом Тетяни Репіної Національного університету цивільного захисту України взяв участь у щорічному Покровському ярмарку, під час якого було проведено громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти".