Новини - Сторінка 704

2 березня 2006, 09:27

Проведення олімпіади з абітурієнтами академії

Згідно наказу ректора академії від 16.02.06 № 78 з 29 по 31 березня проводяться олімпіади з математики, фізики та української мови з абітурієнтами академії.

1 березня 2006, 10:07

Студентський факультет - кращий!

В період з 8 лютого по 14 лютого в академії проводився огляд-концерт художньої самодіяльності до „ Дня Святого Валентина” між факультетами академії.

Вперше у цьому конкурсі приймав участь студентський факультет.

За підсумками проведення огляду-конкурсу художньої самодіяльності 23 лютого у приміщені клубу академії відбувся Гала-концерт де було визначино і нагороджено найкращій факультет – це факультет студентів, який отримав Гран-Прі та приз глядацьких симпатій в огляді-конкурсі художньої самодіяльності. Вітаємо усіх студентів з перемогою!

28 лютого 2006, 09:42

Вітаємо переможця!

11, 12 лютого 2006 року в Харкові у Палаці спорту «Локомотив» проходив ХІІ Чемпіонат України з карате-до (версія JKA). У складі команди Харківської області у змаганнях взяв участь слухач Академії цивільного захисту України старший лейтенант внутрішньої служби Республіки Азербайджан Раштієв Рашад Ісмат огли. За підсумками змагань Раштієв Р.І. посів перше місце у категорії «Куміте» серед чоловіків від 18 до 35 років.

27 лютого 2006, 16:49

Вчена рада академії

24.02.2006 р. в Академії цивільного захисту України МНС України відбулось засідання Вченої ради академії, на якому були підведені підсумки науково-дослідної діяльності академії за 2005 рік та визначені завдання на 2006 рік.

22 лютого 2006, 10:44

«Підготовчі курси для абітурієнтів» за дистанційною формою навчання

20 лютого в Академії стартував проект «Підготовчі курси для абітурієнтів» за дистанційною формою навчання. Навчання проходить у системі навчання «Moodle» (www.apbu.edu.ua→Дистанційне навчання). Підготовчі курси містять у собі три дисципліни: математику, фізику та українську мову. Велика робота була проведена викладачами і співробітниками центру інформаційних технологій Академії з підготовки матеріалів курсу. У курсах широко використовуються інтерактивні елементи, онлайнове тестування, а в матеріалах курсу з української мови пропонуються звукові файли диктантів.

Набрано групу слухачів у кількості  20 чоловік, серед яких як учні випускних класів шкіл, так і працівники МНС України, що збираються вступати на заочну форму навчання. Таким чином, Академія зробила ще один крок до впровадження дистанційної форми навчання.

15 лютого 2006, 16:06

Науково-практична конференція в АЦЗУ

30-31 березня 2006 року в Академії цивільного захисту України на базі кафедри управління та економіки проводиться науково-практична конференція за темою „Шляхи підвищення ефективності управлінської діяльності на сучасному етапі розвитку українського суспільства”.

2 лютого 2006, 14:42

Офіційний візит

1 лютого до Харкова із офіційним візитом прибув заступник міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Анатолій Медвідь.

30 січня 2006, 14:40

«Те, що я побачив, спустившись під воду, мало нагадувало літак...”

Три тижні пройшло після падіння літака Hawker HS-125 на околиці міста Харкова, а причини аварії залишаються невідомими.