Новини - Сторінка 714

12 серпня 2010, 14:50

Перші випробування для майбутніх курсантів

З 15 до 29 серпня на навчальному полігоні Національного університету цивільного захисту України у с. Фігурівка курс молодого бійця проходитимуть 200 “новоспечених ” першокурсників.

10 серпня 2010, 12:26

Навчальні лабораторії та аудиторії кафедри Національного вишу МНС розпочнуть свою діяльність у нових приміщеннях

Кафедра автоматичних систем безпеки та інформаційних технологій Національного університету цивільного захисту України суттєво розширила свою матеріальну базу.

10 серпня 2010, 12:24

Вступна кампанія 2010 в Національному університеті цивільного захисту України за денною формою навчання завершується

Надзвичайна спека не стала на заваді успішному проведенню вступної кампанії 2010 в Національному університеті цивільного захисту МНС.

6 серпня 2010, 14:45

Навчальному центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту – 70

6-го серпня єдиний в Україні Навчальний центр Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту відзначив своє 70-річчя з дня заснування.

31 липня 2010, 09:25

Вступна кампанія в Національному університеті цивільного захисту України – у розпалі

Сьогодні, 30-го липня в університеті було підбито підсумки вступних випробувань з оцінки рівня фізичної підготовки та конкурсу сертифікатів.

22 липня 2010, 14:01

Сегодня ночью на станции метро «Центральный рынок» тушили учебный пожар и спасали людей из «горящего» вагона

Сигнал "тревога" прозвучал не только на пульте 101 Главного управления МЧС в Харьковской области. Учебный боевой выезд к месту чрезвычайной ситуации проделали курсанты первого курса факультета оперативно-спасательных сил и офицеры Национального университета гражданской защиты Украины.

21 липня 2010, 10:07

До відома громадськості та ЗМІ

З початку вступної кампаніі до вищих навчальних закладів в Національному університеті цивільного захисту України забезпечено відкритість та прозорість при проведенні прийому до вищих навчальних закладів (див. п.19 ПРАВИЛ ПРИЙОМУ ДО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ У 2010 РОЦІ. з урахуванням Змін до Умов прийому до ВНЗ України, затверджених наказом МОН України від 26.03.10 №243. Документ розміщено на сайті університету).

19 липня 2010, 14:40

C 19 по 21 июля в Украине ожидается некомфортная для здоровья погода. Зной будет мучить Украину еще 2 недели

Еще 2 недели Украина будет изнывать от зноя. Об этом в ходе пресс-конференции сообщил начальник Украинского гидрометцентра Николай Кульбида.