Новини - Сторінка 715

25 червня 2010, 15:07

Вісті з курсів гірничої та спеціально-рятувальної служби

25-го червня на курсах гірничої та спеціально-рятувальної підготовки Національного університету цивільного захисту МНС відбувся випуск фахівців робітничої професії "Верхолаз".

23 червня 2010, 16:24

Покладання квітів

Сьогодні, 23-го червня, курсанти 3-го курсу факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України взяли участь в урочистостях, присвячених звітній конференції "Союзу Чорнобиля".

21 червня 2010, 16:07

Водолазна справа України набирає оберти...Із нотатків водолаза Валерія Бондаря з 1-ої Міжнародної конференції «Водолазна справа України-2010»

Водолазна справа України набирає оберти...Із нотатків  водолаза Валерія Бондаря з 1-ої Міжнародної конференції «Водолазна справа України-2010»

З 15 по 18 червня 2010 року, згідно Окремого доручення Першого заступника Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи В.М. Антонця, на базі Спеціального морського загону ОРС ЦЗ у м. Керч, було проведено конференцію з організації спеціальних водолазних робіт та підводного розмінування.

21 червня 2010, 09:56

Новини з навчального полігону

Табірний збір першокурсників

21 червня 2010, 09:23

Наші у Польщі

Вищі навчальні заклади МНС України отримали запрошення від Головної Школи Пожежної Охорони Республіки Польща на участь у Міжнародних рятувальних навчаннях - FENIX 2010...

20 червня 2010, 11:57

Щасти вам, випускники Національного університету цивільного захисту України

19 -го червня в Національному університеті цивільного захисту МНС, що у Харкові, відбувся масштабний випуск 2010 року спеціалістів, магістрів, бакалаврів. 360 підготовлених спеціалістів поповнять лави МНС України

18 червня 2010, 15:44

Сегодня, 18 июня, Глава МЧС Нестор Шуфрич принимал участие в презентации нового програмно-аппартного комплекса системы 112 «ОБЕРІГ».

Система была разработана совместно специалистами МЧС и инженерами связи. Мероприятие проходило в актовом зале управления МЧС Львовской области. Представитель разработчика демонстрировал на карте области, как будет работать новая система. После презентации глава МЧС распорядился к ЕВРО-2012 подготовить специалистов, которые смогут принимать звонки на 112 на иностранных языках.

Прес-служба НУЦЗУ

18 червня 2010, 15:37

До 30-річчя проведення Олімпійських ігор

До 30-річчя  проведення Олімпійських ігор

В 1980 году Харьковское пожарно-техническое училище наряду с другими учебными заведениями МВД привлекалось для обеспечения пожарной безопасности на объектах XXII Олимпийских игр в г. Москве. За период несения службы в Москве с 20 июня по 5 августа курсанты показали хорошую профессиональную выучку, умение быстро ориентироваться в сложных ситуациях.