Новини - Сторінка 715

3 квітня 2009, 16:07

Курсанти Університету цивільного захисту України переймаються творчістю відомого письменника Миколи Гоголя

3-го квітня у загальній бібліотеці Університету цивільного захисту України пройшов літературно-художній вечір, присвячений 200-річчю з дня народження видатного письменника Миколи Гоголя.

3 квітня 2009, 15:35

6-го квітня на базі Університету цивільного захисту України пройдуть сумісні із ГУ МНС України в Харківській області тактичні навчання з ліквідації наслідків вибуху газопроводу

Метою навчань стане перевірка готовності випускників-бакалаврів та слухачів магістратури до подальшої практичної роботи в підрозділах МНС України, а також відпрацювання схеми управління підрозділами в умовах надзвичайних ситуацій із залученням кризового центру.

1 квітня 2009, 16:48

4 квітня на Червонооскільському водоймищі висадиться потужний десант рятувальників.

Курсанти Університету цивільного захисту України разом із рибалками та обласними рибінспекторами проведуть екологічну акцію «З любов’ю до природи. Збережемо чисте довкілля».

1 квітня 2009, 14:55

1 квітня – Міжнародний День птахів

Курсанти-рятувальники збудували в Молодіжному парку гуртожиток для птахів. У «надзвичайних» шпаківнях вже живуть пташині сім’ї. Як саме відбувалось облаштування пташиного містечка на деревах бачив фотокореспондент Ігор Котов.

31 березня 2009, 12:25

Екстремальні психологи Університету цивільного захисту України – в ефірі регіонального телебачення.

Сьогодні, 31 березня, о 21 годині, на телеканалі «ФОРА» відбудеться «прямий ефір» із провідними науковими співробітниками науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології УЦЗУ Віталієм Христенком та Світланою Лєбєдєвою.

30 березня 2009, 10:40

Університет цивільного захисту України зустрічав гостей та майбутніх абітурієнтів

Зазирнути у своє майбутнє мали змогу учні випускних і старших класів Полтавської, Дніпропетровської, Київської, Тернопільської, Сумської, Одеської, Запорізької, Донецької, Луганської, Львівської, Рівненської, Кіровоградської областей, Республіки Крим, а також Республік Білорусії та Азербайджану і шістнадцяти шкіл Харківщини, які побували на Дні відкритих дверей в Університеті цивільного захисту України в Харкові, що відбулося 28 березня.
27 березня 2009, 16:00

В Університеті цивільного захисту України відбувся захист дисертації

27 березня в Університеті цивільного захисту України відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук зі спеціальності «Психологія діяльності в особливих умовах».

27 березня 2009, 09:30

Клуб Університету цивільного захисту України знову підкоряє велику сцену

23 березня 2009 року на честь Всеукраїнського Дня працівника культури у кіноконцертній залі «Україна» відбувся другий відбірковий тур міського конкурсу студентської художньої самодіяльності «Студентська Весна 2009», в якому взяли участь майже всі ВУЗи міста Харкова.