Новини - Сторінка 715

11 лютого 2010, 10:07

Сьогодення вимагає – Національний університет цивільного захисту України забезпечує

Більше 80 років Харківський провідний виш МНС забезпечує висококваліфікованими фахівцями аварійно-рятувальні підрозділи країн ближнього та далекого зарубіжжя. Це завдання є надзвичайно відповідальним.

10 лютого 2010, 16:07

Національний університет цивільного захисту – в епіцентрі новин центральних ЗМІ.

Головне друковане видання Верховної Ради України - газета "Голос України" у своєму суботньому номері опублікувало інтерв'ю із ректором Національного університету цивільного захисту України, генерал-лейтенантом служби цивільного захисту Володимиром Садковим ( "Голос України", № 21 (4771), субота, 6 лютого, 2010 р., Н.Косый "Есть такая профессия: предотвратить, спасти, помочь", стор.12; www/golos.com.ua,).

10 лютого 2010, 15:50

Національний виш МНС України очікує на великомасштабні спортивні перегони

З 16 по 18 лютого на базі Національного університету цивільного захисту України пройдуть міжвузівські змагання з військово-прикладних видів спорту. Спартакіада та урочистості з нагоди нагородження переможців змагань присвячені Дню захисника Вітчизни.

10 лютого 2010, 15:49

Харьков признан самым спортивным городом Украины.

Из года в год первая столица подтверждает свой высокий статус города здорового образа жизни, укрепления здоровья подрастающего поколения, учащейся молодежи и всего населения. Что же дает право Харькову и нашим спортсменам быть лидерами в стране - далее в материале пресс-службы Национального университета МЧС Украины.

10 лютого 2010, 13:29

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону

За повідомленням офіційного сайту Верховної Ради України, законопроектом (реєстр. №3438) пропонується на законодавчому рівні визначити основні засади техногенної безпеки та державного регулювання техногенно-небезпечних об´єктів, зокрема, ліцензування, державної експертизи, аудиту, страхування цивільної відповідальності, перевірки та оцінки стану техногенної безпеки.

10 лютого 2010, 13:19

В Україні почала діяти нова модель студентського самоврядування

Як повідомляє офіційний сайт Верховної Ради України, сьогодні офіційно опублікований у газеті "Голос України" та, відповідно, із сьогоднішнього дня набуває чинності Закон України "Про внесення змін до Закону України про вищу освіту з питань студентського самоврядування" N 1798-VI, який був ухвалений Верховною Радою у січні поточного року.

9 лютого 2010, 14:48

Практика – запорука успіху

Днями курсанти та студенти Національного університету цивільного захисту МНС відвідали Науково-дослідний інститут макрографії.

9 лютого 2010, 14:04

Курсант Національного університету цивільного захисту МНС увійшов до складу олімпійського резерву збірної команди України з дзюдо

Мета - тільки перемога! Таке гасло стало життєвим кредо курсанта 4-го курсу факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України Олександра Хмелюка.