Новини - Сторінка 715

14 грудня 2010, 12:35

Фестиваль «Новорічні свята» колективів художньої самодіяльності факультетів Національного вишу МНС пройде незабаром на сцені клубу

Фестиваль «Новорічні свята» колективів художньої самодіяльності факультетів  Національного вишу МНС  пройде незабаром на сцені клубу

Університет очікує на грандіозний гала-концерт творчої молоді. 17 грудня яскраве шоу завершить щорічний, традиційний огляд-конкурс художньої самодіяльності. Визначаться і переможці.

13 грудня 2010, 14:00

Для відмінників навчання в Національному виші МНС вже розпочалися Новорічні канікули

Додому на канікули вже поїхали десять курсантів навчального закладу. Вихованці четвертого курсу факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України показують приклад в навчанні і задають "тон" в організації самопідготовки.

13 грудня 2010, 11:13

Кубок України та міжнародний турнір пам’яті Кожедуба з гирьового спорту

Кубок України та міжнародний турнір пам'яті Кожедуба з гирьового спорту.

10 грудня 2010, 16:19

Близько ста фахівців зібрала ІХ міжвузівська науково-практична конференція „Можливості використання методів механіки для розв’язання питань безпеки в умовах надзвичайних ситуацій».

10-го грудня на кафедрі прикладної механіки Національного університету цивільного захисту України відбулася ІХ міжвузівська науково-практична конференція „Можливості використання методів механіки для розв'язання питань безпеки в умовах надзвичайних ситуацій".

10 грудня 2010, 12:24

У Національному університеті цивільного захисту МНС відбулася спартакіада з боротьби самбо

10 грудня 2010, 10:37

До Дня вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

11 грудня на всіх навчальних курсах Національного університету цивільного захисту України відбудеться державно-правове інформування: "Ваш подвиг у Чорнобилі навічно в пам'яті народу". Курсанти-рятувальники підготували тематичні доповіді, відеонариси та фотоекспозиції. Особливо готуються до Дня вшанування курсанти п'ятого та четвертого курсів факультету оперативно-рятувальних сил. Вихованці цих курсів разом із курсовими офіцерами у 2008 та в 2009 роках мали нагоду побувати в зоні відчуження.

9 грудня 2010, 10:15

Харьковские власти обещают, что нынешние транспортные изменения в Харькове - это только начало. Перечень новых автобусных маршрутов Харькова.

Третий день пассажиры в панике от того, что не могут понять, как добраться на работу, а потом обратно домой. Изменения в транспортной схеме произошли враз и без предупреждения. Журналистам газеты "Комсомольская правда в Украине" удалось добыть в мэрии полный список изменений номеров и схем движения маршруток, а также получить эксклюзивное интервью чиновника по транспорту. Корреспондент "КП" Юрий Зиненко предоставил пресс-службе университета все свои материалы о "революции маршрутов". Читайте об этом на сайте НУГЗУ и в "Комсомольской правде" за 9 декабря.

8 грудня 2010, 15:33

Новорічний капусник факультету техногенно-екологічної безпеки

7 грудня відбувся концерт художньої самодіяльності факультету техногенно-екологічної безпеки. Це був справжній студентський капусник! Добрий гумор, захоплюючі танці, несподівані жарти - атмосфера у залі була позитивною і майже домашньою. Приємно, що більшість учасників концерту - студенти першого курсу.. Найбільш продуктивною, в плані творчих номерів ,стала група екологів. Бажаємо всім навчальних і творчих успіхів!