Новини - Сторінка 716

8 грудня 2010, 14:46

До 25-х роковин Чорнобильської катастрофи в Національному університеті цивільного захисту написана Книга Пошани учасників ліквідації аварії.

Книгу Пошани і Пам'яті учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, присвяченої 25-м роковинам Чорнобильської катастрофи, уклали працівники відділу виховної та соціально-гуманітраної роботи і сектора зв'язків з громадськістю та ЗМІ Національного вишу МНС. Електронний варіант Книги розміщено на веб-порталі навчального закладу на спеціальній вкладці "Філософія Чорнобиля. Зона Ч: без відліку часу".

8 грудня 2010, 14:09

Українські та російські фахівці у галузі прикладної механіки зберуться у Харкові на Міжнародну науково-практичну конференцію.

10-го грудня на кафедрі прикладної механіки Національного університету цивільного захисту України відбудеться ІХ Міжвузівська науково-практична конференція „Можливості використання методів механіки для розв'язання питань безпеки в умовах надзвичайних ситуацій".

8 грудня 2010, 10:07

Працівники МНС поповнили творчу громаду Національної Спілки журналістів України.

Одразу два працівники прес-служби Національного університету цивільного захисту України отримали посвідчення члена Спілки журналістів - начальник сектора зв'язків з громадськістю та ЗМІ, підполковник Сергій Мішенін і завідувач фотолабораторією Ігор Котов. Відтепер вже чотири працівники сектора, із п'ятьох - у творчих рядах української журналістської когорти.

7 грудня 2010, 14:45

Офицерский бал в Харькове - невиданный масштаб. Начальника гарнизона посадили на коня и пообещали бал на площади. Фоторепортаж

Офицерский бал в Харькове -  невиданный масштаб.  Начальника гарнизона посадили на коня и пообещали бал на площади. Фоторепортаж

В Харькове в честь Дня Вооруженных Сил Украины состоялся четвертый, самый масштабный Офицерский бал. На нем присутствовали 300 пар офицеров и их дам.
Балом правил маэстро бальных танцев - Алексей Литвинов. Лучшие танцоры получили призы. Подробности Харьковского офицерского бала-2010 от пресс-службы Национального университета МЧС Украины.

7 грудня 2010, 13:00

ПЕРСПЕКТИВИ ПІДГОТОВКИ СПЕЦІАЛІСТІВ ТА МАГІСТРІВ ДЛЯ СФЕРИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Масштаби проблеми безпеки через прояв природних, техногенних і соціальних загроз постійно зростають. Розширюється коло проблем, вирішуваних міністерствами, організаціями та штабами, для виявлення, усунення й ліквідації небезпечних проявів загроз. Підтримка належного стану цивільного захисту та техногенної безпеки суспільства вимагає від працівників МНС високої професійної готовності до виконання обов'язків щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного і військового характеру, участі у заходах територіальної оборони, а також міжнародних рятувальних та інших гуманітарних операціях, проведення заходів по мінімізації наслідків Чорнобильської катастрофи.

6 грудня 2010, 15:50

Иностранцев шокирует работа украинских психологов. Газета «Вечерний Харьков»

Харьковские спасатели выступили с инициативой создания на базе Национального университета гражданской защиты Украины международного центра психотренинговых технологий. Эта структура должна будет оказывать психологическую помощь... самим психологам, работающим на месте крупных аварий или техногенных катастроф.

6 грудня 2010, 15:37

Офіцери Національного університету цивільного захисту України вийдуть на танц-пол при повному парадному обмундируванні рятувальника і з дружинами в ошатних вечірніх сукнях.

Офіцери Національного університету цивільного захисту України вийдуть на танц-пол при повному парадному  обмундируванні рятувальника  і з дружинами в ошатних вечірніх сукнях.

6 грудня, у Харкові, відбудеться справжнісінький бал. До Дня Збройних Сил України - бал з історичною "родзинкою". Національний виш МНС представлятимуть - Валерій Гузенко, Юрій Хуртов, Олександр Ігнатьєв, Сергій Охріменко, Сергій Білецький, Володимир Лагутін, Іван Целіковський.

6 грудня 2010, 13:04

Із золотою стрічкою – до Харкова

2-4 грудня в Києві пройшов Х Міжнародний конкурс телерадіопрограм і фільмів з правової та правоохоронної тематики "Золотий Георгій 2010".