Новини - Сторінка 716

5 лютого 2010, 16:53

Фахівці по роботі з персоналом підвищують свій професійний рівень

Уже вчетверте збираються працівники кадрових апаратів ГУ МНСУ в областях у Національному університеті цивільного захисту України м.Харкова з метою проходження спеціалізації та підвищення кваліфікації.

5 лютого 2010, 14:38

Відбулася підсумкова нарада за участі заступника міністра МНС України Валерія Третьякова

4-го січня у приміщенні конференц-зали “Радмір Експохол” пройшла підсумкова нарада за участі заступника Міністра МНС Ураїни Валерія Третьякова, першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Бабаєва, начальника Головного управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації Володимира Росохи, ректора Національного університету цивільного захисту МНС Володимира Садкового, голови ДПТ України Олександра Донського, начальника Головного управління МНС України в Харківській області Павла Одарюка, керівників районних МНСУ в Харківській області, а також науково-педагогічних працівників вишу МНС.

1 лютого 2010, 14:53

Практичні психологи Національного університету цивільного захисту України – на варті сьогодення

Як виявив час, сьогодні діяльність служби психологічного забезпечення МНС України вкрай необхідна та затребувана.

29 січня 2010, 16:17

Загальні збори колективу фізичної культури Національного університету цивільного захисту України

28-го січня у клубі Національного університету цивільного захисту України відбулися загальні збори колективу фізичної культури. У провідному вищому навчальному закладі МНС підготовка фізично здорової молоді є одним із пріоритетних напрямів діяльності.

29 січня 2010, 14:21

К 150-летию великого русского писателя.

Антон Павлович Чехов. Наследие. Иронии. Тайны.

28 січня 2010, 16:07

29 января - День чествования ветеранов и пенсионеров пожарной охраны !

29 января Украина будет чествовать ветеранов и пенсионеров пожарной охраны !

28 січня 2010, 15:04

Учения LUKEX 09/10 и «чрезвычайная» среда для немцев.

В Германии на 36 часов объявлена террористическая тревога. Власти и спасатели отрабатывали экстренную эвакуацию населения и коммуникационное взаимодействие служб и ведомств страны.

28 січня 2010, 14:07

На улицах Харькова открылись пункты горячего питания. Курсанты и спасатели заботятся о людях.

Бездомных людей подкармливают и оказывают им необходимую медицинскую помощь. Во всех районах Харькова открыты пункты горячего питания для людей без определенного места жительства и вида деятельности.