Новини - Сторінка 716

7 квітня 2006, 15:45

Перший міжвузівський КВК

Приємно зазначити, що після того, як наша збірна команда КВК „Чрезвычайная ситуация” вийшла у фінал серед команд КВК вищих навчальних закладів Харкова, стала призером 1-го фестивалю команд КВК Слобожанської ліги, позмагатися за право бути переможцем в системі МНС виявили бажання команди Львівського університету безпеки життєдіяльності „Стечение обстоятельств” та Черкаського інституту пожежної безпеки ім.. Героїв Чорнобиля „Обратная связь”.

5 квітня 2006, 15:21

Господарська діяльність за 2005 рік та 1-й квартал 2006 року

Невід’ємною частиною діяльності навчального закладу є виробничо-господарська. Значний внесок в життєдіяльність ВНЗу зробили працівники відділу матеріально-технічного забезпечення. Паралельно з виконанням функційних обов’язків вирішувались питання розвитку матеріальної бази, поліпшення умов життя курсантського складу, медичного обслуговування та економії енергоносіїв.

28 березня 2006, 10:14

Запрошення на конференцію

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції„Чорнобильська катастрофа та її вплив на екологічну ситуацію в Україні”, яка відбудеться в Академії цивільного захисту України 25 квітня 2006 року. Координати оргкомітету: Кафедра безпеки життєдіяльності та екології тел: (057) 707-34-57, 707-34-65.

Детальніше про конференцію

28 березня 2006, 10:09

Вітаємо!

17 – 18 травня 2005 року у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” було проведено ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади із загально-професійної дисципліни “Безпека життєдіяльності” для вищих навчальних закладів, у якій прийняли участь 98 учасників, що були представлені 34 вищими навчальними закладами зі всієї України.

У підсумку Павлова Олена Олексіївна студентка 3-го курсу факультету підготовки фахівців для сфери цивільного захисту Академії цивільного захисту України зайняла почесне третє місце, за яке була нагороджена Дипломом за підписом Міністра освіти і науки С.М. Ніколаєнка. Так тримати!

25 березня 2006, 10:03

Вітаємо переможця!

19 березня 2006 року в Харкові проходив Чемпіонат та першість області з карате-до (версія IKA). В особистій першості в змаганнях прийняв участь слухач Академії цивільного захисту України старший лейтенант внутрішньої служби Республіки Азербайджан Раштіев Рашад Ісмат оглы. За результатами змагань Раштіев Р.І. зайняв перше місце в категорії «Куміте» серед чоловіків у віці від 18 до 35 років у ваговій категорії пронад 65кг.

21 березня 2006, 14:20

13 – 14 березня 2006 року у Бєлгородському Державному технологічному університеті ім. В.Г. Шухова проходив семінар - нарада завідуючих кафедрами та ведучих спеціалістів в області будівельного матеріалознавства СНД за темою “Основні напрямки покращення навчально-методичної та науково-дослідницької роботи”.

Активну участь в роботі семінару прийняла старший викладач кафедри ППНП, кандидат технічних наук, доцент Пушкаренко А.С.

16 березня 2006, 11:29

Наших учасників КВК підтримують

14 березня в гостях в нашій академії побував Сергій Лаврік, відомий серед широкого загалу як один із представників команди-чемпіона КВК „ХАІ” "Люди у білому"

16 березня 2006, 10:50

Запрошуємо на конференцію „Актуальні проблеми пожежної профілактики”

Запрошуємо прийняти участь у роботі науково – практичної конференції „Актуальні проблеми пожежної профілактики”, яку проводить факультет наглядово – профілактичної діяльності Академії цивільного захисту України.

Конференція відбудеться 27 квітня 2006 року.