Новини - Сторінка 717

16 червня 2010, 14:10

Вітання Міністра МНС Н.Шуфрича науково-педагогічному складу, працівникам, усьому особовому складу вищих навчальних закладів МНС з нагоди випуску молодих фахівців

16 червня 2010, 13:56

Кращі випускники Національного університету цивільного захисту МНС України незабаром у Києві зустрінуться із Президентом держави Віктором Януковичем.

Напередодні свого офійійного відрядження до столиці курсант Євген Ковтун дав інтерв'ю прес-службі.

16 червня 2010, 13:32

Єкстремальний психолог Національного вишу МНС Світлана Лєбєдєва взяла під свій особистий патронат дворічного хлопчика Євгена, який разом із батьком живе в землянці під Харковом.

Харківський Робінзон, 47-річний Геннадій Ляхов, став батьком-одинаком ще у листопаді минулого року. 20-ти річна дружина Геннадія та мати малюка - Ганна, пішла із землянки минулої осені, покинувши немовля на березі Печенізького водосховища, в землянці, разом із батьком. "Мені Женька не потрібен, я вагітна від іншого, виховуй свого сина сам", - це були останні слова молодої матері на адресу Геннадія.

14 червня 2010, 15:42

На  кафедрі Пожежної та рятувальної підготовки факультету оперативно-рятувальних ведуться роботи зі створення сучасної теплодимокамери.

На кафедрі Пожежної та рятувальної підготовки факультету оперативно-рятувальних ведуться роботи зі створення сучасної теплодимокамери. В рамках цих робіт розроблено сучасну установку, що дозволяє не тільки проводити заняття на вищому рівні, а й також виконувати наукові дослідження в задимленому приміщенні та визначати рух димових потоків.

14 червня 2010, 14:12

В Міжнародній конференції «Водолазна справа України. 2010» візьмуть участь працівники Національного університету цивільного захисту України.

В Міжнародній конференції  «Водолазна справа України. 2010» візьмуть участь працівники Національного університету цивільного захисту України.

До України з'їхались водолази зі всього світу. З 15 до 18 червня в Керчі пройде міжнародна конференція "Водолазна справа України. 2010".

14 червня 2010, 13:53

Уперше курсанти Національного університету цивільного захисту МНС взяли участь у спортивному орієнтуванні

У першокурсників Національного університету цивільного захисту МНС продовжується табірний збір на навчальному полігоні у с. Фігуровка.

11 червня 2010, 14:50

«Let me introduce my degree project on the theme …» «Вашій увазі пропонується дипломна робота на тему ...»

«Let me introduce my degree project on the theme …» «Вашій увазі пропонується  дипломна робота на тему ...»

Саме з таких слів вже сьомий рік поспіль курсанти, студенти та магістри - випускники Національного університету цивільного захисту України представляють членам державної екзаменаційної комісї свої дипломні проекти іноземною мовою. В цьому році десять вихованців університету захищатимуть свої знання та честь альма-матер. Рівень мовної підготовки оцінюватимуть незалежні експерти з різних провідних вищих навчальних закладів міста Харкова.

11 червня 2010, 12:35

В Національному університеті цивільного захисту МНС з’явилася спеціальна смуга психологічної підготовки рятувальників

10-го червня в Національному університеті цивільного захисту МНС у Харкові було презентовано учасникам семінар-наради начальницького складу МНС спеціальну смугу психологічної підготовки рятувальників