Новини - Сторінка 717

28 січня 2010, 09:02

Молодь обирає професію рятувальника

28-го січня фахівці Національного університету цивільного захисту МНС провели соціальну акцію "Абітурієнт - 2010" у Харківському педагогічному ліцеї № 4. Курсанти-3-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил Михайло Бондаренко та 4-го курсу факультету пожежної безпеки Артем Кулініч поділились своїми досвідом та враженнями від навчання в університеті.

27 січня 2010, 16:02

Шок! Три ребенка заживо сгорели во время пожара в Харькове

Трое детей оказались в горящей ловушке. Малыши от двух до пяти лет сгорели 27 января на пожаре в частном доме по улице Муранова в районе Холодной горы...

25 січня 2010, 12:14

22 января на базе Национального Медицинского университета прошел чемпионат Харьковской области по гиревому спорту (длинный цикл).

22 січня 2010, 15:43

Фахівці Національного університету цивільного захисту України розпочали профорієнтаційну серед учнів харківських шкіл

22-го січня фахівці Національного університету цивільного захисту МНС розпочали соціальну акцію "Абітурієнт - 2010".

22 січня 2010, 15:34

Фахівці Національного університету цивільного захисту МНС опікуються безпекою школярів у період погіршення погодних умов

Як уникнути переохолодження й обмороження, як уберегтися від травмувань та значних неприємностей у період ожеледиці - фахівці Національного університету цивільного захисту МНС 22-го січня провели інформаційно-роз'яснювальну роботу серед школярів, учителів та батьків.

20 січня 2010, 15:44

Курсант Національного університету цивільного захисту України візьме участь в етапі кубку Світу з дзюдо

Мета - тільки перемога! Таке гасло стало життєвим кредо курсанта 4-го курсу факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України Олександра Хмелюка. Він представлятиме МНС України та рідний навчальний заклад у складі збірної команди України в етапі кубку Світу з дзюдо, що триватиме з 28-го січня до 3-го лютого у м. Тбілісі.

19 січня 2010, 16:15

Заїзд слухачів факультету цивільного захисту

Сьогодні, 19-го січня, до Національного університету цивільного захисту України прибули слухачі з 10 областей України для проходження курсів спеціалізації у системі післядипломної освіти.

19 січня 2010, 09:33

Курсанти Національного університету цивільного захисту України взяли активну участь у виборах Президента України

17 січня 2010 року стало значною подією в житті кожного свідомого громадянина України.