Новини - Сторінка 717

3 грудня 2010, 10:56

О спорт! Ти – світ!

У Національному університеті цивільного захисту України підготовка фізично здорової молоді є одним із пріоритетних напрямів діяльності. Тому розвитку спорту та пропаганді в навчальному закладі здорового способу життя приділяється багато уваги. Так, протягом трьох днів в університеті тривали змагання з волейболу на першість університету в залік Спартакіади 2011-2011 навчального року.

2 грудня 2010, 14:17

Практика проведення дізнання у справах про пожежі – невід’ємна складова концепції розвитку правової системи України

Саме таке твердження стало лейтмотивом VIII науково-практичної конференції "Актуальні питання проведення дізнання у справах про пожежі", що відбулася 1-го грудня у кризовому залі Національного університету цивільного захисту України.

2 грудня 2010, 10:22

Національний університет цивільного захисту України візьме участь у Х Міжнародному конкурсі «Золотий Георгій»

2-4 грудня в Києві відбудеться Х Міжнародний конкурс телерадіопрограм і фільмів з правової та правоохоронної тематики "Золотий Георгій 2010".

1 грудня 2010, 14:11

Фахівці Національного університету цивільного захисту МНС опікуються безпекою життєдіяльності школярів

У рамках проведення соціальної акції "Абетка рятувальників для пересічних громадян" фахівці кафедри наглядово-профілактичної діяльності, навчально-методичного відділу та слухачі магістратури Національного університету цивільного захисту України відвідали Солоніцівський колегіум № 1.

1 грудня 2010, 12:35

ІХ Міжвузівська науково-практична конференція

10-го грудня на кафедрі прикладної механіки Національного університету цивільного захисту України відбудеться ІХ Міжвузівська науково-практична конференція „Можливості використання методів механіки для розв'язання питань безпеки в умовах надзвичайних ситуацій". Серед учасників конференції - науковці провідних вищих навчальних закладів України та Росії, організацій та виробничих об'єднань, практичних підрозділів МНС, з якими кафедра прикладної механіки співпрацює вже багато років. Подано більше 40 тез доповідей. Робота з підготовки заходу триває.

Сектор ЗГ та ЗМІ

30 листопада 2010, 14:30

Організація початкового етапу розслідування і процесуально-точне оформлення проведення кожної слідчої дії – найважливіші чинники якісного розслідування і визначення причин пожеж.

Саме так вважає начальник кафедри наглядово-профілактичної діяльності Національного університету цивільного захисту України, капітан служби цз Ольга Островерх. Напередодні проведення науково-практичної конференції фахівців з дізнання у справах про пожежі Ольга Олександрівна погодилась дати інтерв'ю прес-службі навчального закладу.

30 листопада 2010, 12:42

Курсанти Національного університету цивільного захисту України взяли участь в обласних змаганнях зі спортивного орієнтування

Курсанти 2-го курсу факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України взяли участь в обласних змаганнях із спортивного орієнтування, що відбулися 28-го листопада у Харківському гідропарку.

30 листопада 2010, 11:27

В Національному виші МНС готуються дослідити і обговорити проблемні питання із проведення якісного розслідування і визначення причин пожежі.

В Національному виші МНС готуються дослідити і  обговорити проблемні питання із проведення якісного розслідування і визначення причин пожежі.

1 грудня відбудеться VІІІ науково-практична конференція "Актуальні питання проведення дізнання у справах про пожежі". Науковий форум фахівців, викладачів та курсантів пройде на базі факультету цивільного захисту університету. Організатор конференції - кафедра наглядово-профілактичної діяльності Національного університету цивільного захисту України.