Новини - Сторінка 718

27 лютого 2009, 10:43

Потужний генератор розробки управлінських рішень

Кризовий навчальний центр, що незабаром розпочне свою навчальну діяльність в Університеті цивільного захисту України, є необхідним для навчання керівного складу щодо вироблення прийняття рішень в умовах виникнення надзвичайних ситуацій будь-якого характеру.

25 лютого 2009, 16:48

Напредодні відзначення 195-ої річниці з дня народження Т.Г.Шевченка відбулась презентація наукової монографії

Напередодні відзначення 195-ої річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка 24 лютого кафедра мовної підготовки презентувала наукову монографію І.Є. Богданової, завідувача кафедри мовної підготовки, «Біля джерел українського романтизму».

25 лютого 2009, 16:05

Маленький музей з великою історією…

Скориставшись пропозицією журналіста УЦЗУ Л.В. Кошеварової пройтись по першій столиці туристськими маршрутами, яких немає в жодному буклеті, днями курсанти 4-го курсу факультету Цивільного захисту населення і територій на чолі з куратором Шароватовою О.П. здійснили похід до маленького музею з великою історією - до музею Клавдії Шульженко.
24 лютого 2009, 12:23

Уперше в системі МНС в Університеті цивільного захисту України відбувся шоу-конкурс «Містер Університет 2009»

Уперше за 80-річну історію Університету цивільного захисту України 23 лютого, у День захисника Вітчизни, пройшов шоу-конкурс «Містер Університет 2009».

20 лютого 2009, 17:13

Свято здоров’я для справжніх чоловіків

Для вихованців Університету цивільного захисту України участь у такому заході стало вже традиційним, бо 3 рік поспіль є вони учасниками міжвузівських змагань та посідають призові місця.

20 лютого 2009, 16:35

Бойові будні курсантів Університету цивільного захисту України

18 лютого о 21.35 надійшов сигнал до Центральної диспетчерської служби про пожежу по вулиці Єлізарова, 5. За спецвикликом виїхав 4-ий черговий караул навчальної пожежно-рятувальної частини Університету цивільного захисту України.
19 лютого 2009, 13:03

Ближче до мистецтва

Почуття високого, потяг до прекрасного, до чарівного світу музики притаманні вихованцям Університету цивільного захисту України.

18 лютого 2009, 16:53

Криза під контролем. На базі Університету цивільного захисту діятиме сучасний навчально-тренувальний кризовий центр. В Україні аналогів не має.

Напередодні відкриття навчального кризового центру прес-службі Університету інтерв’ю дав проректор навчального закладу – начальник факультету післядипломної освіти, полковник служби цивільного захисту Ушаков Леонід Васильович.