Новини - Сторінка 718

18 червня 2010, 12:29

Головна героїня французько-українського фільму про Чорнобильську трагедію «Земля забуття» заради ролі слідкувала на вулиці за неадекватними громадянами, читала книжки про депресію, вчилась імітувати нервові роздратування та неодноразово їздила у Прип’ять.

За сприяння МНС України деякі епізоди знімались в Зоні відчуження. Зйомки в Чорнобилі зайняли лише дві доби - на такий обмежений термін дозволили медики знімальній групі для перебування у зоні...

17 червня 2010, 14:53

Гидрометцентр: июль и август будут необычайно жаркими

В ближайшие дни в Украине установится умеренно теплая погода, однако в июле-августе температура воздуха будет выше средних показателей, фиксируемых с начала метеорологических наблюдений. Об этом на пресс-конференции, в среду, 16 июня, сообщил начальник Украинского гидрометцентра Николай Кульбида.

17 червня 2010, 13:55

Стихийные бедствия в 2009 году

По данным ООН 2009 год был самым спокойным по числу стихийных бедствий на Планете Земля. Их было зафиксировано 245.

16 червня 2010, 15:16

19 червня Міністр МНС Нестор Шуфрич вітатиме випускників НУЦЗУ зі святом. Національний виш МНС очікує на одне із найяскравіших, найзворушливіших, найзахоплюючих свят навчального закладу – урочистий ритуал випуску офіцерів МНС.

19 червня  Міністр МНС  Нестор Шуфрич вітатиме випускників НУЦЗУ зі святом. Національний виш МНС очікує на одне із найяскравіших, найзворушливіших, найзахоплюючих свят навчального закладу – урочистий ритуал  випуску офіцерів МНС.

У суботу, 19 червня, 635 вихованців Національного університету цивільного захисту отримають дипломи "бакалавра", "спеціаліста", "магістра". 360 висококваліфікованих фахівців із числа курсантів та студентів залишать стіни вишу. Ці випускники розпочнуть свою практичну діяльність в підрозділах МНС України, інших міністерств та відомств, державних та приватних організацій. Решта, які отримають дипломи з кваліфікаційним рівнем "бакалавр", продовжать навчання в університеті.

16 червня 2010, 14:47

Сім років поспіль в Національному виші МНС тривають захисти магістерських та дипломних проектів англійською та німецькою мовами

Ось уже протягом семи років поспіль проводяться в Національному університеті цивільного захисту МНС традиційні захисти магістерських та дипломних проектів англійською та німецькою мовами. Випуск 2010 року не став винятком.

16 червня 2010, 14:30

В Україні за підтримки МНС розпочалися зйомки фільму про Чорнобильську трагедію

16 червня 2010, 14:10

Вітання Міністра МНС Н.Шуфрича науково-педагогічному складу, працівникам, усьому особовому складу вищих навчальних закладів МНС з нагоди випуску молодих фахівців

16 червня 2010, 13:56

Кращі випускники Національного університету цивільного захисту МНС України незабаром у Києві зустрінуться із Президентом держави Віктором Януковичем.

Напередодні свого офійійного відрядження до столиці курсант Євген Ковтун дав інтерв'ю прес-службі.