Новини - Сторінка 719

16 грудня 2009, 14:49

Незабаром в Національному університеті цивільного захисту МНС з’явиться смуга спеціальної підготовки рятувальників

Такий комплекс, на разі, створюється на факультеті цивільного захисту Національного університету цивільного захисту МНС.

16 грудня 2009, 11:37

Нас вітають ветерани Національного університету цивільного захисту України

Мы, ветераны учебного заведения, выпускники разных лет, с большим удовлетворением и гордостью за наш вуз восприняли сообщение о присвоении университету 1-го декабря 2009 года статуса национальный. От всей души поздравляем курсантов, слушателей, студентов, научно-педагогических работников и лично ректора университета генерал-лейтенанта службы гражданской защиты Владимира Садкового с присвоением учебному заведению этого высокого звания.

15 грудня 2009, 15:36

В Україні розпочалася реєстрація на зовнішнє тестування

Сьогодні, 15 грудня, в Україні стартувала вступна кампанія 2010 року. Український центр оцінювання якості освіти розпочав реєстрацію бажаючих пройти зовнішнє незалежне оцінювання. Саме його результати будуть зараховуватися як вступні іспити до всіх вищих навчальних закладів.

15 грудня 2009, 11:04

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в Національному університеті цивільного захисту МНС

Слово "чорнобиль" назавжди залишиться у пам'яті людей як символ великого лиха, мужності, відчайдушності й героїзму тих, хто з честю виконав свій обов'язок при гасінні пожеж та ліквідації наслідків аварії на АЕС.

14 грудня 2009, 16:14

Начальник кафедри Національного університету цивільного захисту МНС стала дипломантом обласного конкурсу

Уже традиційним стало на Харківщині проведення конкурсу „Вища школа Харківщини - Кращі імена”. Одинадцять років поспіль інтелектуальна еліта міста й області доводить свою активну позицію в реалізації державної політики в галузі освіти і науки, соціального та культурного життя регіону.

14 грудня 2009, 11:56

На наукових засадах

Про ефективне та плідне життя Національного університету цивільного захисту України свідчать проведені науково-практичні конференції. Так, цікавою та надзвичайно корисною стала проведена 11-го грудня на кафедрі прикладної механіки факультету техногенно-екологічної безпеки навчального закладу науково-технічна конференція "Можливості використання методів механіки для розв'язання питань безпеки в умовах надзвичайних ситуацій".

12 грудня 2009, 13:32

«Філософія Чорнобиля. 23 роки тому».

До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС
Прес-служба Національного університету цивільного захисту України впроваджує громадсько-соціальний Інтернет-медіа проект "Філософія Чорнобиля. 23 роки тому".

12 грудня 2009, 12:36

Перший сумісний обмін досвідом між вишами МНС

10-го грудня пройшла І міжвузівська відеоконференція "Практичний досвід використання інформаційних технологій у навчальному процесі". У "живому ефірі" фахівці Національного університету цивільного захисту України та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності змогли поділитись своїми інноваційними наробками.