Новини - Сторінка 719

4 червня 2010, 15:12

Поздоровлення ректора Національного університету цивільного захисту України

Щиросердно вітаю Вас із професійним святом - Днем журналіста!

3 червня 2010, 16:54

В Національному університеті цивільного захисту України триває відкритий конкурс творчих робіт та педагогічних впроваджень у 2009-2010

Такий захід проводиться в Національному університеті цивільного захисту України щороку

3 червня 2010, 15:13

Где и как учатся польские спасатели . Главная школа пожарной службы (ГШПС)

Главная школа пожарной службы (ГШПС) является единственной в стране и одним из немногих в мире высшим государственным вузом, обучающим пожарные офицерские кадры и специалистов области пожарной и гражданской безопасности с самыми высокими профессиональными квалификациями. ГШПС является государственным техническим вузом ведомства внутренних дел и администрации, имеющим полные вузовские права, а также являющимся организационной частью Государственной пожарной охраны.

3 червня 2010, 12:39

В Україні стартує українсько-польський проект у галузі безпеки людини «Пандемія, криза, катастрофа - час діяти спільно».

З 18 по 25 червня у польському місті П'йонкі пройде Міжнародний семінар з рятувальних робіт - FENIX 2010

3 червня 2010, 10:02

Національний університет цивільного захисту України опікується своїми підшефними

Днями фахівці Національного університету цивільного захисту України провели виїзні заняття з вихованцями та викладачами Харківського обласного спеціального загальноосвітнього навчально-виховного комплексу для дітей з вадами слуху.

2 червня 2010, 16:26

Наказом МНС від 05.05.2010 № 313 затверджено Зміни до Умов прийому та порядку відбору на навчання до вищих навчальних закладів МНС України, затверджених наказом МНС від 09.03.2006 № 126, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 29.03.2006 за № 342/12216 (також до наказу входить перелік Змін до Умов у новій редакції та Порівняльна таблиця внесених Змін зі змістом наказу МНС від 09.03.2006 № 126).

1 червня 2010, 12:26

Курсант Національного університету цивільного захисту МНС О. Бицко взяв участь у VII Конференції Всеукраїнської студентської ради

З 28-го до 30-го травня в м. Києві на базі Національного авіаційного університету відбулась VII Конференція Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки України, де взяли участь близько 300 лідерів студентського самоврядування з усіх регіонів України, а також представники різних студентських та молодіжних організацій.

1 червня 2010, 11:56

Танцювальний колектив «Флейм» Національного університету цивільного захисту МНС – переможець фестивалю «Шлях до зірок»

Протягом двох місяців, щосуботи, у Харкові на базі розважального центру "Шато-Лєдо" тривав відкритий фестиваль творчості та культури "Шлях до зірок", організований та проведений за підтримки відділу кримінальної міліції у справах дітей ГУМВС України в Харківській області