Новини - Сторінка 719

22 листопада 2010, 14:51

VII науково-практична конференція «Наглядово-профілактична діяльність МНС України»

22 грудня 2010 року в Національному університеті цивільного захисту України відбудеться VII науково-практична конференція "Наглядово-профілактична діяльність МНС України", яка проводиться на базі факультету пожежної безпеки НУЦЗ України.

19 листопада 2010, 16:03

Національний університет цивільного захисту МНС обрав найчарівнішу та найерудованішу

18-го листопада в Національному університеті цивільного захисту МНС відбувся щорічний конкурс „Міс Університет - 2010”, де право називатися найпривабливішою, найкмітливішою, найерудованішою виборювали 9 чарівних претенденток навчального закладу. Цей конкурсно-розважальний захід, присвячений Міжнародному дню студента, пройшов у стилі відомого фільму "Стиляги".

19 листопада 2010, 14:01

На Харківщині Міжнародний форум екстремальних психологів зібрав майже 200 фахівців з країн ближнього та дальнього зарубіжжя

18-го листопада в Національному університеті цивільного захисту України розпочала свою роботу науково-практична конференція "Сучасний стан розвитку екстремальної та кризової психології". У її роботі взяли участь представники Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Міністерства Збройних Сил, Служби безпеки, Міністерства внутрішніх справ, Державної прикордонної служби, провідні зарубіжні фахівці в галузі екстремальної та кризової психології з Росії, країн Балтії, Білорусі, Німеччини, України а також лікарі - комбустіологи та представники медицини катастроф

18 листопада 2010, 14:49

Украинские СМИ освещают работу Международной научно-практической конференции, посвященной современному состоянию экстремальной и кризисной психологии. Информация Интернет-агентства «Городской дозор»

В Харькове, в Национальном университете гражданской защиты Украины, 18 ноября открылся международный форум целителей душ. В конференции принимают участие специалисты из Стран Балтии, России, Беларуси и Украины. В рамках конференции состоялся телемост с Уполномоченной Верховной Рады Украины по правам человека Ниной Карпачевой и первым заместителем Министра МЧС Виталием Бутом.

18 листопада 2010, 10:50

Сьогодення вимагає – Національний університет цивільного захисту України забезпечує

Національний університет цивільного захисту України розпочинає процедуру ліцензування з підготовки спеціалістів та магістрів за спеціальністю “Охорона праці у сфері цивільного захисту”.

18 листопада 2010, 09:48

В Харьковском Двореце спорта прошел вечер бокса по эгидой К2 promotions - "Мировой бокс в Харькове".

В Харьковском  Двореце спорта прошел вечер бокса по эгидой К2 promotions - "Мировой бокс в Харькове".

Спортивный праздник бокса был особенно интересен тем, что в нем принимал участие офицер Национального университета гражданской защиты Украины. Старший лейтенант Валентин Головко в составе профессионального клуба братьев Кличко уже четыре года.

16 листопада 2010, 13:01

Національний університет цивільного захисту України на варті сьогодення

Сьогодні населення та територія України перебувають під значним негативним впливом техногенних та природних вражаючих чинників, які призводять до виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій, загибелі людей на виробництві і в побуті, погіршення умов життєдіяльності населення, забруднення навколишнього природного середовища та значних економічних збитків.

16 листопада 2010, 10:59

18-19 листопада в Національному університеті цивільного захисту відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан розвитку екстремальної та кризової психології»

18-19 листопада в Національному університеті цивільного захисту відбудеться Міжнародна науково-практична конференція  «Сучасний стан розвитку екстремальної та кризової психології»

Сектор зв'язків з громадськістю та ЗМІ Національного вишу МНС проводить акредитацію журналістів для участі у роботі Міжнародної науково-практичної конференції. Прес-конференція для ЗМІ за участі організаторів та гостей Міжнародного форуму екстремальних та кризових психологів Росії, Білорусі, Латвії, Франції, Німеччини, України розпочнеться о 10 годині, 18 листопада, у 22 аудиторії Національного університету цивільного захисту України. Адреса: Харків, вул.. Чернишевська, 94, аудиторія 22. Реєстрація представників мас-медіа за тел.: (057) 707-34-59; 0-93-535-46-50; 0-63-247-80-22; 0-50-635-19-18. Вашій увазі пропонується прес-реліз конференції.