Новини - Сторінка 719

18 лютого 2009, 11:02

ГРУПОВА ДИНАМІКА – НОВИЙ СПОСІБ ПІЗНАННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

17 лютого в Університеті цивільного захисту України було проведено відкрите заняття з екологічної безпеки в групі слухачів магістратури професором кафедри безпеки життєдіяльності, доктором технічних наук полковником служби цивільного захисту Володимиром Андроновим.

13 лютого 2009, 11:24

Фахівці Університету цивільного захисту України розпочали навчально-соціальну акцію «Абетка рятувальників для людей із вадами слуху»

12 лютого курсанти, слухачі магістратури та викладачі Університету цивільного захисту України розпочали навчально-соціальну акцію «Абетка рятувальників для людей із вадами слуху».

11 лютого 2009, 15:04

Напередодні 20-ої річниці виведення радянських військ із Афганістану

Підполковник служби цивільного захисту Анатолій Білоусов, виконуючи інтернаціональний обов’язок, перебував у Демократичній Республіці Афганістан з 15 травня 1987 року до 15 серпня 1988 року.

9 лютого 2009, 17:01

Арттерапія для рятувальників

13 лютого в Університеті цивільного захисту України відбудеться презентація артпроекту «Надзвичайні митці».  До Дня закоханих курсанти Університету МНС намалюють романтичні валентинки сіллю.

3 лютого 2009, 13:44

Спортсмени-гирьовики Університету цивільного захисту найсильніші серед підрозділів МНС України.

29-30 січня в Харкові, на базі Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту (селище Ватутіно) пройшла П Спартакіада з гирьового спорту серед працівників МНС України. У змаганнях прийняли участь команди з усіх регіонів та навчальних закладів МНС. Загальна кількість учасників налічувала більш 150 спортсменів-рятувальників.

29 січня 2009, 17:35

Ім’я в літописі університету

У січні цього року Університет цивільного захисту України відзначив би 90-річчя з дня народження Олексія Гавриловича Капустянського. З 1958 до 1977 року він був начальником Харківського пожежно-технічного училища МВС СРСР.

27 січня 2009, 09:20

Знай наших

Наші веселі та кмітливі гідно представили Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, увійшовши до Вищої Української Ліги Міжнародного Союзу 2009.

26 січня 2009, 16:10

Університет цивільного захисту України розпочав в школах Харківщини кампанію з профорієнтаційної роботи „Абітурієнт-2009”

Працівники прес-служби навчального закладу завітали до школярів Харківської середньої школи № 113 Орджонікідзевського району. Гості приємно були здивовані, що школярська аудиторія добре обізнана із майже віковою історією провідного навчального закладу МНС України. Фахівцям УЦЗУ була на очі зацікавленість майбутніх випускніків шкіл та абітурієнтів вишів щодо професії рятівника, фахівців підрозділів МНС, цивільного захисту, екстремальної та кризової психології. Профгодина видалась жвавою, цікавою та корисною.