Новини - Сторінка 720

26 січня 2009, 15:31

Спорт об’єднує

У церемонії урочистого відкриття малих Олімпійських ігор «Діти Харкова», що відбулася 26 січня на базі загальноосвітньої середньої школи № 36, взяли участь фахівці, спортсмени та духовий оркестр Університету цивільного захисту України.

23 січня 2009, 11:59

Уперше в системі МНС відбувся захист докторської дисертації з психологічного забезпечення екстремальних видів діяльності

22 січня на базі Університету цивільного захисту України відбувся захист докторської дисертації на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук зі спеціальності «Психологія діяльності в особливих умовах».

20 січня 2009, 20:00

У рамках соціального проекту «Ми разом» працівники Університету цивільного захисту України провели акцію «В здоровому тілі – здоровий дух»

19 січня працівники клубу Університету влаштували у рамках соціального проекту «Ми разом» святкову акцію «В здоровому тілі – здоровий дух» на базі центру ресоціалізації наркозалежної молоді «Твоя перемога».

20 січня 2009, 11:05

Відпочинок людини вагою у тонни сміття. Водоймища Харківщини стають зоною екологічної катастрофи

Працівники прес-служби Університету цивільного захисту України, харківські журналісти, екологи та фахівці обласної рибінспекції виїхали в рейд на Червонооскільське войдоймище під кодовою назвою „Відпочинок людини вагою у тонни сміття”.

20 січня 2009, 11:01

Задай питання головному рятівникові України. Міністр МНС Володимир Шандра проведе „гарячу” телефонну лінію із громадянами України.

22 січня, в четвер, з 16 до 17 години, в редакції газети „Комсомольская правда в Украине” Міністр МНС України Володимир Миколайович Шандра відповідатиме на питання громадян у прямому телефонному зв’язку.

14 січня 2009, 11:44

В Університеті цивільного захисту вшановано пам’ять героїв битви під Крутами.

Під час зимової відпустки курсанти другого курсу факультету цивільного захисту тетирорій та населення УЦЗУ провели екскурсію історичними місцями Чернігівщини, де 16 (29) січня 1918 року на залізничній станції поблизу селища Крути за 130 кілометрів на північний схід від Києва тривав жорстокий бій.

12 січня 2009, 13:04

Рятівне братство без меж

Українські та шведські рятівники планують співробітничати у рамках проекту «Україна – НАТО»

27 грудня 2008, 12:33

Уперше в системі МНС – Всеукраїнські курси підвищення кваліфікації працівників кадрових апаратів ГУ МНС України в областях

З 22 до 26 грудня на базі факультету післядипломної освіти Університету цивільного захисту України працівники кадрових апаратів ГУ МНС України в областях підвищували свій професійний рівень.