Новини - Сторінка 720

26 травня 2010, 15:44

Випуск слухачів заочної форми навчання - співробітників МНС Азербайджанської Республіки

26-го травня в Національному університеті цивільного захисту МНС відбувся випуск слухачів заочної форми навчання - співробітників МНС Азербайджанської Республіки.

26 травня 2010, 15:35

Напередодні літніх канікул очільники двох Міністерств звернулися до батьків

Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Міністерство освіти і науки вкрай стурбовані станом, що склався з травмуванням і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків. Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків.

26 травня 2010, 15:22

Танцювальний колектив «Флейм» Національного вишу МНС підкорив сцену Нікополя

22 - 24-го травня у м. Нікополь пройшов XIV Всеукраїнський фестиваль хореографії "АРАБЕСКИ".

26 травня 2010, 15:12

Служба спасения Швеции: от романтики до реальности

Как спасают граждан в Швеции. Несколько вопросов начальнику Стокгольмского отряда спасателей Юри Аланди. Пресс-служба НУЦЗУ знакомит посетителей сайта с работой зарубежных коллег.

26 травня 2010, 14:18

Партнерське співробітництво шведських рятувальників та Національного університету цивільного захисту України.

Партнерське співробітництво шведських рятувальників та  Національного університету цивільного захисту України.

Рятувальники Національного вишу МНС 24 травня зустрічали коллег із Швеції. Як стало відомо, з 24 до 27 травня 2010 року у Харкові, на базі Національного університету цивільного захисту МНС України пройдуть сумісні ширкомасштабні тренінг-навчання із рятувальниками Швеції. Під час проведення тренінгу українські та шведські колеги відпрацюють правила проведення рятувальних робіт та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації під час пілотного тренування з організації рятувальних операцій при аваріях з викидом (впливом) небезпечних хімічних речовин

26 травня 2010, 11:40

Змагання юних рятувальників

25-го травня на стадіоні ГУ МНС України в Харківській області пройшов обласний етап Х Всеукраїнського збору-змагання юних рятувальників "Школа безпеки".

25 травня 2010, 15:11

Бронзовий марафон Ігоря Слюсаренка

Вихідними днями у столиці пройшов Кубок України з марафонського бігу.

25 травня 2010, 15:04

Офіцери Національного вишу МНС взяли активну участь у районному етапі конкурсів «Молодіжний лідер року» та «Молода сім’я року»

21-го травня у приміщенні Харківського художнього музею відбулося нагородження переможців районного етапу конкурсів "Молодіжний лідер року" та "Молода сім'я року", організатором яких є Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Київської районної у місті Харкові ради.