Новини - Сторінка 720

16 грудня 2005, 14:21

Міжнародна науково-практична конференція

Мета – міжнародний рівень! 15-16 грудня в Академії цивільного захисту України відбулася Міжнародна науково-практична конференція „Мова у професійному вимірі: комунікативно-культурний аспект”. Такий масштабний захід став уже традиційним. Спочатку конференції проводились на міжвузівському, міжрегіональному рівнях, а на сьогодні вже стали міжнародними. Як зазначив ректор навчального закладу полковник внутрішньої служби Володимир Садковий, уже втретє в академії збираються  поважні та шановані представники різних мовознавчих шкіл України, вчені Росії та Білорусії. Він наголосив, що мовознавчі проблеми, порушені на лінгвістичній конференції, є актуальними не тільки для філологів.

10 грудня 2005, 10:01

Зміцнюємо міжнародні зв’язки

Представники Академії цивільного захисту України відвідали Черкаси. 1-2 грудня 2005 року тут у Черкаському інституті пожежної безпеки відбулася міжнародна науково-практична конференція “Пожежна та техногенна безпека”, у роботі якої взяли участь представники Академії цивільного захисту України (м. Харків), Львівського інституту пожежної безпеки України,  ГУ МНС України в АР Крим, Гомельського інженерного інституту МНС Республіки Бєларусь, науково-методичного центру навчальних закладів МНС України (м. Харків), ГУО “Командно-інженерний інститут” МНС Республіки Бєларусь (м. Мінськ).

9 грудня 2005, 11:10

Академія зустрічала учасників Всеукраїнських навчально-методичних зборів

З 5 до 7 грудня 2005 року на базі Академії цивільного захисту України тривали Всеукраїнські навчально-методичні збори з керівниками матеріально-технічних підрозділів системи МНС України з питань матеріального забезпечення особового складу.

5 грудня 2005, 10:39

Знай наших!

30 листопада відбувся конкурс „Тато, мама і я – українська сім’я”, організований Управлінням освіти Ленінської районної у м. Харкові ради.

5 грудня 2005, 10:37

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

„Зупиніть СНІД. Виконайте обіцянки” – під таким гаслом проходить 1 грудня, сьогорічний Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У рамках проведення такої Всесвітньої акції було організовано відповідні заходи в Академії цивільного захисту України.

29 листопада 2005, 16:31

Красота врятує світ

18 листопада 2005 року в Академії цивільного захисту України відбувся щорічний конкурс „Міс Академія - 2005”, де право називатись найпривабливішою, найкмітливішою, найерудованішою виборювали 11 чарівних претенденток нашого студентства, серед яких, приємно зазначити, була і працівник академії.

18 листопада 2005, 12:22

17 листопада – Міжнародний день студента

Харків по праву називають столицею студентства. У місті налічується сімдесят вузів І – ІV рівнів акредитації. Саме у нашому місті навчаються молоді люди із сімдесяти країн ближнього та далекого зарубіжжя.

12 листопада 2005, 12:31

Міжнародна науково-практична конференція “Мова у професійному вимірі: комунікативно-культурний аспект”

Кафедра мовної підготовки Академії цивільного захисту України (м.Харків) планує провести 15-16 грудня 2005 року Міжнародну науково-практичну конференцію “Мова у професійному вимірі: комунікативно-культурний аспект ”.