на головну
укррусангл

Новини - Сторінка 720

12 грудня 2009, 12:36

Перший сумісний обмін досвідом між вишами МНС

10-го грудня пройшла І міжвузівська відеоконференція "Практичний досвід використання інформаційних технологій у навчальному процесі". У "живому ефірі" фахівці Національного університету цивільного захисту України та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності змогли поділитись своїми інноваційними наробками.

10 грудня 2009, 14:15

Практичні заняття в кризовому центрі

9-го грудня на базі навчально-тренувального кризового центру Національного університету цивільного захисту МНС відбулися 4-х годинні практичні заняття зі слухачами курсів підвищення кваліфікації групи начальників змін оперативно-координаційного центру.

10 грудня 2009, 13:57

З точки зору професіонала

Науково-педагогічні працівники та курсанти Національного університету цивільного захисту МНС не залишились байдужими до трагедії у Пермі

9 грудня 2009, 12:04

Вітання Міністра МНС України Володимира Шандри

Вітання Міністра МНС України Володимира Шандри

9 грудня 2009, 11:43

Обмін досвідом у рамках міжнародного співробітництва

Саме такою стала мета візиту начальника відділу Главдержекспертизи Росії, доктора технічних наук, профессора Юрія Глуховенка до Національного університету цивільного захисту України.

7 грудня 2009, 13:32

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 990/2009

Про надання Університету цивільного захисту України статусу національного


Ураховуючи загальнодержавне і міжнародне визнання результатів діяльності Університету цивільного захисту України, його вагомий внесок у розвиток національної освіти і науки, постановляю:

Надати Університету цивільного захисту України статус національного і надалі іменувати його - Національний університет цивільного захисту України.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

1 грудня 2009 року

4 грудня 2009, 11:01

Ділова гра зі слухачами магістратури Університету цивільного захисту МНС

4-го грудня у рамках проведення семінарського заняття з дисципліни "Екологічна безпека" в групі слухачів магістратури під керівництвом професора кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки, полковника служби цивільного захисту Володимира Андронова було проведено ділову гру за темою "Оцінка небезпечних факторів надзвичайних ситуацій на промислових підприємствах за ступенем впливу на довкілля".

2 грудня 2009, 14:07

Фахівці з охорони праці обговорили нагальні питання щодо випуску майбутніх спеціалістів

1-го грудня на базі Університету цивільного захисту МНС відбулася робоча нарада завідувачів кафедрами вищих навчальних закладів України, що здійснюють підготовку бакалаврів з напряму "Охорона праці".

^ Наверх