Новини - Сторінка 728

7 жовтня 2009, 12:55

Зміцнюємо міжнародні зв’язки

Триває співробітництво між МНС України та Агенцією з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Королівства Швеція.

7 жовтня 2009, 12:18

Цього року на водоймищах Харкова врятовано 51 людину. Дванадцять людей потонули.

Кількість загиблих на воді в цьому році удвічі більша, ніж у 2008. Про підсумки роботи повідомив громадськості та ЗМІ під час прес-конференції у Міськраді 6 жовтня начальник КУ "Спеціалізована водно-рятувальна служба Харкова" Валерій Михайлов. Прес-служба Університету цивільного захисту отримала офіційний коментар керівника установи та його заступника Андрія Кириченка.

6 жовтня 2009, 12:17

Для тих, хто прагне знань, двері бібліотек завжди відкриті !

Студенти УЦЗУ мали змогу ознайомитись з напрямами харківських бібліотек, за якими в бібліотеках наявна література, з правилами надання послуг, користування фондами, можливістю використання мережі Internet, а головне - стати їх читачами, оформивши читацькі квитки.
6 жовтня 2009, 10:35

Новые правила поступления в вузы. Для абитуриентов-2010 учтут балл аттестата, добавят 1 сертификат и продлят учебный год.

Министерством образования Украины уже дан старт вступительной кампании-2010 в украинские ВУЗы. Сроки подачи документов сократили вдвое, так что забросить документы в 30 вузов уже не удастся. Пресс-служба Университета МЧС и газета "Сегодня" предлагают посетителям сайта и будущим абитуриентам познакомиться с новыми правилами поступления.

5 жовтня 2009, 15:03

На відкритті фестивалю Доброти

2-го жовтня на пл. Свободи відбулося урочисте відкриття фестивалю Доброти у рамках проведення міської акції "Місто Харків - місто Доброти".

2 жовтня 2009, 15:04

Бойове хрещення 2 курсу

Сигналом "тривога" завершився для курсантів Університету цивільного захисту України урочистий розвід на бойове чергування

30 вересня 2009, 14:49

Представники Університету цивільного захисту у складі делегації МНС України перебувають у Швеції

За планом співробітництва, українські рятувальники перебуватимуть у Королівстві Швеція з 27-го вересня до 4-го жовтня і братимуть участь у навчальному курсі, що передбачає проведення рятувальних операцій при аваріях з викидом хімічних речовин та забрудненням навколишнього середовища.

30 вересня 2009, 10:07

Спортсмени-гирьовики Університету цивільного захисту МНС у складі збірної країни виборюватимуть перемогу на Чемпіонаті світу.

Ліцензію для участі у Чемпіонаті світу отримали студентка четвертого курсу УЦЗУ Олена Меркулова та два курсанти-першокурсники навчального закладу.