Новини - Сторінка 729

29 вересня 2009, 15:44

В Університеті цивільного захисту МНС відбулося урочисте заступання на бойове чергування до навчальної пожежно-рятувальної частини

29-го вересня у Харкові в Університеті цивільного захисту МНС відбулась знаменна подія, що стала доброю традицією навчального закладу. Курсанти 2-го, 3-го та 4-го курсів на урочистому розводі заступили на бойове чергування до навчальної пожежно-рятувальної частини Університету.

28 вересня 2009, 15:09

Курсанти соціально-психологічного факультету УЦЗУ заклали перші «цеглини» на шляху побудови міста доброти.

В суботу, 26 вересня, особовий склад курсу СПФ прийняв активну участь у проекті "Харків - місто Доброти".

26 вересня 2009, 15:17

Курсанти та духовий оркестр Університету цивільного захисту МНС у Харкові візьмуть участь у фестивалі Доброти

З 25-го вересня до 11-го жовтня 2009 року на площі Свободи у Харкові вперше в Україні відбудеться фестиваль Доброти за підтримки Харківської міської влади.

26 вересня 2009, 08:37

Гумором – по надзвичайній ситуації.

4 жовтня 2009 року у м. Києві відбудеться гра Вищої української ліги КВН, в якій братиме участь команда кмітливих та найвинахівдливих «ЧС» Університету цивільного захисту України.

24 вересня 2009, 12:41

Науково-технічне товариство курсантів Харківського вишу МНС працює над розробкою «пожежного» мотоцикла

Такий «пожежний» мотоцикли, або трайк є науково-дослідним винаходом курсантів 4-го курсу факультету оперативно-рятувальних сил на кафедрі інженерної та аварійно-рятувальної техніки Університету цивільного захисту МНС. Це, так би мовити, надзвичайний мотоцикл ІЖ-56, задній міст його взято із автівки «ВАЗ», використовується також ланцюговий привід, а кузов має зварювальну конструкцію.

23 вересня 2009, 15:26

Університет цивільного захисту України візьме участь у III Фестивалі творчих колективів вищих навчальних закладів МНС України «Палаючі серця».

З 22 по 25 жовтня 2009 року Львівський Університет МНС прийматиме «надзвичайних» митців із Харкова, Черкас та Вінниці. На базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбудеться III Фестиваль творчих колективів вищих навчальних закладів МНС України.

23 вересня 2009, 12:38

У першій столиці стартує проект «Харків – місто доброти».

Харківська міська рада запропонувала Університету цивільного захисту України стати партнером  унікального та широкомасштабного Фестивалю доброти.

23 вересня 2009, 10:30

До Всеукраїнського дня бібліотек

У Харкові відбувся вже традиційний фестиваль «Зоряний міст», який поєднує всіх любителів художньої літератури. Курсанти УЦЗУ взяли участь у цьому фестивалі та познайомились з письменниками-фантастами.