Новини - Сторінка 729

1 червня 2010, 11:56

Танцювальний колектив «Флейм» Національного університету цивільного захисту МНС – переможець фестивалю «Шлях до зірок»

Протягом двох місяців, щосуботи, у Харкові на базі розважального центру "Шато-Лєдо" тривав відкритий фестиваль творчості та культури "Шлях до зірок", організований та проведений за підтримки відділу кримінальної міліції у справах дітей ГУМВС України в Харківській області

31 травня 2010, 16:05

Новини з навчального полігону

Продовжується табірний збір з курсантами перших курсів у 2010 році.

31 травня 2010, 11:12

Цей день в нашій пам'яті навічно!

З метою підняття духовності, розширення кругозору, виховання високих бойових і морально-психологічних якостей, патріотизму, свідомого ставлення до виконання функціональних обов'язків курсантами 2-го та 3-го курсів факультету ОРС, під керівництвом начальників курсів п/п-ка сл. ЦЗ Гребельника Костянтина Володимировича і п\п-ка сл. ЦЗ Байбака Олександра Юрійовича та учасниками ліквідації наслідків на Чорнобильській атомній електростанції завідуючим курсів, гірничої рятувальної та спеціальної підготовки факультету ОРС Кулаковим Сергієм Володимировичем і ветераном нашого Університету доцентом кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт Сенчихіним Юрієм Миколайовичем, 28.05.10 року була організована екскурсійна поїздка, під час якої ми побачили своїми очами місце аварії, наслідки та "30-ти кілометрову зону відчуження"

29 травня 2010, 12:28

595 слухачів заочного навчання Національного вишу МНС отримали дипломи бакалавра, спеціаліста, магістра

29-го травня в Національному університеті цивільного захисту МНС відбувся випуск слухачів заочного навчання.

28 травня 2010, 16:14

Олександр Ломанов: «Питання безпеки дітей в період відпочинку, навчання та у побуті є для мене особисто та моїх підлеглих, мабуть, одним із пріоритетних напрямків в роботі».

Олександр Ломанов: «Питання безпеки дітей в період відпочинку, навчання та у побуті є  для мене особисто  та моїх підлеглих, мабуть, одним із пріоритетних напрямків в роботі».

У рамках Інтернет-медіа проекту "Випускники НУЦЗУ - на практичній роботі в підрозділах МНС" прес-служба університету публікує интрев'ю із випускником нашого навчального закладу 1994 року, заступником начальника ГУ МНС в Харківській області, полковником служби цивільного захисту Олександром Анатолієвичем Ломановим.

28 травня 2010, 16:05

Українські та шведські рятувальники укріплюють мости дружби

25-го та 26-го травня на базі Національного університету цивільного захисту України було проведено спільне зі шведською стороною пілотне тренування з організації рятувальних операцій при аваріях з викидом небезпечних хімічних речовин.

28 травня 2010, 09:50

В Національному університеті цивільного зазхисту стартує новий Інтернет-медіа проект «Випускники НУЦЗУ - на практичній роботі в підрозділах МНС України»

Прес-службою університету за підтримки ректора навчального закладу, генерал-лейтенанта служби цивільного захисту Володимира Садкового впроваджується соціально-виховний Інтернет-медіа проект "Випускники Національного університету цивільного захисту України - на практичній роботі в підрозділах МНС України".

28 травня 2010, 09:31

Срібні зірки фрі-файтівця-рятувальника Богдана Савченка

Курсант 2 курсу факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України Богдан Савченко зайняв друге місце на Чемпіонаті України з фрі-файту.