Новини - Сторінка 729

16 листопада 2010, 13:01

Національний університет цивільного захисту України на варті сьогодення

Сьогодні населення та територія України перебувають під значним негативним впливом техногенних та природних вражаючих чинників, які призводять до виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій, загибелі людей на виробництві і в побуті, погіршення умов життєдіяльності населення, забруднення навколишнього природного середовища та значних економічних збитків.

16 листопада 2010, 10:59

18-19 листопада в Національному університеті цивільного захисту відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан розвитку екстремальної та кризової психології»

18-19 листопада в Національному університеті цивільного захисту відбудеться Міжнародна науково-практична конференція  «Сучасний стан розвитку екстремальної та кризової психології»

Сектор зв'язків з громадськістю та ЗМІ Національного вишу МНС проводить акредитацію журналістів для участі у роботі Міжнародної науково-практичної конференції. Прес-конференція для ЗМІ за участі організаторів та гостей Міжнародного форуму екстремальних та кризових психологів Росії, Білорусі, Латвії, Франції, Німеччини, України розпочнеться о 10 годині, 18 листопада, у 22 аудиторії Національного університету цивільного захисту України. Адреса: Харків, вул.. Чернишевська, 94, аудиторія 22. Реєстрація представників мас-медіа за тел.: (057) 707-34-59; 0-93-535-46-50; 0-63-247-80-22; 0-50-635-19-18. Вашій увазі пропонується прес-реліз конференції.

16 листопада 2010, 10:51

Харків'янка Олена Меркулова привезла найвищу нагороду з чемпіонату світу з гирьового спорту. Відеорепортаж телеканалу Фора

Десять хвилин, сто сімдесят вісім підйомів та шістнадцять кілограмів. Таким виявився шлях до золота харківської спортсменки Олени Меркулової, студентки Національного університету цивільного захисту України. Дівчина привезла до Харкова найвищу нагороду з чемпіонату світу з гирьового спорту. Корреспондент програми "Вісті" Анна Чередниченко докладніше.

15 листопада 2010, 16:27

Учасниці конкурсу краси «Міс університет - 2010» відвідали незалежних консультантів краси бізнес-групи кампанії Mary Kay

13-го листопада учасниці конкурсу краси "Міс університет - 2010" відвідали незалежних консультантів краси бізнес-групи кампанії Mary Kay

15 листопада 2010, 16:22

В Національному університеті цивільного захисту України пройшла курсантсько-студентська просвітницька акція «Veni, vidi, vici» або «Навчись перемагати – долати перешкоди, допомогти, запобігати».

В Національному університеті цивільного захисту України пройшла курсантсько-студентська просвітницька акція  «Veni, vidi, vici» або «Навчись перемагати – долати перешкоди, допомогти, запобігати».

11-го листопада в Національному університеті цивільного захисту України на навчально-спортивному комплексі відбулася курсантсько-студентська просвітницька акція "Veni, vidi, vici" або "Навчись перемагати - долати перешкоди, допомогти, запобігати".

15 листопада 2010, 15:41

Курсанти та студенти Національного університету цивільного захисту України проявили свої професійні навички, набувши робітничу професію «Верхолаз»

Курсанти та студенти Національного університету цивільного захисту України, що пройшли навчання на курсах гірничої, рятувальної та спеціальної підготовки за професією "Верхолаз", провели відновлювальні роботи у зимовому саду.

15 листопада 2010, 14:03

Обов’язки громадян і права міліції, професійний бокс і …подорож по небу. Або пізнавально-захоплюючий відпочинок першокурсників-рятувальників

Минулими вихідними курсанти першого курсу факультетів пожежної безпеки та оперативно-рятувальних сил зустрічали керівників підрозділів громадської безпеки райвідділів міліції міста Харкова. Рятувальники прослухали лекцію "Обов'язки громадян України та права працівників міліції щодо забезпечення громадського порядку" щодо відповідальності за скоєння правопорушень.

12 листопада 2010, 15:43

Віктора Балогу призначено Міністром МНС

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1021/2010
Про призначення В.Балоги Міністром України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи