Новини - Сторінка 729

26 грудня 2005, 12:04

Урочистий випуск магістрів

23 грудня в Академії цивільного захисту України відбувся традиційно урочистий шостий випуск набору слухачів магістратури денної форми навчання та п’ятий  - ювілейний випуск слухачів магістратури  заочної форми навчання з підготовки керівних кадрів для органів і підрозділів МНС України.

26 грудня 2005, 11:51

Перебування Міністра МНС України у Харкові

22 грудня вперше Міністр України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Віктор Балога відвідав Харків.

26 грудня 2005, 11:04

На наукових засадах

21 грудня 2005 року в Академії цивільного захисту України пройшла міжнародна науково-технічна конференція „Наглядово-профілактична діяльність в МНС України”.

16 грудня 2005, 14:21

Міжнародна науково-практична конференція

Мета – міжнародний рівень! 15-16 грудня в Академії цивільного захисту України відбулася Міжнародна науково-практична конференція „Мова у професійному вимірі: комунікативно-культурний аспект”. Такий масштабний захід став уже традиційним. Спочатку конференції проводились на міжвузівському, міжрегіональному рівнях, а на сьогодні вже стали міжнародними. Як зазначив ректор навчального закладу полковник внутрішньої служби Володимир Садковий, уже втретє в академії збираються  поважні та шановані представники різних мовознавчих шкіл України, вчені Росії та Білорусії. Він наголосив, що мовознавчі проблеми, порушені на лінгвістичній конференції, є актуальними не тільки для філологів.

10 грудня 2005, 10:01

Зміцнюємо міжнародні зв’язки

Представники Академії цивільного захисту України відвідали Черкаси. 1-2 грудня 2005 року тут у Черкаському інституті пожежної безпеки відбулася міжнародна науково-практична конференція “Пожежна та техногенна безпека”, у роботі якої взяли участь представники Академії цивільного захисту України (м. Харків), Львівського інституту пожежної безпеки України,  ГУ МНС України в АР Крим, Гомельського інженерного інституту МНС Республіки Бєларусь, науково-методичного центру навчальних закладів МНС України (м. Харків), ГУО “Командно-інженерний інститут” МНС Республіки Бєларусь (м. Мінськ).

9 грудня 2005, 11:10

Академія зустрічала учасників Всеукраїнських навчально-методичних зборів

З 5 до 7 грудня 2005 року на базі Академії цивільного захисту України тривали Всеукраїнські навчально-методичні збори з керівниками матеріально-технічних підрозділів системи МНС України з питань матеріального забезпечення особового складу.

5 грудня 2005, 10:39

Знай наших!

30 листопада відбувся конкурс „Тато, мама і я – українська сім’я”, організований Управлінням освіти Ленінської районної у м. Харкові ради.

5 грудня 2005, 10:37

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

„Зупиніть СНІД. Виконайте обіцянки” – під таким гаслом проходить 1 грудня, сьогорічний Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У рамках проведення такої Всесвітньої акції було організовано відповідні заходи в Академії цивільного захисту України.