Новини - Сторінка 735

26 листопада 2009, 14:19

Вісті з курсів гірничої та спеціально-рятувальної підготовки

25-го листопада випускники курсів гірничої та спеціально-рятувальної підготовки Університету цивільного захисту МНС одержали свідоцтва про отримання робітничої професії "Водолаз".

24 листопада 2009, 15:19

Турнір «Світовий бокс у Черкасах» під егідою компанії братів Кличко - Кубок K2 East Promotions.

Днями у Черкасах пройшов турнір з боксу світового значення "Світовий бокс у Черкасах" під егідою компанії братів Кличко K2 East Promotions.

23 листопада 2009, 15:38

Курсант МНС О.Лобойко із Харкова став бронзовим призером чемпіонату світу з кікбоксінгу

Днями в іспанському місті Уельва пройшов чемпіонат світу з кікбоксінгу. На спортивних змаганнях мірялися силою більше 300 спортсменів із 37 держав, у тому числі 7- з України.

23 листопада 2009, 15:00

В университет МЧС – через санитарный пост.

После карантина курсантов и студентов Университета гражданской защиты Украины медики будут осматривать ежедневно

18 листопада 2009, 13:30

Екстремальні психологи Університету цивільного захисту МНС провели професійний тренінг

Днями практичні психологи науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології Університету цивільного захисту МНС для своїх колег - працівників відділу комплектування та проходження служби провели соціально-психологічний тренінг "Професіонал".

18 листопада 2009, 13:23

«Поднимаю лом – падает веревка, поднимаю веревку – падает фонарь». Ректор УГЗУ Владимир Садковой харьковским журналистам поведал о курьезах своей курсантской молодости.

17 ноября отметили свой праздник все учащиеся украинских вузов. В подарок харьковской молодежи газета "Комсомольская правда" решила собрать самые веселые из городских студенческих баек. Среди интервьюеров журналистки Юлии Зинченко - игроки команды КВН ХАИ "Люди в белом", ректор Университета питания и торговли Александр Черевко и ректор Университета гражданской защиты Украины Владимир Петрович Садковой. О курьезах курсантской жизни генерала МЧС вы прочтете в свежем выпуске популярного издания. Пресс-служба УГЗУ размещает текст газетной публикации "Харьковские студенты не дружили с интегралами и воровали невест с помощью альпинистов"

16 листопада 2009, 14:57

Рятувальники Харківщини готуються до «Євро-2012». МНС України планує побудувати у першій столиці три нові пожежні депо.

Про "надзвичайну" забудівлю під час проведення брифінгу у столиці заявив заступник Міністра, національний координатор з питань підготовки і проведення "Євро-2012" Валерій Третьяков.

16 листопада 2009, 14:45

В умовах карантину екстремальні психологи Університету цивільного захисту МНС провели телезустріч «Умій володіти своїми емоціями»

У світлі останніх подій животрепетною темою для ЗМІ усіх рівнів стало запобігання розповсюдженню грипу та ОРВІ на території України. Так, практичні психологи науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології полковник служби ЦЗ Віталій Христенко та старший лейтенант служби ЦЗ Наталія Оніщенко днями взяли участь у телезустрічі "Умій володіти своїми емоціями"