на головну
укррусангл

Новини - Сторінка 735

7 квітня 2006, 15:51

Уперше в системі МНС. Міжвузівська координаційна рада

6 квітня уперше зібралися представники рад курсантського та студентського самоврядування вищих навчальних закладів МНС України. Вирішення спільних сучасних проблем молоді, обмін досвідом стало метою проведення такої координаційної ради, де слово для виступу мали учасники конференції Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та Академії цивільного захисту України.

7 квітня 2006, 15:45

Перший міжвузівський КВК

Приємно зазначити, що після того, як наша збірна команда КВК „Чрезвычайная ситуация” вийшла у фінал серед команд КВК вищих навчальних закладів Харкова, стала призером 1-го фестивалю команд КВК Слобожанської ліги, позмагатися за право бути переможцем в системі МНС виявили бажання команди Львівського університету безпеки життєдіяльності „Стечение обстоятельств” та Черкаського інституту пожежної безпеки ім.. Героїв Чорнобиля „Обратная связь”.

5 квітня 2006, 15:21

Господарська діяльність за 2005 рік та 1-й квартал 2006 року

Невід’ємною частиною діяльності навчального закладу є виробничо-господарська. Значний внесок в життєдіяльність ВНЗу зробили працівники відділу матеріально-технічного забезпечення. Паралельно з виконанням функційних обов’язків вирішувались питання розвитку матеріальної бази, поліпшення умов життя курсантського складу, медичного обслуговування та економії енергоносіїв.

28 березня 2006, 10:14

Запрошення на конференцію

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції„Чорнобильська катастрофа та її вплив на екологічну ситуацію в Україні”, яка відбудеться в Академії цивільного захисту України 25 квітня 2006 року. Координати оргкомітету: Кафедра безпеки життєдіяльності та екології тел: (057) 707-34-57, 707-34-65.

Детальніше про конференцію

28 березня 2006, 10:09

Вітаємо!

17 – 18 травня 2005 року у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” було проведено ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади із загально-професійної дисципліни “Безпека життєдіяльності” для вищих навчальних закладів, у якій прийняли участь 98 учасників, що були представлені 34 вищими навчальними закладами зі всієї України.

У підсумку Павлова Олена Олексіївна студентка 3-го курсу факультету підготовки фахівців для сфери цивільного захисту Академії цивільного захисту України зайняла почесне третє місце, за яке була нагороджена Дипломом за підписом Міністра освіти і науки С.М. Ніколаєнка. Так тримати!

25 березня 2006, 10:03

Вітаємо переможця!

19 березня 2006 року в Харкові проходив Чемпіонат та першість області з карате-до (версія IKA). В особистій першості в змаганнях прийняв участь слухач Академії цивільного захисту України старший лейтенант внутрішньої служби Республіки Азербайджан Раштіев Рашад Ісмат оглы. За результатами змагань Раштіев Р.І. зайняв перше місце в категорії «Куміте» серед чоловіків у віці від 18 до 35 років у ваговій категорії пронад 65кг.

21 березня 2006, 14:20

Участь кафедри ППНП у семінарі - нараді завідуючих кафедрами та ведучих спеціалістів в області будівельного матеріалознавства СНД “Основні напрямки покращення навчально-методичної та науково-дослідницької роботи”

13 – 14 березня 2006 року у Бєлгородському Державному технологічному університеті ім. В.Г. Шухова проходив семінар - нарада завідуючих кафедрами та ведучих спеціалістів в області будівельного матеріалознавства СНД за темою “Основні напрямки покращення навчально-методичної та науково-дослідницької роботи”.

Активну участь в роботі семінару прийняла старший викладач кафедри ППНП, кандидат технічних наук, доцент Пушкаренко А.С.

16 березня 2006, 11:29

Наших учасників КВК підтримують

14 березня в гостях в нашій академії побував Сергій Лаврік, відомий серед широкого загалу як один із представників команди-чемпіона КВК „ХАІ” "Люди у білому"

^ Наверх