Новини - Сторінка 735

1 квітня 2009, 16:48

4 квітня на Червонооскільському водоймищі висадиться потужний десант рятувальників.

Курсанти Університету цивільного захисту України разом із рибалками та обласними рибінспекторами проведуть екологічну акцію «З любов’ю до природи. Збережемо чисте довкілля».

1 квітня 2009, 14:55

1 квітня – Міжнародний День птахів

Курсанти-рятувальники збудували в Молодіжному парку гуртожиток для птахів. У «надзвичайних» шпаківнях вже живуть пташині сім’ї. Як саме відбувалось облаштування пташиного містечка на деревах бачив фотокореспондент Ігор Котов.

31 березня 2009, 12:25

Екстремальні психологи Університету цивільного захисту України – в ефірі регіонального телебачення.

Сьогодні, 31 березня, о 21 годині, на телеканалі «ФОРА» відбудеться «прямий ефір» із провідними науковими співробітниками науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології УЦЗУ Віталієм Христенком та Світланою Лєбєдєвою.

30 березня 2009, 10:40

Університет цивільного захисту України зустрічав гостей та майбутніх абітурієнтів

Зазирнути у своє майбутнє мали змогу учні випускних і старших класів Полтавської, Дніпропетровської, Київської, Тернопільської, Сумської, Одеської, Запорізької, Донецької, Луганської, Львівської, Рівненської, Кіровоградської областей, Республіки Крим, а також Республік Білорусії та Азербайджану і шістнадцяти шкіл Харківщини, які побували на Дні відкритих дверей в Університеті цивільного захисту України в Харкові, що відбулося 28 березня.
27 березня 2009, 16:00

В Університеті цивільного захисту України відбувся захист дисертації

27 березня в Університеті цивільного захисту України відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук зі спеціальності «Психологія діяльності в особливих умовах».

27 березня 2009, 09:30

Клуб Університету цивільного захисту України знову підкоряє велику сцену

23 березня 2009 року на честь Всеукраїнського Дня працівника культури у кіноконцертній залі «Україна» відбувся другий відбірковий тур міського конкурсу студентської художньої самодіяльності «Студентська Весна 2009», в якому взяли участь майже всі ВУЗи міста Харкова.

26 березня 2009, 12:39

В Університеті цивільного захисту України розпочались навчально-методичні збори фахівців служби безпеки дорожнього руху підрозділів системи МНС

З 25 до 27 березня на базі Університету цивільного захисту України пройдуть навчально-методичні збори фахівців служби безпеки дорожнього руху підрозділів системи МНС України.

25 березня 2009, 14:56

Відпустка замість сесії!!!

З приходом весни наступила очікувана подія для особового складу 3-го курсу факультету ЦЗНіТ...