Новини - Сторінка 736

27 березня 2009, 09:30

Клуб Університету цивільного захисту України знову підкоряє велику сцену

23 березня 2009 року на честь Всеукраїнського Дня працівника культури у кіноконцертній залі «Україна» відбувся другий відбірковий тур міського конкурсу студентської художньої самодіяльності «Студентська Весна 2009», в якому взяли участь майже всі ВУЗи міста Харкова.

26 березня 2009, 12:39

В Університеті цивільного захисту України розпочались навчально-методичні збори фахівців служби безпеки дорожнього руху підрозділів системи МНС

З 25 до 27 березня на базі Університету цивільного захисту України пройдуть навчально-методичні збори фахівців служби безпеки дорожнього руху підрозділів системи МНС України.

25 березня 2009, 14:56

Відпустка замість сесії!!!

З приходом весни наступила очікувана подія для особового складу 3-го курсу факультету ЦЗНіТ...

25 березня 2009, 14:42

Ветерани естради та курсанти Університету цивільного захисту України співали пісні Клавдії Шульженко

24 березня в день народження Клавдіі Іванівни Шульженко курсанти-рятівники Університету цивільного захисту України заспівали Справжні пісні про любов, дружбу, Вітчизну.
23 березня 2009, 17:11

Курсанти Університету цивільного захисту України врятували 20 студентів із палаючого гуртожитку

Непередбачувана ситуація сталася 21 березня за десять хвилин до другої години ночі у студентському гуртожитку Національного технічного університету ”Харківський політехнічний інститут”, зокрема, на факультеті підготовки іноземних студентів, на другому поверсі.

20 березня 2009, 14:18

В Університеті цивільного захисту України відбувся розподіл

Під головуванням директора Департаменту кадрової політики МНС України генерал-лейтенанта служби цз Івана Шевченка 19 березня в Університеті цивільного захисту України відбувся персональний розподіл випускників 2009 року, які закінчують навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст», «магістр».

19 березня 2009, 16:59

На Харківщині за ініціативи Університету цивільного захисту України проходять навчальні заняття з основ безпеки життєдіяльності

19 березня фахівці Університету цивільного захисту України провели навчально-тренувальні заняття «Абетка рятівників для пересічних громадян» для школярів Харківського педагогічного ліцею № 4.

18 березня 2009, 14:31

Специалисты Университета гражданской защиты Украины проведут учебно-тренинговые занятия «Абетка рятівників для пересічних громадян»

Учебно-тренинговые занятия «Абетка рятівників для пересічних громадян» пройдут 19 марта в преддверии весенних школьных каникул в Харьковском педагогическом лицее № 4.