Новини - Сторінка 736

13 листопада 2009, 15:17

Екстремальні психологи Університету – гості телепроекту «Начасі» ТРК А/ТВК

Спеціалісти науково-дослідної лабораторії екстремальної та кризової психології запрошені для зустрічі у прямому ефірі з телеглядачами. Темою прямого ефіру стане обговорення питання про запобігання проявів паніки, розгубленості під час карантину в Україні. А також практичні психологи нашого навчального закладу проведуть телетренінг "Умій володіти своїми емоціями".

Ефір відбудеться 14 листопада о 19.30 на ТК А/ТВК.

Приємного перегляду!

11 листопада 2009, 10:28

VIII Міжвузівська науково-практична конференція

Запрошуємо працівників та ад'юнктів до участі у роботі VIII Міжвузівської науково-практичної конференції "Можливості використання методів механіки для розв'язання питань безпеки в умовах надзвичайних ситуацій", яка відбудеться 11 грудня 2009 року о 14.00 на кафедрі прикладної механіки. Тему і тези доповіді просимо надати до 01 грудня 2009 року на кафедру прикладної механіки (тел. 707-34-07).

10 листопада 2009, 11:42

У рамках підготовки до Євро-2012 практичні психологи Університету цивільного захисту МНС проходили спеціальний тренінг

З 2-го до 9-го листопада у Донецькому інституті внутрішніх справ психологи Університету цивільного захисту МНС пройшли спеціальний тренінг "Психологічне та тактичне забезпечення сил поліції під час проведення масових спортивних заходів".

9 листопада 2009, 12:39

Запрошуємо на науково-практичну конференцію!

Шановні колеги!
16 грудня 2009 року на базі УЦЗУ по вул. Чернишевська, 94 відбудеться науково-практична конференція "Наглядово-профілактична діяльність МНС України", яку організовує і проводить факультет пожежної безпеки Університету цивільного захисту України. Запрошуються викладачі та науковці з вищих навчальних закладів МНС та інших навчальних закладів!
Пропонуємо Вам ознайомитися з правилами оформлення тез доповідей та прикладом оформлення тез.

4 листопада 2009, 11:10

Курсант Університету цивільного захисту МНС став бронзовим призером Міжнародного турніру з дзюдо

З 31-го жовтня до 2-го листопада у Донецьку тривав XVI Міжнародний турнір з дзюдо. У спортивних перегонах взяли участь збірні команди із всіх регіонів України, а також з Росії, Молдови, Дагестану, Республіки Азербайджан. Із 640 спортсменів Олександр Хмелюк, курсант Університету цивільного захисту МНС, став третім у ваговій категорії до 66 кілограмів. Загалом, харківські борці привезли з чемпіонату бронзові медалі.

29 жовтня 2009, 14:38

Науковці Університету цивільного захисту МНС - в Золотому фонді Російської науки

28 жовтня 2009, 14:09

Свої роботи сліпий харківський художник презентував майбутнім рятувальникам Університету цивільного захисту МНС

Яскраві кольори скрізь темінь… Втративши зір, колишній сапер Дмитро Дидоренко малює пам'ятаючи. 27-го жовтня він презентував свої картини науково-педагогічним працівникам та курсантам Університету цивільного захисту МНС.